מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק הפועלים


לוגו בנק הפועלים

בנק הפועלים הוא הבנק מסחרי הגדול בישראל, הבנק הוקם בשנת 1921 על ידי ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית. הבנק מעסיק למעלה מ-12,000 עובדים, יש לו סניפים רבים בפריסה ארצית נרחבת, כולל מספר סניפים בחו”ל.

בנק הפועלים מציע שירותי בנקאות לכל הלקוחות, פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בין השאר הבנק מתמחה במתן הלוואות, כאשר ישנן הלוואות שניתן לקחת באמצעות האפליקציה ובאתר האינטרנט.

מסלול מימון לרכב חדש

הלוואה ייעודית לרכישת רכב חדש בלבד, ההלוואה מיועדת ללקוחות הבנק – חדשים וקיימים. כדי לקבל את ההלוואה עליכם לפנות למוקד אשראי לרכב שהבנק מפעיל או להגיע לאחד מסניפי הבנק.

קהל יעדמסלול הלוואות למימון רכב חדש מיועד ללקוחות פרטיים ועסקיים של בנק הפועלים, ההלוואה מיועדת גם ללקוחות חדשים.
תנאי ההלוואה – תנאי ההלוואה הם עד 90% מימון משווי הרכב החדש, אין מגבלת סכום מרבי אך ההלוואה חייבת לקבל אישור של הנהלת הסניף ומוקד אשראי רכב. את ההלוואה הנוחה ניתן לקחת לתקופה של עד 60 תשלומים חודשיים. ניתן לדחות חלק מתשלומי ההחזר ויש לפרוע אותם בסוף תקופת ההלוואה. שיעור הריבית השנתית יקבע על ידי הנהלת הסניף.
מאפיינים נוספים – אפשרות לגרייס לתקופה מסוימת, יש לשעבד את הרכב ולרכוש פוליסת ביטוח חובה ומקיף.

מסלול מימון לרכב משומש

הלוואה ייעודית ללקוחות הבנק לרכישת רכב יד 2, זו הלוואה נוחה עם ריבית אטרקטיבית, תנאי ההלוואה יקבעו סופית על ידי נציגי הבנק ובכפוף למדיניות בנק הפועלים ושיקול הדעת של הנהלת הסניף אליו פונים.

קהל יעד – לקוחות פרטיים או עסקיים של הבנק, ההלוואה מיועדת גם ללקוחות חדשים בבנק הפועלים.
תנאי ההלוואה – תנאי ההלוואה הם עד 75% מימון משווי הרכב המשומש, ללא מגבלת סכום. ניתן לפרוס את תשלומי ההחזר לתקופה של עד 60 חודשים, כמו כן ישנה אפשרות לגרייס לתקופה מסוימת.
מאפיינים נוספים – יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק ולהציג פוליסת ביטוח (חובה + מקיף). תנאי ההלוואה יקבעו על ידי הנהלת הסניף.

אם אתה זקוק למידע נוסף על מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק הפועלים, השאר פרטיך בטופס שבאתר. צוות המומחים של רק תבקש ישוב אליך בהקדם האפשרי, נשמח לסייע גם לך להגשים חלום ולרכוש רכב חדש או יד 2 עם הלוואה נוחה ובהתאמה אישית מלאה.