מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק אגוד


לוגו בנק אגוד

בנק אגוד נחשב לשישי בגודלו בישראל, הוא מספק שירותי בנקאות רבים ומגוונים ללקוחות הפרטיים והעסקיים. הבנק הוקם בשנת 1951 וכיום ישנם 36 סניפים בפריסה ארצית והבנק מעסיק כ-1,600 עובדים.

הבנק מעניק את שירותי הבנקאות בסניפים ובערוצי הבנקאות הישירה באינטרנט ובאמצעות הטלפון. בין השאר, הבנק מתמחה במתן הלוואות ללקוחות פרטיים ועסקיים, לרבות הלוואות נוחות למימון רכב חדש ויד 2.

הלוואה לרכב בבנק אגוד

בנק אגוד מציע הלוואה ייעודית לרכישת רכב, הבנק מסייע ללקוחותיו להגשים חלום ולרכוש רכב חדש או לשדרג לרכב משנתון מתקדם יותר. כמו כן, בנק אגוד משתף פעולה עם יבואני הרכב המובילים בישראל ומציע דרכם הלוואות נוחות ומימון אטרקטיבי לרכישת הרכב.

• קהל יעד – הלוואה למימון רכב מבנק אגוד מיועדת ללקוחות הבנק, או במסגרת הסדר מימון ייעודי דרך מספר יבואני רכב לכל הציבור. ההלוואה מיועדת ללקוחות קיימים של הבנק ולכל הלקוחות החדשים המצטרפים אליו.
• תנאי ההלוואה – תנאי ההלוואה לרכישת רכב חדש הם עד 100% מימון, ופריסת תשלומים עד 60 תשלומי החזר חודשיים.
• מאפיינים נוספים – אישור ההלוואה בהתאם לנוהלי הבנק, תנאי ההלוואה יקבעו על ידי היועצים של הבנק בכפוף לשיקול הדעת של הנהלת סניף הבנק ממנו לוקחים את ההלוואה.

כמו כן, בנק אגוד מציע הלוואות לרכישת רכב יד 2, שיעור המימון ותנאי ההלוואה יקבעו לאחר בדיקת מאפייני העסקה, הערכת שווי הרכב ובדיקות נוספות.

גם לקוחות עסקיים בבנק אגוד יכולים לקבל הלוואה לרכישת רכב חדש או משומש, תנאי ההלוואה יקבעו על ידי הנהלת הסניף. עם זאת, חשוב לדעת כי הבנק מתחייב לריבית אטרקטיבית ולתנאים משתלמים.

כדי לקבל הלוואה מבנק אגוד לרכישת רכב חדש או יד 2 יש לתאם פגישה באחד מסניפי הבנק, כמו כן ניתן למלא טופס בקשה לקבלת מימון לרכישת רכב באתר האינטרנט של הבנק או בערוצי הבנקאות באינטרנט.

למידע נוסף על הלוואות למימון רכב בבנק אגוד ולקבלת סיוע בקבלת הלוואה לרכישת רכב חדש או יד 2, אנא השאירו פרטים בטופס שבאתר וצוות המומחים של רק תבקש הלוואות יחזור אליכם עם הצעה משתלמת ומותאמת אישית.