ליסינג פרטי


טופס הסכם ליסינג

 

מחירי המכוניות בישראל הם יקרים למדי ביחס למדינות אחרות בגלל המיסוי הגבוה שמוטל על ידי המדינה. לא כל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב חדש, אך מצד שני, המצוקות שנגרמות מתחבורה ציבורית לא יעילה גורמות לציבור לחפש דרכים לממן בכל זאת כלי תחבורה פרטי.

ליסינג פרטי – איך זה עובד?

אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר של רכישת רכב בשנים האחרונות היא מימון בצורת ליסינג פרטי. זוהי למעשה השכרה ארוכת טווח של מכונית, כאשר הנהג אינו צריך להוציא סכום כסף גבוה בפעם אחת על קניית מכונית חדשה מסוכנות. במקום זאת, הוא משלם החזר חודשי על האפשרות להשתמש ברכב באופן שוטף.

צורת התשלומים במסגרת זו נעשית על ידי מקדמה של כ-15% ולאחריה תשלום חודשי למשך שלוש עד חמש שנים. בסיום תקופת הליסינג, עומדת לרשות הנהג האופציה לרכוש את הרכב לצמיתות או להחליף אותו לרכב אחר בחברה. חברת הליסינג מצדה מתחייבת בדרך כלל לרכוש את הרכב במחיר הקרוב למחיר מחירון.

יש לציין, כי בכל הזמן הזה הרכב רשום על שמו של הלקוח ולא על שם חברת הליסינג (בניגוד לליסינג תפעולי). הנהג הוא גם זה שאחראי על כל ההוצאות הנלוות כמו ביטוחים, אגרות, רישיונות ועוד. במקרה של תאונות ואירועים ביטוחיים אחרים שמתרחשים עם הרכב, הלקוח הוא זה שעומד בעלויות של ירידת ערך והוצאות של השתתפות עצמית.

מהם היתרונות של ליסינג פרטי?

ראשית, יש כאן יתרון משמעותי מבחינת אפשרויות המימון של הרכב. אנשים שמתקשים לגייס סכומי כסף גבוהים יכולים בכל זאת לנהוג על רכבים מדגמים חדשים ולשלם תשלום חודשי בתוספת ריבית מינימאלית. מעבר לכך, ליסינג פרטי מהווה אשראי חוץ בנקאי, כך שללקוחות אין צורך לגעת במסגרת הבנקאית שנשארת זמינה להוצאות אחרות.

יתרון משמעותי נוסף הוא, כי חברות רבות אינן מחייבות את הלקוח לעסקה חוזרת בסוף התקופה, מה שאומר כי ניתן להחליף רכבים חדשים בתכיפות גבוהה.

אנו בפורטל רק תבקש מימון רכב מציעים לך השוואה בין ההצעות הזולות והמשתלמות ביותר של ליסינג פרטי. כדי לחסוך זמן וכסף, פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר בהקדם האפשרי.