הלוואה / מימון לשברולט Chevrolet


חולם על רכב שברולט? רוצה להחליף את רכבך ברכב חדש או משומש מסוג שברולט? אם אתה מחפש מקורות מימון נוחים לשדרוג הרכב, פורטל רק תבקש הוא המקום עבורך.

רכב Chevrolet

חברת שברולט היא חברה אמריקאית לייצור רכבים מסוגים שונים. שברולט הוא שם לאיכות, מהירות, עוצמה ויופי. לשברולט רכבים מבוקשים בקטגוריות השונות: מדגם הקורבט הספורטיבי, מושך העיניים ועד לדגם הסילוורדו – טנדר עוצמתי, כל רכבי שברולט הם רכבים שעומדים בסטנדרטיים אמריקאים מחמירים, אשר כל ישראלי מעוניין להחזיק בבעלותו. אך מחירי הרכבים אינם זולים ולכן לעיתים תצטרכו עזרה במימון הרכב המבוקש.

מימון וליסינג לרכב שברולט

נכון, רכבי שברולט הם רכבים אמריקאים ומחירם בהתאם, אך זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על רכב החלומות שלכם. ישנם מספר מקורות מימון אשר יסייעו לכם לשלם על הרכב בתכנית תשלומים נוחה שתוכלו לעמוד בה.

במידה והחלטתם לקנות שברולט חדשה, תוכלו לפנות לסוכנות המכוניות בארץ (UMI) אשר מציעה פתרונות מימון של עד 100% לדגמי השברולט החדשים. במידה ותכנית זו אינה מתאימה עבורכם, או שאתם מעוניינים לקנות רכב משומש, תוכלו לקבל הלוואה לשם מימון הרכב מהבנק בו יש לכם חשבון, או מחברות המציעות מימון חוץ בנקאי, כמו חברות אשראי וחברות ביטוח, בנוסף, חברות ליסינג רבות מציעות היום מסלולי ליסינג מימוני משתלמים במיוחד.

אם החלטתם להיעזר בהלוואה לצורך מימון הרכב, אך אינכם יודעים היכן להתחיל, השאירו פרטים בפורטל רק תבקש והצוות המקצועי שלנו יאתר ויפנה אליכם מספר הצעות מימון וליסינג לרכב, ללא עלות וללא התחייבות, שבניהן תוכלו להשוות ולבחור בהצעה שמתאימה לכם ביותר.