הלוואה / מימון לדייהטסו סיריון


Daihatsu Sirion

חושבים שהגיע הזמן להחליף את המכונית הישנה? ואולי אתם בכלל חושבים על קנייה של מכונית ראשונה לילד? חושבים לרכוש מכונית מדגם דייהטסו סיריון חדשה או יד ראשונה? מחפשים מקורות מימון לרכב? הגעתם למקום הנכון, בפורטל רק תבקש כל פתרונות המימון האפשריים, בהצעות משתלמות.

רכב Daihatsu Sirion

רכב הסיריון הוא אחד הדגמים הפופולריים בקטגוריית הרכבים הקטנים – היא עירונית, קטנה ונוחה ומעל לכל היא חסכונית במיוחד. חברות רבות הכניסו מספר מכוניות סיריון לציי הרכב שלהם, אך גם בשוק הפרטי הסיריון מבוקשת מאוד. היא מתאימה גם לצעירים שזו מכוניתם הראשונה, לזוגות צעירים, לנסיעה בעיר, לטיולים וכן לצורכי עבודה. כאמור היא חסכונית, גודלה הקטן מאפשר מציאת חנייה בקלות בעיר ויש בה די והותר מקום בתא האחסון שלה.

מפרט טכני לדייהטסו סיריון בגרסאות שונות

נתונים כלליים 1.3 אוט’
שנת השקת הדגם 2004
מספר דלתות 5
מקומות ישיבה 5
קבוצת שווי 2
נתונים טכניים של מנוע וביצועים 1.3 אוט’
הנעה קדמית
תיבת הילוכים אוטומטית
סוג מנוע בנזין
מספר בוכנות 4
נפח (סמ”ק) 1298
מהירות מירבית 165
צריכת דלק עירונית (ק”מ\ליטר) 11.6
צריכת דלק בינעירונית (ק”מ\ליטר) 19.2
צריכת דלק ממוצעת (ק”מ\ליטר) 15.4
מדד זיהום אוויר 4
בטיחות 1.3 אוט’
מבחן ריסוק ★★★★
מספר כריות אוויר 4
מידות 1.3 אוט’
אורך (ס”מ) 360.5
רוחב (ס”מ) 166.6
גובה (ס”מ) 155
משקל (ק”ג) 955
בסיס גלגלים (ס”מ) 243
קוטר סיבוב (מ’) 4.7
נפח תא מטען (ל’) 225
צמיגים קדמיים 175/65-14
צמיגים אחוריים 175/65-14

מימון ואפשרויות ליסינג לרכב דייהטסו סיריון

הלוואות לשם רכישת מכונית הן שכיחות ביותר ומאושרות בקלות יחסית. הבנקים יציעו לכם לקבל הלוואה לשם קנייה של רכב באם יש לכם חשבון בנק בסניף ויש לכם משכורת שנכנסת בכל חודש. מקורות מימון חוץ בנקאיות הם רבים ומתרבים ומתחרים בבנקים על הלקוחות. לכן, הם מציעים הלוואות, לעיתים בתנאים יותר טובים מאשר תקבלו בבנק. בנוסף ישנן דרכים נוספות לממן רכב, כמו באמצעות ליסינג מימוני, כאשר בסיום תקופת הליסינג, יש לכם אפשרות לרכוש את הרכב על ידי תשלום היתרה.

רוצים לקבל מספר הצעות למימון רכב בלי לשלם ובלי להתחייב? השאירו פרטים בפורטל רק תבקש ואנו נדאג לאתר את ההצעות הטובות ביותר עבורכם. ההצעות הכי אטרקטיביות יועברו ישירות אליכם בתוך זמן קצר.