ליסינג תפעולי


אדם בחליפה נוגע במסך עליו כתובה המילה ליסינג

 

מצב התחבורה הציבורית בישראל אינו משביע רצון ועניין זה גורר ביקורת מתמשכת מצד שכבות רחבות של הציבור. חוסר היעילות והעלויות הגבוהות של שימוש באוטובוסים ורכבות ברחבי הארץ ממשיכים לדחוף את הציבור לעבר רכישת רכבים פרטיים.

גם חברות עסקיות גדולות מכירות את הצורך הגובר של עובדיהם ברכב צמוד וכבר שנים רבות מאפשרות להם לקבל מכונית לרשותם תמורת הפרשת תשלום קבוע מהמשכורת. הפתרון הפופולארי ביותר כיום ללקוחות עסקיים שמעוניינים לקבל רכבים לשימוש שוטף, הוא השכרה ארוכת טווח מחברת ליסינג.

ליסינג תפעולי – כיצד זה עובד?

אופציית ליסינג תפעולי היא למעשה שדרוג של הליסינג המימוני ומהווה גם כן השכרה לטווח ארוך של רכבים מסוגים שונים. בניגוד לליסינג מימוני, במקרה זה הרכב נשאר בבעלות החברה המשכירה ואינו נרשם על שמו של הלקוח. באמצעות שיטת מימון זאת, ניתן לקבל רכב חדש לשימוש אישי בלי הוצאה ראשונית גבוהה.

יתרון נוסף של ליסינג תפעולי הוא, כי כל ההוצאות הנלוות לרכב הן באחריות החברה המשכירה. חברת הליסינג עושה טיפולים לרכב, משלמת על אגרות, ביטוחים, רישיונות, מעניקה שירותי גרר במקרה הצורך וגם מספקת רכב חלופי כאשר ישנה סיבה לכך. הנהג והחברה העסקית ששוכרת את הרכב מחויבים רק להעביר את התשלום החודשי תמורת שימוש במכונית.

מאפיינים נוספים של ליסינג תפעולי

מימון העסקה נעשה בצורה דומה לליסינג מימוני, כאשר ישנו תשלום של מקדמה בעת החתימה ואילו לאחר מכן יורד תשלום קבוע מהלקוח. תקופת הליסינג עומדת בדרך כלל על כשלוש שנים שבסופה ישנה אופציה ללקוח לרכוש את הרכב או להחליף אותו לרכב אחר.

יש לציין, כי בגלל השירותים הנוספים שמוענקים על ידי חברות הליסינג התפעולי, התשלומים החודשיים הם גבוהים יותר ממימון פרטי. עם זאת, חברות עסקיות יכולות לקבל הטבות משמעותיות בגלל רישום של ליסינג בסעיפי הוצאה.

במידה ואתה מעוניין לקבל הצעות משתלמות וזולות של ליסינג תפעולי, הגעת למקום הנכון. אנו בפורטל רק תבקש מימון רכב מציעים לך השוואה בין כל האופציות האטרקטיביות ביותר בשוק ללא כל עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות כדי לקבל את האינפורמציה, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר בהקדם האפשרי.