מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק מסד


לוגו בנק מסד

בנק מסד התמקד בעבר במתן שירותים בנקאיים בעיקר לאוכלוסיית המורים, אך עם השנים הוא החל להציע שירות לציבור הרחב, וכיום הוא מהווה חלק בלתי נפרד מקבוצת הבינלאומי. בנק מסד נהנה מהגב הפיננסי האיתן של קבוצת הבינלאומי – אחת הקבוצות הבנקאיות הגדולות והחזקות במשק המקומי. הבנק מציע מגוון שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחת פרטיים ועסקיים, בין השאר הבנק מתמחה בפתרונות מימון לבתי עסק קטנים ובינוניים.

בנק מסד, כחלק מקבוצת הבנק הבינלאומי, מציע שירותים בנקאיים מתקדמים כמו משכנתאות, הלוואות לכל מטרה, ניהול חסכונות ופיקדונות, מטבע חוץ, שוק ההון ועוד. בנוסף, הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות למימון רכב, חלק מהסדרי המימון והאשראי לרכישת רכב חדש או משומש הם בשיתוף פעולה הדוק עם חברות מובילות בענף הרכב כמו אוויס, אלדן, קל אוטו וקרסו טרייד אין.

מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק מסד

בנק מסד מציע נכון להיום 5 מסלולי הלוואות למימון לרכב חדש או משומש, הבנק חתם על הסדרי מימון עם מספר חברות רכב מובילות על מנת לאפשר ללקוחות כל הבנקים להגשים חלומות ולהגיע לרכב חדש בנוחות ועם תנאי מימון משתלמים ומותאמים אישית ללווים. בין מסלולי המימון העיקריים לרכב שבנק מסד מציע:

הלוואה לרכישת רכב – זהו מסלול הלוואות למימון רכב חדש או משומש, המימון מיועד אך ורק ללקוחות בנק מסד, ניתן לקבל הלוואה עד 150,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים (5 שנים). תנאי ההלוואה ייקבעו על ידי מנהל הסניף ובכפוף לשיקול דעתו ולמדיניות האשראי של הבנק. ניתן לפתוח חשבון עו”ש חדש בבנק מסד ולהעביר אליו משכורת בגובה 7,000 ₪ ומעלה כדי לקבל את ההלוואה הנוחה.
מסלול מימון לרכב בקל אוטו – בנק מסד מציע הלוואה בתנאים מועדפים ומשתלמים ללקוחות כל הבנקים, עד לסכום של 50,000 ₪. זו הלוואה משתלמת ונוחה לרכישת רכב מחברת קל אוטו, תנאי ההלוואה ללא ריבית והצמדה, ניתן לקחת את ההלוואה לתקופה של עד 50 חודשים.
מסלול מימון לרכב בקרסו טרייד אין – בנק מסד חתם על הסדרי מימון עם חברת קרסו טרייד אין, במסלול ייעודי זה יכולים חברי הסתדרות המורים וחברי מועדון אשמורת לקחת הלוואה נוחה עד 50,000 ₪, לצורך רכישת רכב חדש או משומש מקרסו טרייד אין. פריסת תשלומי ההחזר לתקופה של עד 36 חודשים, תנאי ההלוואה בכפוף לשיקול דעתו של הבנק.
מסלול מימון לרכב באוויס – בנק מסד קבע הסדרי מימון אטרקטיביים עם חברת אוויס, ההלוואה מיועדת לציבור המורים ועובדי ההוראה בישראל, ניתן לרכוש רכב חדש או משומש מאוויס, וליהנות מהלוואה נוחה עד 36,000 ₪ לתקופה של 36 תשלומי החזר חודשיים, ללא ריבית או הצמדה.
מסלול מימון לרכב באלדן – הסדר מימון עם חברת אלדן לרכישת רכבים יד 2 או רכב מיד ראשונה עם 0 ק”מ, ההלוואה מיועדת לחברי הסתדרות המורים ולחברי מועדון אשמורת. ניתן לקבל מבנק מסד הלוואה עד 50,000 ₪, ללא ריבית או הצמדה, לתקופה של עד 60 תשלומים חודשיים, או לבחור במסלול הלוואות לרכישת רכב יד ראשונה עם 0 ק”מ, במסלול זה ניתן לקבל הלוואה עד 150,000 ₪, לתקופה של עד 60 תשלומים חודשיים, יש להציג ביטחונות בהתאם לדרישת הבנק, זו הלוואה המיועדת רק לחברי הסתדרות המורים.

לסיכום, יש מגוון מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק מסד, לבנק יש הסדרי מימון עם חברות רכב שונות וחשוב לבחור בפתרון המימון המתאים ביותר למאפייני הלווה כדי לחסוך עלויות ולשפר תנאים. כדי לשפר את הסיכוי לקבלת המימון האטרקטיבי ועל מנת לרכוש רכב חדש או משומש באמצעות הלוואה נוחה מבנק מסד – השאר פרטיך באתר והמומחים של רק תבקש מימון לרכב יסייעו לך לקבל הלוואה נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלך ולרכב שברצונך לרכוש.

מסלולי הלוואות נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

מסלול הלוואות למימון רכב של בנק דיסקונט