הלוואה / מימון לסמארט


ליסיניג סמארט

שוקל להחליף את הרכב הישן בדגם מתקדם יותר? חושב לקנות מכונית סמארט חדשה או יד ראשונה? רוצה להשקיע ברכב איכותי אבל חסר לך מזומנים? מחפש מקורות מימון נוחים? בפורטל רק תבקש תמצאו אפשרויות מימון לרכב בהצעות משתלמות.

רכבי Smart

רכבי סמארט הם אחד הדגמים המפורסמים מבית חברת מרצדס הגרמנית. אלו רכבים בקטגוריית הסופר מיני, המיועדים ומותאמים לנהיגה באופייה של העיר הגדולה. שיוך הסמארט לבית מרצדס, מצביע על איכות וסטנדרטיים גבוהים במיוחד. בנוסף, מדובר ברכב נוח וקומפקטי אשר תוכלו למצוא אתו חנייה בקלות. למעשה, הרכב כל כך קטן, שלא פעם רואים רכבי סמארט שחונים מול המדרכה מאשר במקביל. רכבי הסמארט הם לא רק איכותיים אלא גם חסכוניים, בגלל גודלם והמנוע שמותאם להם.

מימון ואפשרויות ליסינג לרכב סמארט

ישנם מקורות שונים שמציעים הלוואות לשם מימון של רכב חדש או משומש. קודם כל ישנם הבנקים, דרך הסניף בו מתנהל חשבונכם או דרך סוכנות המכוניות שתפנה אתכם לבנק מסוים. בנוסף יש חברות המציעות מימון חוץ בנקאי כמו חברות ביטוח או חברות אשראי. גם קנייה של רכב באמצעות ליסינג מימוני יאפשר לכם רכישה של רכב בתשלומים.

רוצים לקבל עוד פרטים על אפשרויות המימון? רוצים לקבל הצעות מימון ולהשוות בניהם בלי להתחייב מראש? השאירו פרטים בפורטל רק תבקש והצוות שלנו ייתן לכם סיוע למציאת הצעת המימון המתאימה ביותר עבורכם.