הלוואה / מימון לקיה


אם אתה חושב לשדרג את הרכב המשפחתי שלך לרכב קיה, חדש או משומש, והנך מחפש אפשרויות מימון לרכב, הגעת למקום הנכון. בפורטל רק תבקש נציג לך את מבחר האפשרויות למימון רכב הקיימות בשוק. להחליף את הרכב, זו הוצאה לא קטנה ובשל העובדה שהרכב משמש אותנו לאורך זמן (מספר שנים), עדיף לקבל הלוואה או סיוע במימון ולשלם את הרכב בפריסה לתשלומים נוחים.

מימון לרכב Kia

קיה היא חברה דרום קוריאנית ליצור רכבים מדגמים שונים. לחברה היצע מגוון של רכבים וניתן למצוא בהיצע רכבים משפחתיים, רכבי שטח, רכב הסעות וקיה פיקנטו, דגם המיני מהנפוצים והאהובים בישראל. בנוסף קיימים דגמי מנהלים משודרגים ומפוארים. כל רכבי החברה מאובזרים בקדמה טכנולוגית, במערכות מתקדמות, במיגון מהשורה הראשונה, בסטנדרטיים גבוהים.

מימון וליסינג לרכב קיה

אפשרויות המימון לרכב הן מגוונות ורבות. יש תחרות גדולה מאוד בתחום וכל גוף פיננסי מנסה להציע ללקוחותיו הלוואות בתנאים טובים יותר ממתחריו. האפשרות הראשונה למימון רכב היא לפנות לסוכנות הרכב עצמה. סוכנויות למכוניות מציעות סיוע במימון חלקי או מלא לרכב חדש, באמצעות הבנקים השונים. אפשרות נוספת היא לפנות ישירות לבנק, כאשר עדיף לפנות לבנק שבו מתנהל חשבון הבנק שלכם.

בנוסף, ישנם מקורות מימון חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי וחברות ביטוח המציעות הלוואות למטרות שונות, לרבות לשם קנית רכב וכן חברות ליסינג המציעות מסלולי ליסינג מימוני משתלמים ונוחים.

בגלל התחרות הגדולה בתחום וההיצע הנרחב למימון רכב, כדאי לבדוק מספר הצעות לפני שבוחרים מהיכן לקבל הלוואה. בפורטל רק תבקש תוכלו להשאיר פרטים והצוות המקצועי שלנו יבדוק עבורכם מספר הצעות, ללא עלות וללא התחייבות. כך שתוכלו להשוות ולבחור בקלות ובלי לחץ.