ליסינג לרכב חדש


אשה מקבלת מפתחות לאחר שסגרה על עסקת ליסינג לרכב חדש

 

קבל הלוואה לרכב בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
20,000
200,000
סכום נבחר 50,000 ש"ח

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

האם אתה לקוח עסקי או פרטי?

לקוח פרטי
לקוח עסקי
מעולה ממשיכים

לאיזו עסקה אתה זקוק?

ליסינג מימוני לעסקים
ליסינג תפעולי לעסקים
רכב חדש
אחר

לאיזו עסקה אתה זקוק?

רכב חדש
רכב יד שניה
ליסינג
אחר
נהדר ממשיכים לאזור מגורים

מהיכן אתה בארץ?

אזור הצפון
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
נהדר מתקדמים

פרטי התקשרות

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
נהדר עוברים למצב חשבון
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

העלויות של רכבים חדשים בישראל נחשבות לגבוהות במיוחד בגלל סוגיות מיסוי שונות וסדר עדיפויות ספציפי של המדינה. אנשים רבים בכל זאת אינם מסתפקים באופציה של תחבורה ציבורית הלא יעילה ובוחרים לרכוש רכבים ישנים וזולים יותר. הבטיחות והנוחות ברכבים כאלה היא נמוכה יותר וגם חווית הנסיעה באופן כללי הופכת להיות לא נעימה. אך האם ניתן להשיג בכל זאת רכב חדש בעלות זולה יותר?

ליסינג לרכב חדש – מאפיינים

שיטת הליסינג הינה השכרה לטווח ארוך, כאשר הלקוח למעשה אינו רוכש את הרכב אלא משלם על השימוש לאורך כל תקופת ההשכרה. מכיוון שרכב הוא מוצר שמאבד את ערכו במהירות יחסית, ישנו הגיון רב בהשכרה שמאפשרת להחליף את המכונית המבוקשת לאחר מספר שנים. בסיום תקופת הליסינג, עומדות בפני הלקוח מספר אפשרויות – רכישת הרכב בתנאים משתלמים, החלפתו או סיום ההתקשרות העסקית.

בתחילת הדרך, ליסינג לרכב חדש בישראל היה נפוץ בעיקר בקרב לקוחות עסקיים, אך כיום כל אדם יכול לרכוש מכונית בשיטת ליסינג פרטי (או מימוני) מאחת החברות.

ליסינג תפעולי מול ליסינג מימוני

ליסינג לרכב חדש מאפשר ללקוחות שאינם יכולים או אינם מעוניינים להוציא סכומים גבוהים על רכישה פרטית, לעשות שימוש ברכב חדש בעלות חודשית נמוכה יחסית. המסלולים שמוצעים על ידי חברות הליסינג מתאימים למגוון גדול של לקוחות וכרוכים בתשלום ריבית מינימאלית בלבד, תוך כדי פריסה לשלוש שנים ויותר.

קיימים מספר סוגים של השכרה לטווח ארוך, כאשר ליסינג תפעולי מיועד בדרך כלל ללקוחות עסקיים ואילו הליסינג המימוני מתאים ללקוחות פרטיים. ההבדל נעוץ באחריות של החברה כלפי הרכב והבעלות עליו. במקרה של ליסינג מימוני, כל האחריות על התשלומים השוטפים ותחזוקת הרכב נמצאים בידי הלקוח. כאשר אנחנו מדברים על ליסינג תפעולי, לעומת זאת, הרכב נמצא בבעלות חברת הליסינג והיא זו שמשלמת את האגרות, הרישיונות ועלויות הטיפולים השוטפים.

במידה ואתה מעוניין לעשות השוואה בין האפשרויות של ליסינג לרכב חדש שעומדות בפניך, צור אתנו קשר כבר היום. פורטל רק תבקש מימון רכב יעזור לך לבחור את האופציה שמתאימה לך ולחסוך לך זמן וכסף. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.