שימוש ב-ABS


טופס לחתימה על טרייד אין

ABS היא מערכת למניעת נעילת הגלגלים בבלימה, ראשי התיבות הן Anti-lock Braking System. זו מערכת בטיחות חשובה המותקנת בכלי רכב רבים, תפקידה למנוע את נעילת הגלגלים בעת בלימה, וכך הנהג יכול להמשיך לשלוט ברכב ולהימנע מתאונה.

איך להשתמש נכון במערכת ABS?

ברוב המכוניות המודרניות והחדשות מותקנת מערכת ABS, המערכת פועלת באופן תקין במשך שנים ארוכות מאחר והיא אמינה ועמידה. בעבר, לפני כניסתן של מערכות ה-ABS לעולם הרכב, נאלצו הנהגים לפמפם את דוושת הבלם כדי להבטיח שהגלגלים לא יינעלו וכדי לשפר את האחיזה ברכב בעת בלימה. מערכת ABS מונעת את הצורך לפמפם את דוושת הבלם, היא עושה זאת טוב יותר מכל בן אדם, ובנוסף המערכת מקצרת את מרחק הבלימה, גם בכביש חלק.

כאשר המערכת נכנסת לפעולה היא מאפשר לנהג לשלוט בהגה ולנווט את הרכב בעת הבלימה, בלי לאבד שליטה. יחד עם זאת, מי שלא מכיר את ה-ABS וסוחט את דוושת הבלמים עלול להיבהל מהרעידות החזקות שמרגישים בדוושה וכתוצאה מכך להרפות את לחיצת הרגל על דוושת הבלם. לכן, מומלץ ללמוד כיצד להשתמש נכון ב-ABS, אפשר ללמוד ולתרגל את הנושא עם מורה נהיגה מוסמך או עם מדריך לנהיגה מתקדמת או ספורטיבית.

הכרת המערכת ותרגול בלימה חזקה והתחמקות ממכשולים חשובה לכל הנהגים, רק כך אפשר להפוך לנהגים טובים ומקצועיים יותר ולהימנע מתאונות דרכים. מומלץ לבדוק את מערכת ה-ABS המותקנת ברכב שלכם לפני תחילת החורף, וחשוב לתרגל שימוש ב-ABS כדי לשפר את מיומנות הנהיגה ולשלוט היטב ברכב גם כאשר סוחטים את דוושת הבלם בכביש חלק.

אנחנו באתר רק תבקש מימון רכב עושים את כל המאמצים לספק ללקוחותינו מידע מהימן על נהיגה נכונה ובנוסף אפשרויות מושכלות לקבלת הצעות מימון לרכב בתנאים הכי טובים בשוק.

אפשרויות קיימות לקבלת הצעות מימון לרכב

אפשרויות מימון לרכב

הלוואות מימון לרכישת רכב

למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, המומחים של רק תבקש מימון רכב יחזרו אליכם בהקדם.