מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק פועלי אגודת ישראל


לוגו בנק פועלי אגודת ישראל

בנק פועלי אגודת ישראל (בקצרה בנק פאג”י) הוא הגוף הפיננסי המוביל בקרב הציבור החרדי בישראל. הבנק החל את דרכו כקופת מלווה וחיסכון בתקופת התפתחות היישוב היהודי בארץ. בשנת 1977 הוכרז על הקמת בנק פאג”י לאחר איחוד שתי הקופות בתל אביב ובחיפה. עם הקמתו של הבנק, החליט הבנק הבינלאומי לרכוש 65% מפעילות הבנק החדש.

בשנת 2010 הבנק הבינלאומי השלים את רכישת מניות בנק פועלי אגודת ישראל, ותהליך המיזוג עם ולתוך הבנק הבינלאומי הושלם בינואר 2016. למרות המיזוג, הוחלט לשמור על המותג פאג”י כדי לשרת לקוחות מהמגזר החרדי וליצור בידול מבנקים מתחרים. כיום, לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל יכולים לקבל שירות ומענה לפעולות שונות ב-25 סניפים ברחבי המדינה ובאמצעות האתר והאפליקציה של הבנק. הבנק מתמחה בין השאר במתן הלוואות לכל מטרה, כולל הלוואות נוחות למימון רכב חדש או יד 2.

מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק פועלי אגודת ישראל

לקוחות בנק פועלי אגודת ישראל יכולים לקבל מימון בתנאים נוחים לרכישת רכב חדש או משומש. כדאי לדעת כי הבנק מציע תנאי מימון אטרקטיביים במיוחד ללקוחות הרוכשים רכב יד 2 עד שנתיים על הכביש, אם זקוקים למימון לרכישת רכב שיוצר לפני למעלה מ-3 שנים, יש להציג ביטוח מקיף בתוקף כתנאי לקבלת המימון.

מסלול הלוואה לרכישת רכב – בנק פועלי אגודת ישראל מציע הלוואה נוחה עד 150,000 ₪ לרכישת רכב חדש או יד 2. ניתן לקבל 100% מימון משווי הרכב, עד לתקרה של 150,000 ₪. תקופת ההלוואה עד 5 שנים, בריבית של פריים + 0.4% לשנה. ההלוואה מחייבת החזרים חודשיים קבועים של קרן + ריבית. כדי לקבל אישור להלוואה לרכישת רכב יש לפנות למוקד האשראי של בנק פאג”י בטלפון 3360* או להגיע לסניף.
הלוואה לכל מטרה עד 150,000 ₪ – בנק פאג”י מציע ללקוחותיו הלוואה נוחה באישור מיידי לכל מטרה, כולל רכישת רכב חדש או משומש. ניתן לקבל הלוואה מהירה עד לסכום של 150,000 ₪, לתקופה של 3-14 חודשים. יש לפרוע את ההלוואה בהחזרים חודשיים קבועים. ניתן לקבל את ההלוואה הנוחה באמצעות האפליקציה או אתר האינטרנט של הבנק.

כדאי לדעת כי בנק פועלי אגודת ישראל מציע תנאי מימון אטרקטיביים לרכישת רכב חדש או משומש, הבנק מציע מימון משתלם גם לרכבים גדולים ומרווחים הנחשבים לפופולריים במגזר החרדי בגלל המשפחות הגדולות. אמנם, במגזר החרדי פחות בתי אב מחזיקים רכבים משפחתיים מאחר וזו הוצאה גדולה ויקרה עבור משפחות רבות. לכן, הבנק מציע תנאי מימון המותאמים לצורכי המגזר החרדי, וכדאי לקחת את ההלוואה הנוחה לרכישת רכב פרטי או מסחרי.

אם אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש או יד 2 ואתם זקוקים למימון נוח, היועצים של רק תבקש מימון רכב יסייעו לכם לבחור במסלול המימון המשתלם ביותר, בהתאמה לסוג הרכב ומחירו, יכולת ההחזר שלכם ועוד. השאירו באתר פרטים ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית למימון רכב.