מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק יהב לעובדי המדינה


לוגו בנק יהב

בנק יהב הוקם בשנת 1954 במטרה לשרת את עובדי המדינה ולהיטיב את התנאים שלהם במערכת הבנקאות. עשרות שנים הבנק שירת רק עובדי מדינה, אך מחודש פברואר 2007 הבנק קיבל אישור להציע שירותי בנקאות לכל הציבור ולעסקים. כיום, הבנק נמצא בבעלות בנק מזרחי טפחות והחברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה.

הלוואות למימון רכישת רכב חדש או יד 2 של בנק יהב

בנק יהב מציע מגוון שירותי בנקאות ופיננסים ללקוחותיו, כמו כן הבנק מתמחה במתן הלוואות לשכירים ולעצמאיים. בין מסלולי ההלוואות שהבנק מציע למי שמעוניין לרכוש רכב:

מימון לרכב – הלוואה ללקוחות המעוניינים להחליף את רכבם הישן ברכב מיד ראשונה. זו הלוואה מסובסדת בשיתוף חברת אוויס, סכום ההלוואה עד 100% משווי הרכב. ניתן לקבל הלוואת מימון לרכב לתקופה של עד 60 תשלומי החזר חודשיים, הבנק דורש שעבוד הרכב כבטוחה.
הלוואות לשכירים לרכישת רכב – מסלול הלוואות ייעודי בתנאים נוחים ומועדפים לשכירים המעוניינים לרכוש רכב, ההלוואה מיועדת לשכירים המנהלים חשבון עו”ש בבנק יהב ומעבירים לחשבון את המשכורת שלהם. ניתן לקבל מימון עד 100% משווי הרכב, לתקופה של עד 84 חודשים, בריבית אטרקטיבית ומשתלמת. כדאי לדעת כי לקוחות הבנק זוכים לפטור מדמי הקצאת אשראי במסגרת מסלול הלוואות זה ולמסגרת אשראי גבוהה מהרגיל.
הלוואות לעצמאיים לרכישת רכב – מסלול הלוואות המיועד רק לעצמאיים ולבעלי מקצועות חופשיים הנמנים על לקוחות בנק יהב. ההלוואה מאפשרת ללקוח לרכוש רכב חדש או משומש, עם פטור מלא מדמי הקצאת אשראי. סכום ההלוואה עד 100,000 ₪.

בנק יהב מציע תנאים מועדפים בכל מסלולי ההלוואות למימון רכב חדש או יד 2, רוב ההלוואות מיועדות ללקוחות הבנק, כאשר לקוחות של בנקים אחרים יכולים לקבל בתנאים מסוימים הלוואה לכל מטרה לצורך החלפת הרכב הישן, כנגד שעבוד הרכב.

איך מקבלים את ההלוואה?

כדי לקבל הלוואה למימון רכב חדש או יד 2 ניתן ליצור קשר עם הבנק בטלפון: 2616*.

בנוסף, אפשר להגיע לאחד מסניפי הבנק כדי לברר פרטים נוספים ועל מנת לחתום על חוזה ההלוואה, יש להגיע עם מסמכים של הרכב.

במידה ומעוניינים לקחת הלוואה מסובסדת למימון רכב מחברת אוויס – לחצו כאן!

בנק יהב מאפשר ללקוחותיו לקחת הלוואה באתר האינטרנט, יש למלא טופס בקשת הלוואה – לחצו כאן כדי לעבור לטופס המקוון.

הלוואות למימון רכב בעזרת המומחים של רק תבקש מימון רכב

בעזרת המומחים של רק תבקש מימון רכב תוכלו גם אתם להגשים חלום ולהחליף את הרכב הישן בחדש או במודל משנתון מתקדם יותר. הבנק מציע מספר מסלולי הלוואות למימון רכב, לכן חשוב לקבל ייעוץ על מנת להתאים את מסלול ההלוואה למאפייני הלקוח ולסוג החשבון שלו בבנק. נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואה בתנאים מועדפים ומותאמים אישית כדי לרכוש רכב חדש או משומש, השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים.