הלוואה / מימון לאופל


אנשים רבים רוצים וחולמים על שדרוג המכונית, אבל נדמה שתמיד צצות הוצאות אחרות אשר מונעות מהם להחליף את הרכב הישן. אמנם רכב היא הוצאה גדולה, אך הרכב משמש אתכם לתקופות ארוכות ולכן, כדאי לשקול קבלת מימון מלא או חלקי לרכב, בתנאי החזר הפרוסים לאורך תקופה של מספר חודשים עד שנים אחדות.

רכבי Opel

רכבי האופל מגיעים במספר דגמים, בניהם, דגם אדם – קומפקטי ונוח לנסיעה וחנייה בעיר, דגם קורסה המשפחתית ודגם מריבה קרוס וואן – המתאים למשפחות שצריכות מרחב גדול יותר ונוחות מקסימלית. רכבי האופל בעלי תו איכות, מצוידים בקדמה טכנולוגית ונמדדו כמובילים בתצרוכת הדלק הנמוכה. אז בין אם אתם רווקים שמחפשים אוטו קומפקטי ופרקטי או אם אתם בעלי משפחה המחפשים רכב שיהיה מתאים לצרכי משפחתכם, לאופל בהחלט יש מה להציע לכם.

מימון ואפשרויות ליסינג לרכב אופל

כדי לקבל מימון לרכב ניתן לפנות לסוכנויות רכב שבדרך כלל מציעות אפשרויות למימון חלקי או מלא, בסיוע הבנקים איתם הן עובדות. בנוסף, תוכלו לפנות לבנק בו מתנהל חשבון הבנק שלכם ולקבל הלוואה נוחה לרכב.

במידה והאפשרות הבנקאית לא מתאימה לכם, תוכלו לפנות למקורות חוץ בנקאיים, המציעות הלוואות למימון של רכב, כמו חברות אשראי או חברות ביטוח גדולות וכן לחברות ליסינג המציעות אפשרויות ליסינג מימוני נוחות ומשתלמות במיוחד.

בפורטל רק תבקש, תוכלו עוד היום ליהנות משירות ללא עלות וללא התחייבות ולקבל מספר הצעות למימון רכב, שתוכלו להשוות ביניהן ולבחור בזו המתאימה לכם ביותר. השאירו פרטים בפורטל וההצעות יופנו אליכם בהקדם.