מימון לרכב למסורבים בבנק


רכבים בישראל נמכרים במחירים גבוהים ביחס לשאר העולם המערבי. המיסים על רכב, לרוב, יהוו כ 30 אחוז מעלותו. בנוסף, בעוד שבשאר מדינות העולם המתקדם מכונית מוגדרת כהכרח, בישראל עדיין יש כאלה שמגדירים אותה כמותרות. המחיר הגבוה מביא את רוב האנשים לרכוש מכונית בתשלומים או בעזרת הלוואה, בפריסה לתשלומים נוחים ולתקופות של עד שלוש שנים.

מימון לרכב

המחירים הגבוהים של רכבים וההבנה של הציבור כי אין צורך לשלם מראש על רכב שישמש אותם לאורך מספר שנים, הביאה להתפתחות שוק ההלוואות לשם קניית רכב. כאשר נוספו לבנקים מקורות חוץ בנקאיים אשר הציעו מימון לרכב, השוק הפך תחרותי וכל גוף פיננסי מציע הלוואות בתנאים טובים יותר ללקוחותיו. כך, שבעבר תחום ההלוואות נשלט ללא עוררין על ידי הבנקים, אשר החליטו מי עומד בתנאים לקבלת הלוואה ומי לא, וכיום, מתחרים בבנקים חברות אשראי, חברות ביטוח ואפילו סוכנויות המכוניות, המציעות סיוע במימון הרכב.

מימון לרכב למסורבים בבנק

כאמור, בעבר הייתה שמורה רק בידי הבנקים להחליט מי יקבל הלוואה ומי לא. אך כיום גם כאלה שקיבלו סירוב להלוואה מהבנק, יכולים להסתייע במקורות המימון החוץ בנקאיים. מסורב בבנק יכול להיות ממספר סיבות, יכול להיות כי לא עמד בהתחייבויות קודמות, יכול להיות שאין הכנסה לחשבון, יכול להיות שפשוט מיצה את מסגרת האשראי אשר הקציב לו הבנק. אז גם אם הבנק מסרב לתת לכם הלוואה לרכישת רכב, כדאי שתבדקו במקורות אחרים, רוב הסיכויים שתוכלו לקבל הלוואה ממקור חוץ בנקאי, לעיתים אפילו בתנאים טובים יותר מאשר בבנק.

רוצים לבדוק מה האפשרויות שעומדות בפניכם? רוצים לקבל שירות ללא עלות וללא התחייבות לבדיקת האפשרויות שלכם? השאירו פרטים בפורטל רק תבקש והצוות המקצועי יתחיל לעבוד עבורכם. הצוות יבדוק מהן ההצעות הרלוונטיות עבורכם ויפנה אליכם רק את ההצעות האטרקטיביות ביותר.