מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ירושלים


לוגו בנק ירושלים

בנק ירושלים הוקם בשנת 1963 ובמשך שנים ארוכות התמחה במתן משכנתאות, במימון לצורכי פיתוח ובאשראי לנדל”ן ולשוק ההון. החל משנת 1998 בנק ירושלים הפך לבנק מסחרי, וכעת הוא מתמחה במעטפת רחבה של שירותי בנקאות ופיננסים, לרבות משכנתאות, בנקאות בינלאומית, אשראי לנדל”ן, שוק ההון והלוואות.

הלוואות למימון רכב של בנק ירושלים

בנק ירושלים נחשב לחדשני, בשנים האחרונות הוא החל להרחיב את פעילותו בשוק משקי הבית ובשוק ההון המקומי. בנק ירושלים מציע מספר מסלולי הלוואות לרכישת רכב, ביניהם מסלול הלוואות לרכב חדש, מסלול מימון לרכישת רכב יד 2, ומסלול הלוואות דיגיטלי (אונליין) ללקוחות כל הבנקים.

הלוואה לרכב חדש

הלוואה נוחה ומשתלמת למימון רכב חדש בלבד, בתנאי ריבית משתנה. ניתן לקבל הלוואה עד 75% משווי הרכב החדש, לתקופה של עד 6 שנים, כלומר 72 חודשים.

ההלוואה מיועדת לכל מי שמעוניין לרכוש רכב חדש ומחפש הלוואה נוחה וגמישה. הלווה יכול לקבוע את סכום ההלוואה, כל עוד הסכום אינו עולה על 75% משווי הרכב. כמו כן, הלווה יכול לקבוע את תקופת ההחזר, החל מ-12 תשלומים (שנה) ועד 72 תשלומי החזר. בנוסף, אפשר להקטין את תשלומי ההחזר החודשיים באמצעות מסלול ייעודי המאפשר ללווה לשלם עד 45% משווי הרכב בסוף התקופה – בתשלום אחד.

הלוואה לרכב יד 2

מסלול הלוואות ייעודי בתנאים אטרקטיביים לכל מי שמעוניין לרכוש רכב יד 2, תנאי ההלוואה עד 60% משווי הרכב, לתקופה של עד 5 שנים (60 תשלומי החזר חודשיים). כדאי לדעת כי הבנק מאפשר לשעבד רכב קיים כדי לקבל את ההלוואה לרכישת רכב משומש.

ההלוואה מיועדת לכל אחד ואחת המעוניינים לרכוש רכב משומש בתנאים נוחים ואטרקטיביים. ניתן לקבוע את סכום ההלוואה ותקופת ההחזר, כמו כן אפשר להחליט מראש להקטין את תשלומי ההחזר החודשיים באמצעות התחייבות לשלם עד 35% משווי הרכב המשומש בסוף תקופת ההלוואה, יש לפרוע את היתרה בתשלום אחד.

הלוואה דיגיטלית לכל מטרה וללקוחות כל הבנקים

בנק ירושלים מציע הלוואה דיגיטלית באישור מהיר ללקוחות כל הבנקים, ניתן לקחת את ההלוואה גם לצורך רכישת רכב חדש או משומש. כדי לקבל את ההלוואה הנוחה, עד 100,000 ₪, יש למלא שאלון קצר באתר המקוון של הבנק – לחצו כאן!

ההלוואה הדיגיטלית מיועדת ללקוחות כל הבנקים, אין צורך לפתוח חשבון עו”ש חדש בבנק ירושלים או להעביר משכורת. לאחר מילוי הטופס ניתן לקבל אישור עקרוני להלוואה תוך זמן קצר, יש לצרף מסמכים שונים לבקשה, למשל תעודת זהות, רישיון נהיגה, תלושי שכר 3 חודשים אחרונים או שומת מס, תדפיס חשבון עו”ש 3 חודשים אחרונים.

לאחר שליחת הבקשה והמסמכים נציג מטעם הבנק יוצר עמכם קשר ויתאם מועד לשיחת וידאו. אם אין לכם מחשב וחיבור לאינטרנט תוכלו לקיים את השיחה באמצעות אפליקציה ייעודית שניתן להתקין בטלפון החכם.

למידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק ירושלים ולקבלת הלוואה נוחה לרכישת רכב חדש או משומש – השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם!