הכן רכבך לחורף


שלט זהירות בדיקת רכב לחורף

 

משנת 1967 החלו מבצעי “הכן רכבך לחורף” מטעם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ופורום ארגוני הרכב. זו בדיקה חשובה והכרחית המבטיחה לכם רכב תקין ובטיחותי ונסיעה בראש שקט. חשוב לזכור כי תנאי הנהיגה בחורף שונים בהשוואה לתנאי הנסיעה בקיץ, עם בוא הגשמים הכבישים בארץ הופכים לחלקים וישנם סיכונים נוספים, במיוחד אם נוהגים ברכב לא תקין.

במבצע הכן רכבך לחורף בוחנים את מכלולי הרכב השונים, בעיקר את מערכת ההיגוי, מערכת הבלמים, צמיגים, פנסים ואיתותים, מערכות חשמל, מגבים, חימום ומערכות בטיחותיות נוספות. אגב, אוטובוסים ומשאיות חייבים לעבור בדיקת חורף על פי חוק.

בדיקה חינם

ראוי לציין כי בדיקות הכן רכבך לחורף מתבצעות במגוון מוסכים ברחבי הארץ, באפשרותכם לבדוק את הרשימה באתר של איגוד המוסכים. המבצע עתיד להימשך השנה עד הראשון במרץ 2020, הבדיקה מתבצעת ללא תשלום, ולמעשה האחריות לביצוע הבדיקה היא שלכם בלבד (כלי רכב פרטיים). רכב שעובר את הבדיקה בהצלחה מקבל תווית תקינות רשמית, התווית מעידה כי הרכב תקין ועבר בדיקה מקיפה לקראת החורף.

אם התגלו ליקויי בטיחות ברכב חשוב לתקן אותם בהקדם האפשרי על מנת להכין את הרכב שלכם לחורף. בנוסף, כדאי לוודא שיש ברכב שלכם ערכת חירום עם אפוד זוהר, משולש אזהרה, מגבה, כבלי התנעה ועוד.

למידע נוסף בנושא מבצע הכן רכבך לחורף אנא השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה וצוות פורטל רק תבקש מימון לרכב יחזור אליכם בהקדם.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

ליסינג לרכב פרטי

הלוואה למימון רכב