הלוואה / מימון ללקסוס


חולמים לשדרג את הרכב הישן ברכב מדגם לקסוס, חדש או יד ראשונה? חסר לכם הכסף לממן את הרכב? מחפשים מקורות מימון שיהיו נוחים ומתאימים לכיסכם? הגעתם למקום הנכון. השאירו פרטים בפורטל רק תבקש וגלו כמה זה קל לקבל מימון לשם רכישת רכב.

רכבי Lexus

רכבי לקסוס הם רכבים מבית היוצר של טיוטה. אלו דגמי היוקרה של החברה ונחשבים למותג היפני היוקרתי הנמכר ביותר בעולם. כאשר מדברים על רכבי לקסוס מדברים על איכות, אבזור וגימור ברמה הגבוהה ביותר. אלו רכבים עמידים יציבים ומפנקים. מדגם ה – ct הקומפקטית ועד לדגם ה – rx רכב הsuv היוקרתי הנמכר ביותר בישראל, כל אחד מדגמי הלקסוס הוא איכותי וברמה שלא הכרתם.

מימון ואפשרויות ליסינג לרכב לקסוס

אז נכון שרכב לקסוס הוא רכב ברמה של חלום שמתגשם, אך המחיר שלו לפעמים נשמע כמו סיוט. זקוקים לסיוע במימון הרכב? אין בעיה, יש הרבה אופציות שעומדות בפניכם:

מימון בנקאי – הלוואה בבנק לשם קניית רכב היא דבר שכיח וניתנת, לרוב, בלי יותר מידי דרישות.

מימון חוץ בנקאי – חברות רבות מתחרות עם הבנקים על לקוחות ההלוואות, כמו חברות אשראי וביטוח, שלעיתים יציעו לכם מימון בתנאים טובים יותר מהבנק.

בנוסף, ישנן אפשרויות נוספות כמו ליסינג מימוני, אשר בסוף תקופת הליסינג יש לכם האפשרות לרכוש את הרכב על ידי תשלום היתרה עליו.

רוצים לשמוע על האפשרויות שלכם, ללא תשלום וללא התחייבות מראש? השאירו פרטים בפורטל רק תבקש והצוות המקצועי שלנו יאתר את ההצעות הטובות ביותר עבורכם ויפנה אותן אליכם. כך שאתם יכולים להשוות בין ההצעות בקלות וללא התחייבות.