הלוואה / מימון לביואיק


רבים חולקים את החלום לנהוג ברכב אמריקאי מפנק, אך לא כולם זוכים להגשים את החלום הזה בפרק הזמן של חייהם. כעת יש לך הזדמנות פז לקבל מסלול מימון משתלם ונוח שיקרב אותך משמעותית לעבר היעד – רכישת רכב ביואיק עוצמתי ומרשים! בפורטל רק תבקש תמצא את ההצעות הכי טובות בשוק המימון לרכב, שמגיעות ישירות מהמוסדות הפיננסיים הידועים. נסה ולא תתאכזב, השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצידך.

אופציות המימון לרכב ביואיק ששוברות את השוק

קונצרן הרכב האמריקאי ג’נרל מוטורס כולל בין היתר את מותג Buick השייך לקטגוריית מכוניות היוקרה. המותג משווק במספר מצומצם ביותר של מדינות, ביניהן כמובן ארה”ב וגם ישראל. הדגמים אותם יכול לרכוש הצרכן הישראלי הינם:

דגם הסאלון לה-סייבר שיוצר במשך עשור משנת 95 עד 2005 אשר כלל לאורך כל השנים נפח מנוע אחד של 3800 סמ”ק. אותו החליף דגם הלה-קרוס שהתחיל עם נפחי מנוע 2.4, 3.0 ו- 3.6 ליטר עד לשנת 2012, אחריה נותר רק המנוע הגדול. ודגם הסאלון המשודרג, הלוצרן, שהינו מרווח יותר, וכולל מנוע 3.9 אימתני.

תנהג במכונית חלומותיך עם מימון לרכב BUICK

לא משנה באיזה דגם אתה חושק, עם פורטל רק תבקש תוכל לקבל את הסיוע הכלכלי המשתלם ביותר. יש לנו גישה לכל ההצעות הכי נחשבות בשוק, הצוות המקצועי שלנו יודע לאתר במהירות הזדמנויות פז ולענות על הצורך של גולשינו הרבים. מלא כעת את טופס הפרטים באתר שכולל את הבקשה שלך למימון רכב, והצוות שלנו יוכל לטפל בך במסירות והכי חשוב באופן מיידי.