הלוואה / מימון לוולוו


חושב להחליף את האוטו? רוצה לשדרג את הרכב המשפחתי לוולוו חדשה או יד ראשונה? זקוק לסיוע במימון הרכב? מחפש מקורות מימון נוחות שיתאימו לכיסך? הגעת למקום הנכון. בפורטל רק תבקש תוכל לאתר מקורות מימון ולהשוות בין מספר הצעות ואפשרויות למימון הרכב.

רכבי Volvo

חברת וולוו היא חברה שוודית לייצור רכבים. החברה פועלת קרוב למאה שנים ושם החברה הוא סמל לרכבים איכותיים, עוצמתיים וחזקים. רכבי וולוו נחשבים ליוקרתיים בכל העולם והדגמים השונים משומשים על ידי אנשים פרטיים וחברות רבות. בין הדגמים ישנם רכבי מנהלים מפוארים ורכב שטח מהודר ומפנק. שמם של רכבי וולוו נקשרו עם השנים גם עם רמת בטיחות מאוד גבוהה בשל עמידותם במבחני ריסוק מתקדמים.

מימון ואפשרויות ליסינג לרכב וולוו

לא קל ולא זול לקנות היום רכב בישראל, בטח שלא וולוו. אך כלי רכב אמור לשמש אותנו לשנים רבות, כך שיותר נוח ויותר פרקטי לפרוס את התשלומים על הרכב לאורך שנים אחדות. חברות רבות וגופים פיננסיים רבים מציעים הלוואות לשם מימון רכב חדש או משומש. הבנקים נותנים הלוואות, כך גם חברות אשראי, סוכנויות המכוניות ואפילו חברות הביטוח. בנוסף קיימות היום כמובן גם חברות ליסינג שמציעות לכם מסלולים נוחים ומשתלמים במיוחד.

עם כל האפשרויות שמוצעות כיום למימון רכב, כדאי לבדוק ולהשוות מספר הצעות, לפני שמחליטים איזו הלוואה לקבל. בפורטל רק תבקש תוכלו לקבל מספר הצעות ללא עלות וללא התחייבות מראש. השאירו פרטים בפורטל ותתחילו להשוות בין הצעות משתלמות בתוך זמן קצר.