ליסינג מימוני


אדם נוגע במסך שעליו כתובה המילה ליסינג

 

בעלות על רכב בישראל כבר מזמן איננה נחשבת למותרות ואנשים רבים אף מחזיקים מספר מכוניות במשפחה. הסיבה לכך נעוצה בעיקר במצב התחבורה הציבורית שנתפסת בציבור כיקרה ולא יעילה והיעדר אפשרויות של תחבורה בשבתות ובחגים.

מחירי הרכבים בישראל נחשבים גבוהים למדי ביחס למדינות אחרות, כך שאנשים שמעוניינים לרכוש רכב נאלצים לחפש דרכים יצירתיות למימון הקנייה. בגלל שרכב הוא מוצר במאבד מערכו במהירות, רבים מעדיפים לוותר על רכישה ובוחרים באפיקים אחרים.

מהו ליסינג מימוני?

אופציה אחת שעומדת בפני קונים פוטנציאליים של רכב, היא השכרת רכב לטווח ארוך מחברת ליסינג. סוג מימון רכב זה, שנקרא ליסינג מימוני, מאפשר לנהגים לקבל רכב לשימוש השוטף שלהם ולשלם מידי חודש רק על ירידת הערך של המכונית, בלי כל תשלום על עלות.

רוב החברות אינן מחייבות את הנהגים לעסקה חוזרת לאחר תום הליסינג, מה שאומר כי הלקוחות יכולים בעצם להחליף רכבים חדשים מידי כמה שנים, ללא צורך בהוצאה כספית משמעותית שכרוכה ברכישת רכב לבעלות פרטית. התשלומים החודשיים של הלקוח כרוכים בדרך כלל בריבית מינימאלית, אך העלות יכולה להיות בהחלט שווה לכל כיס (בהתאם לסוג הרכב).

רכישת רכב בצורת ליסינג מאפשרת לנהגים לקחת אשראי חוץ בנקאי בתנאים נוחים וזאת בלי להכביד על המסגרת הבנקאית שלהם. אופציה זו היא גם מתאימה מאד לחברות גדולות שמחזיקות ציי רכב ומעדיפות לבצע את הטיפולים באופן עצמאי.

איך עובד הליסינג המימוני?

בעת החתימה על העסקה, הלקוח משלם מקדמה בגובה של כ-15% לחברת הליסינג ובוחר את כלי התחבורה המבוקש. בנוסף לכך, נקבעת תקופת הליסינג שעומדת לרוב על שלוש שנים, במהלכן יש להעביר תשלומים שוטפים על השימוש ברכב. ככל שהרכב יקר וחדש יותר, כך כמובן גם התשלום החודשי לחברת הליסינג יהיה גבוה יותר. בתום התקופה, הלקוח יכול לרכוש את הרכב, להחזיר אותו לחברה או להחליף אותו ברכב אחר לפי בחירתו.

פורטל רק תבקש מימון רכב מציע לך את האפשרות לבחור מבין ההצעות הזולות והאטרקטיביות ביותר של ליסינג מימוני. כדי לקבל את כל הפרטים מהמומחים שלנו, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.