חברות ליסינג פרטי


אדם מעביר מפתח לרכב בעקבות חתימה על עסקת ליסינג פרטי

השפעתן של חברות הליסינג על הרכב בישראל מורגשת מזה למעלה מעשור. חברות הליסינג שינו את הרגלי הצריכה של תושבי המדינה, וכיום כל אחד יכול להגשים חלום ולנהוג ברכב חדש מהניילונים עם אפס קילומטרים, באמצעות עסקת ליסינג משתלמת ובתנאים אטרקטיביים.

חברות הליסינג בישראל מציעות מספר מסלולים ללקוחות השונים, אם בעבר הלא רחוק רוב הפעילות של החברות התמקדה בליסינג מימוני ללקוחות עסקיים, כיום נתח גדול מפעילותן העסקית מבוסס על ליסינג פרטי.

מה זה ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי מאפשר לכל ישראלי להגשים חלום ולנהוג ברכב חדש לגמרי, זהו מסלול מימון אטרקטיבי המאפשר לכם להגיע לרכב חדש בלי לשבור תוכניות חיסכון בבנק וללא צורך לקחת הלוואה יקרה המכבידה על ההוצאות החודשיות השוטפות. בעסקת ליסינג פרטי יש מספר שלבים עיקריים:

• בחירת רכב בחברת הליסינג.
• תשלום מקדמה ראשונה נמוכה יחסית ביחס למקובל בענף הרכב.
• תשלום החזרים חודשיים בהתאם לחוזה, בדרך כלל לתקופה של 36 חודשים.
• בתום התקופה מחזירים את הרכב לחברת הליסינג, ובשלב זה אפשר לחתום על עסקת ליסינג חדשה ולצאת באותו היום עם רכב חדש ויוקרתי, לחלופין אפשר לשלם את ההפרש לחברה כדי לרכוש את הרכב ולהעביר אותו על שמכם.

נכון להיום, יש עשרות חברות ליסינג פרטי, ביניהן חברות גדולות ומוכרות ושחקנים קטנים ופחות מוכרים. כאשר בוחרים חברת ליסינג חשוב להתייחס לנושאים כמו אמינות החברה, ותק בענף, מוניטין, מסלולי ליסינג ופתרונות מימון בחברה, שירותים נלווים של חברת הליסינג כמו העברת בעלות במקום, בדיקת רכבים, הסדרי ביטוח ושירות תיקונים לרכב וכיוצא בזה.

למידע נוסף ולסיוע בבחירת חברות ליסינג פרטי, השאירו פרטים בטופס שבאתר. היועצים של רק תבקש מימון רכב יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לאורך כל הדרך ועד קבלת הרכב החדש מהחברה, בתנאים הנוחים והמתאימים ביותר עבורכם.