חברות טרייד אין לרכב


טופס לחתימה על טרייד אין

בעשור האחרון השתנה ענף הרכב בישראל וצצו לא מעט חברות טרייד אין ומימון לרכב. חברות טרייד אין מציעות ללקוחות השונים לרכוש דרכן רכב חדש או משנתון מתקדם בתמורה לקיזוז מחיר הרכב הישן שלכם, ואת ההפרש תוכלו לשלם במגוון דרכים, לדוגמה 60 תשלומים חודשיים שוטפים או מימון בהתאם לצורך שלכם.

מהם היתרונות העיקריים של טרייד אין לרכב?

לעסקת טרייד אין החלפת רכב יש מספר יתרונות בולטים ביניהם:

חיסכון בזמן – במקום לבזבז זמן כדי למכור את הרכב הישן, לפרסם מודעות, להתמודד עם טלפונים רבים וללוות לקוחות פוטנציאליים למכוני בדיקה, מקבלים שירות מקיף ומלא תחת קורת גג אחת.
מחיר הוגן – חברות טרייד אין רכב מומלצות ואמינות מציעות מחיר הוגן עבור הרכב הישן, מחיר הרכבים נקבע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ועל פי קריטריונים כגון קילומטרז’, שנת ייצור, מצב מכני, בעלות ועוד.
רכב במקום – בעסקת טרייד אין בחברה אמינה, מוסרים את הרכב הישן, בוחרים רכב חדש ובאותו יום מסיימים את העסקה ולא נשארים אפילו רגע אחד בלי רכב צמוד.
שקיפות – חברות טרייד אין מקצועיות ואמינות מחויבות לשקיפות מלאה, הן מספקות מידע מלא על הרכב, לרבות היסטוריית טיפולים, תאונות, מספר בעלים קודמים וכדומה.
אחריות – חברת טרייד אין מובילה תציע אחריות על הרכב אותו הלקוח רוכש, בהתאם לגיל וסוג הרכב.
פתרונות מימון במקום – במקום להתרוצץ בין בנקים וחברות מימון שונות, זוכים לשירות מלא מחברת הטרייד אין ונהנים ממגוון פתרונות מימון, עד 100% מימון עם פריסת תשלומים ארוכה.
רכב אחרי טיפול ובדיקה – בדרך כלל מקבלים רכבים אחרי טיפול יסודי ובדיקה מקצועית של תקינות הרכב. יחד עם זאת, תמיד מומלץ לקחת את הרכב לבדיקה במכון מקצועי.

איך לבחור חברת טרייד אין?

אם יש בבעלותך רכב ישן ואתה מעוניין להחליף אותו ברכב משנתון מתקדם, או אם ברצונך למכור את הרכב הישן ולרכוש רכב חדש – כדאי לך לבחור חברת טרייד אין לרכב המציעה שירות מלא תחת קורת גג אחת. כך תוכל באותו יום למכור את הרכב הישן במחיר הוגן, ללא צורך לפרסם את הרכב ולהשקיע זמן רב בניסיונות המכירה. חברת הטרייד אין מחזיקה צי רכבים גדול ומגוון, ולאחר מסירת הרכב הישן עליך לבחור את הרכב המתאים ביותר עבורך. צוות מקצועי יכול לסייע לך לבחור רכב מתאים עבורך – הן מבחינת תקציב והן מבחינת נוחות, ביצועים, נפח מטען, צריכת דלק, אופן השימוש ברכב וכיוצא בזה.

כאשר בוחרים חברת טרייד אין ומימון לרכב חשוב לשים לב גורמים כגון – ותק בענף, פתרונות מימון, שירותים נלווים, אחריות על הרכב הנמכר, הטבות שונות, שירות, גב פיננסי איתן, מקצועיות, שקיפות, אמינות וחשוב לקרוא חוות דעת על החברה.

למידע נוסף, לבחירת חברה ולקבלת המלצות על חברות טרייד אין לרכב הנחשבות לאמינות, לבטוחות ולמקצועיות – אנא השאר פרטים ליצירת קשר באתר, והמומחים של רק תבקש מימון רכב יחזרו אלים בהקדם וילוו אותך עד קבלת הרכב החדש לאחר השלמת העסקה.