הלוואה / מימון לפיאט Fiat


צעירים רבים בישראל חולמים על רכב קומפקטי, קטן ונוח, שלא תהיה בעיה למצוא לו חנייה, שיוכלו להתנייד באמצעותו בקלות בעיר ומחוצה לה, שגם יתאים לנסיעה של מספר חברים וגם יהיה בו מקום לציוד, למקרה שרוצים לנסוע לטיול, לרדת לחוף לגלוש או לקחת את הציוד לחזרה של הלהקה.

רכבי Fiat

אם להתייחס למטרות שציינו למעלה, הרי שרכבי הפיאט מותאמים במהותם לאורח החיים הצעיר, התוסס והדינאמי. רכבי החברה הם קטנים, אינם צורכים הרבה דלק, הם נוחים וברובם יש מקום לנהג פלוס ארבעה חברים ולציוד, לצורכי טיול או עבודה, כמו הפיאט פנדה או הפיאט קיוב. המחירים של רכבי הפיאט סבירים והוגנים בהחלט, אך לצעירים בתחילת חייהם לא תמיד יש את היכולת לממן רכב חדש או משומש ולכן קיימים מקורות רבים המציעים פתרונות מימון לרכב.

מימון לרכב פיאט

מקורות המימון מתחלקים לבנקאיים וחוץ בנקאיים. תוכלו לפנות לבנק בו יש לכם חשבון או לסוכנות הרכב שתציע לכם מימון חלקי או מלא בשיתוף הבנק אתו הם עובדים. לחלופין, תולכו לפנות למקורות חוץ בנקאיים כמו חברות ביטוח וחברות אשראי המציעות הלוואות למימון רכב. בנוסף, תוכלו לשכור רכב בשיטת הליסינג המימוני, אשר בסיום תקופת הליסינג, תוכלו לרכוש את הרכב לאחר זיכוי התשלומים ששילמתם בתקופת הליסינג.

בכל מקרה שבו אתם מתלבטים, תוכלו לבחון מספר הצעות, ללא עלות וללא שום התחייבות – השאירו פרטים בפורטל רק תבקש והצוות שלנו ידאג לאתר עבורכם את ההצעות האטרקטיביות ביותר.