מגרשי טרייד אין לרכב


איש עסקים בחברת טרייד אין מוסר מפתח ללקוח

מגרשי טרייד אין לרכב החליפו עם השנים את המגרשים של סוחרי הרכב, לכן כאשר מתכננים עסקת טרייד אין בחברה זו או אחרת, חשוב לקרוא מידע על העסק ומומלץ לרכוש רכב רק במגרש טרייד אין מוכר ואמין. יש לא מעט חאפרים בענף הטרייד אין מהם כדאי להיזהר, לכן אין לקחת סיכונים מיותרים וכדאי לפנות לחברות אמינות ובעלות ניסיון רב בתחום הטרייד אין.

ONE STOP SHOP

מגרש טרייד אין לרכב מציע מגוון מכוניות למכירה, לרבות רכבים מיד ראשונה עם 0 ק”מ. המגרש מציע שירות מקיף ללקוח, למעשה מגרשי טרייד אין פועלים במתכונת של ONE STOP SHOP, כלומר הלקוח מגיע עם רכבו הישן למגרש, ובוחר רכב משנתון מתקדם יותר או רכב חדש מיד ראשונה. תחת קורת גג אחת הלקוח מבצע את המכירה של רכבו הישן, בוחר רכב חדש, ובאפשרותו לקבל סיוע גם בפתרונות מימון שונים, החל מפריסת תשלומים ארוכה ללא ריבית והצמדה ועד פתרונות מימון מחברות מקצועיות לתקופה ארוכה, ובהתאמה ליכולת ההחזר של הלקוח.

מגרשי הטרייד אין מציעים שירות חדשני ואיכותי, במקום לנסות למכור את הרכב בשוק החופשי ולהתמודד עם עשרות טלפונים, נסיעות מבחן ובדיקת הרכב במכונים שונים, אפשר במקום אחד למכור את הרכב ולצאת לדרך חדשה תוך זמן קצר עם רכב מתקדם ובטיחותי יותר, לאחר תשלום ההפרש בין מחיר הרכב הישן לעלות המכונית החדשה.

במגרשי הטרייד אין יש צוות מקצועי המסייע ללקוחות לבחור רכב חדש או משומש, בהתאם למאפייני הלקוח וצרכיו הייחודיים, כמו גם למגבלות התקציב. ישראלים רבים מגיעים למגרשי הטרייד אין ברחבי המדינה כדי ליהנות מהשירות הנוח וחוסך הזמן, אך כאשר צריכים פתרון מימון כדאי להיעזר ביועצים מנוסים, וחשוב להשוות בין מסלולי המימון המוצעים במגרשי הטרייד אין לרכב להצעות מחברות מימון נוספות.

100% מימון

לכל מגרשי הטרייד אין לרכב בישראל יש הסכמים עם חברות מימון פרטיות ולרוב גם עם הבנקים המסחריים. לקוח המגיע לחברת הטרייד אין יכול לבחור בהלוואה דרך המגרש ולקבל 100% מימון, אך תמיד כדאי להשוות הצעות מימון גם מהבנקים ומחברות מימון נוספות. כך אפשר להוזיל את עלויות המימון, לשפר תנאים, להימנע מבעיות ולרכוש את הרכב עליו חולמים.

אם אתם מתכננים לבצע עסקה דרך מגרשי טרייד אין לרכב, השאירו פרטים בטופס שבאתר והמומחים של רק תבקש מימון רכב יסייעו לכם לבחור מגרש טרייד אין אמין ולקבל מימון בתנאים אטרקטיביים ובהתאמה אישית מלאה.