מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק מרכנתיל דיסקונט


לוגו בנק מרכנתיל דיסקונט

בנק מרכנתיל נמצא כיום בבעלות מלאה של בנק דיסקונט. הבנק המסחרי מספק מגוון שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחותיו, הבנק הוותיק מציע שירות גם לעסקים קטנים ובינוניים, יש לו עשרות סניפים הפרוסים ברחבי המדינה ולבנק גב פיננסי איתן ויציב.

בין השאר, בנק מרכנתיל דיסקונט מציע מגוון מסלולי הלוואות למימון רכב. ניתן לקבל הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית לרכישת רכב חדש מהניילון או לצורך רכישת רכב יד 2. כדי לבחור את מסלול המימון לרכב הבא שלכם, עליכם להגיע לאחד מסניפי הבנק, אך לפני שאתם ממהרים לבנק כדאי להשוות בין מסלולי המימון השונים כדי לקבל החלטה פיננסית שקולה ואחראית.

מסלולי הלוואות למימון רכב על ידי בנק מרכנתיל דיסקונט

בנק מרכנתיל דיסקונט מציע מגון מסלולי הלוואות למימון רכב, הבנק מציע את פתרונות המימון לרכישת רכב חדש או משומש ללקוחות כל הבנקים. מסלולי המימון של בנק מרכנתיל דומים יחסית לפתרונות המימון ולהלוואות המוצעות על ידי בנק דיסקונט, וכדאי לכם להשוות בין המסלולים השונים כדי להחליט מאיזה בנק לקחת את ההלוואה. בנוסף, מומלץ לנסות ולהתמקח על תנאי המימון בפגישה עם יועץ ההלוואות בבנק מרכנתיל, כך תוכלו לשפר תנאים ולקבל ריבית נוחה יותר.

  • מסלול הלוואות דרייב למימון רכב חדש – בנק מרכנתיל מציע הלוואה נוחה ללקוחות כל הבנקים לרכישת רכב חדש מהניילון. באפשרותכם לקבל הלוואה בגובה עד 100% משווי הרכב החדש, הסכום המרבי שתוכלו לקבל הוא 160,000 ₪. מסלול דרייב למימון רכב חדש נחשב לאטרקטיבי במיוחד כיוון שיש להחזיר 60% מסכום ההלוואה ב-48 תשלומים חודשיים, ולאחר 4 שנים תוכלו לפרוע את היתרה, כלומר 40% מסכום ההלוואה, ב-24 תשלומים נוספים.
  • מסלול הלוואות למימון רכב חדש – במסלול זה בנק מרכנתיל דיסקונט מאפשר לכם לקחת הלוואה עד 100% משווי הרכב, הסכום המקסימלי להלוואה הוא 160,000 ₪. במסלול מימון זה עליכם להחזיר את ההלוואה ב-60 תשלומים חודשיים.
  • מסלול הלוואות למימון רכב יד 2 – בנק מרכנתיל דיסקונט מציע ללקוחות כל הבנקים הלוואה נוחה לרכישת רכב משומש, כל עוד גילו של הרכב המשומש הוא עד 3 שנים אחורה. הבנק מציע מימון לרכב יד 2 עד לסכום של 80,000 ₪, תקופת ההחזר עד 48 תשלומים חודשיים.

הבנק מציב מספר תנאים כדי לקבל את המימון הנדרש לרכישת רכב חדש או משומש:

  • שעבוד הרכב לטובת הבנק ופוליסת ביטוח.
  • פטור מעמלת טיפול באשראי ובטחונות ללווים הלוקחים הלוואה עד 100,000 ש”ח.
  • ההלוואה מיועדת לרכישת רכב פרטי בלבד.
  • בהלוואת תשלומים כל תשלום חודשי כולל קרן וריבית.
  • אי עמידה בתשלומי ההחזר גוררת ריבית פיגורים.

חשוב לזכור כי רכישת רכב חדש או יד 2 אינה דבר של מה בכך, עליכם להתחייב לתשלומי ההחזר החודשיים לתקופה ארוכה, וזו הוצאה כספית גבוהה ומשמעותית. לכן, מומלץ לפנות לייעוץ על מנת להשוות בין מסלולי ההלוואות למימון רכב חדש ויד 2 מבנקים ומגופים פיננסיים מובילים נוספים. בנק מרכנתיל דיסקונט מציע מסלולי מימון נוחים, אך כדאי לנהל מו”מ בסניף כדי לנסות להוזיל את הריבית ולשפר תנאים.

היועצים המנוסים של רק תבקש מימון רכב יסייעו לכם לבחור בין מסלולי ההלוואות למימון רכב של כל הבנקים, לרבות בנק מרכנתיל דיסקונט. אנו נעביר את הבקשה שלכם לגורמים המתמחים במימון רכב חדש או יד 2, ונסייע לכם לקבל החלטה שקולה ועניינית. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פתרונות אטרקטיביים למימון הרכב הבא שלכם.