מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק אוצר החייל


לוגו בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הוא הבנק השמיני בגודלו בישראל על פי דירוג הכנסותיו ומספר העובדים. הבנק הוקם בשנת 1946, עוד לפני הקמת המדינה, ובתחילת דרכו שימש כבנק המרכזי לחיילי הבריגדה היהודית. בשנת 2006 חלקו של בנק הפועלים בבנק אוצר החייל נרכש על ידי הבנק הבינלאומי. נכון להיום הבנק הבינלאומי הוא הבעלים היחידי של בנק אוצר החייל.

כדאי לדעת כי בנק אוצר החייל מתמחה בשירותי בנקאות מקיפים, הבנק מעניק שירות לכל האוכלוסייה, כאשר הבנק מציע פתרונות מקצועיים לכל לקוחותיו במגזר הפרטי והציבורי, תוך התמקדות בבעלי עסקים קטנים ובינוניים.

הלוואות לרכישת רכב חדש בשני מסלולים עיקריים

בנק אוצר החייל מציע שני מסלולים עיקריים לרכישת רכב חדש, מסלול רגיל ומסלול מנוף. הבנק מציע הלוואות לרכישת רכב חדש עד 80% משווי הרכב, לתקופה של עד 60 חודשים, ישנה מגבלת סכום עד 150,000 ₪.

מסלול רגיל לרכישת רכב

הלוואה לרכישת רכב חדש במסלול רגיל מתאימה ללקוחות רבים של הבנק, סכום ההלוואה המקסימלי הוא 150,000 ₪.

• קהל יעד – הלוואה למימון רכב חדש מבנק אוצר החייל, זו הלוואה אטרקטיבית המחייבת שיעבוד הרכב לטובת הבנק על מנת לקבל את המימון הנדרש להשלמת העסקה.
• תנאי ההלוואה – תנאי ההלוואה לרכישת רכב חדש במסלול רגיל הם עד 80% מימון, ופריסת תשלומי החזר עד 60 חודשים. יש עמלות שונות הנלוות לקבלת המימון, כמו עמלת פתיחת תיק ועמלות בגין טיפול באשראי ובביטחונות. כאמור, יש לשעבד את הרכב לטובת הבנק והלווה חייב לרכוש ביטוח מקיף כתנאי מקדים לקבלת המימון.
• מאפיינים נוספים – תשלומי ההחזר החודשיים מבוססים על קרן + ריבית, כדאי לדעת כי ריבית ההלוואה לצורך רכישת רכב חדש הינה ריבית משתנה לפי ריבית פריים, כאשר שיעור הריבית יקבע בכפוף לשיקולי הנהלת הסניף.

מסלול מנוף לרכישת רכב

בנק אוצר החייל מציע מסלול בשם מנוף לצורך רכישת רכב חדש, המסלול מחייב את הלווה לגייס הון עצמי מינימלי. מסלול מנוף נחשב לפתרון מימון מתקדם, חדשני וייחודי, הוא מבוסס על 3 גורמים – הון עצמי מינימלי, הלוואה רגילה והלוואת גישור.

• קהל יעד – הלוואה למימון רכב חדש במסלול מנוף מיועדת לכלל לקוחות הבנק, זו הלוואה אטרקטיבית במסלול חדשני המאפשר לכל אחד להגשים חלום ולנהוג ברכב חדש ובטיחותי.
• תנאי ההלוואה – מימון עד 80% משווי הרכב החדש, עד לסכום של 150,000 ₪, ולתקופה של עד 60 חודשים. בנוסף, מסלול ייעודי זה כולל הלוואת גישור עד 50% מערך הרכב, קיימת מגבלת סכום עד 75,000 ₪, והלווה נדרש לשלם את הקרן בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה.
• מאפיינים נוספים – לאחר 3 שנים הלווה יכול למכור את הרכב ולפרוע את הלוואת הגישור, ושאר הסכום יכול לשמש אותו לצורך עסקה חדשה לרכישת רכב חדש. נדרש הון עצמי התחלתי יחסית נמוך, ריבית ההלוואה נתונה לשיקולי הנהלת הסניף.

למידע נוסף על מסלולי הלוואות למימון רכב של בנק אוצר החייל ולהצעת אטרקטיבית להלוואה נוחה ומשתלמת לרכישת רכב חדש או יד 2, אנא השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של רק תבקש הלוואות יחזור אליכם במהרה ויסייע לכם לגייס את ההלוואה הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם, על מנת שתוכלו להגשים חלום ולרכוש רכב חדש, איכותי ובטיחותי.