הלוואה / מימון לניסאן


חושבים לשדרג את הרכב המשפחתי? רוצים לקנות לילד רכב לכבוד סיום לימודיו באוניברסיטה? רוצים לקנות רכב חדש או משומש? מחפשים הלוואות מימון נוחות שיתאימו לתקציב שלכם? בפורטל רק תבקש תוכלו לאתר מבחר מקורות מימון ולקבל מגוון הצעות להלוואות בתנאים שונים, ביניהן תוכלו להשוות ולבחור בעצמכם, מהי ההלוואה שמתאימה לכיס שלכם.

רכבי Nissan

חברת ניסאן היא אחת משלושת החברות היפניות הגדולות ליצור רכבים. לחברה מגוון מודלים המשמשים צעירים, משפחות ומבוגרים בכל רחבי העולם, כאשר ניסאן היא סמל לאיכות, לנוחות וליופי. בין שלל דגמי החברה ניתן למצוא את הניסאן מיקרה, קטנה וחסכונית המתאימה לצעירים, בתחילת דרכם בכבישים, את הניסאן ג’וק הדינאמית – ג’יפ קטן המתאים לזוגות צעירים, וכן רכבים נוספים כמו הקשאי ודגם המנהלים ניסאן אלטימה.

מימון לרכב ניסאן

כאמור, מימון לרכב ניתן לקבל בין אם אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש או רכב מיד שנייה. מקורות המימון הם רבים וכוללים בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, חברות מימון חוץ בנקאי וכן את סוכנויות המכוניות השונות, המציעות מימון בתנאים נוחים לכל לקוח.

רוצים לקבל הצעות ולהשוות ביניהן ללא עלות וללא התחייבות? השאירו עוד היום פרטים בפורטל רק תבקש באמצעות הטופס הקצר או הנציגה הווירטואלית, המופיעים בעמודי הפורטל, והצוות שלנו יאתר עבורכם מגוון הצעות ממספר מקורות שונים, כך שתוכלו להשוות בנוחות ולבחור בהצעה שמתאימה עבורכם.