טיפים לגיוס הלוואה בערבות מדינה

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

בעל עסק במצוקה מחפש מקורות אלטרנטיביים לגיוס כספים

הלוואה דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד. הקרן מסייעת מדי שנה לעסקים רבים בכל התחומים, לרבות מסחר, תעשייה, תיירות וחקלאות. כמו כן, ישנו מסלול ייעודי לעסקים בהקמה המאפשר ליזמים להגשים חלום ולהקים עסק חדש.

בגלל אטרקטיביות ההלוואה בערבות המדינה עסקים מכל הארץ פונים לגוף המתאם של הקרן. לכן, כדאי לדעת כי ניתן לשפר סיכויים לגיוס הלוואה דרך הקרן בערבות המדינה באמצעות כתיבת תוכנית עסקים על ידי אנשי מקצוע מנוסים והגשת הבקשה בעזרת יועץ עסקי המלווה את היזם או בעל העסק לכל אורך הדרך.

טיפים חשובים לגיוס הלוואה אטרקטיבית מקרן בערבות המדינה

כדי להצליח בגיוס הלוואה דרך הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בנושא. החברה מציעה שירות מקצועי ומלווה את היזם בכל שלבי הגשת הבקשה ולאחריה, השירות כולל כתיבת תוכנית עסקית מפורטת ומקיפה, עם דגש על נושא המימון, ניהול תזרים מזומנים וצפי הכנסות.

אחד הטיפים החשובים ביותר לשיפור הסיכויים לגיוס ההלוואה האטרקטיבית דרך הקרן בערבות המדינה הוא לפנות לחברת ייעוץ פיננסי שמכירה היטב את ההליך ואת מדיניות קבלת ההחלטות של ועדת האשראי בקרן בעברות המדינה. חשוב לדעת כי ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה מונה נציגים של אחד הגופים המתאמים, חברת BDSK או חברת גיזה, נציגי הבנק המלווה וכמובן נציגים של הקרן מטעם משרד הכלכלה והתעשייה.

בנוסף, ישנם טיפים שרק אנשי המקצוע המנוסים שמטפלים בהגשת הבקשות לקרן מכירים, למשל בחירת בנק מלווה לפני הגשת הבקשה בו מכירים את היזם או את עסקיו, פגישת הכרות בבנק המלווה במקביל להגשת הבקשה כדי להותיר רושם טוב ולשפר סיכויים, צרוף מסמכים המעידים על רצינות ובדיקות כלכליות, מסמכים המעידים על היתכנות חוזים מול לקוחות של העסק ועוד.

בחירת הבנק המלווה

רבים לא יודעים אך לנציגי הבנק יש השפעה ניכרת על החלטת ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה. לכן, בעזרת יועץ פיננסי המלווה את היזם ניתן לבחור סניף בנק ממנו אפשר לקבל את ההלוואה בערבות המדינה. חשוב לדעת כי במכרז האחרון זכו ארבעה בנקים ללוות את הקרן – בנק לאומי לישראל, בנק מזרחי טפחות, בנק אוצר החייל ובנק דיסקונט.

במידה וליזם יש חשבון בנק באחד מסניפי הבנקים המלווים את הקרן בערבות המדינה מומלץ לתאם פגישה בבנק כדי לעדכן על הכוונה להגיש בקשה. נציגי הבנק שמכירים את היזם ישמחו לסייע לו וכמובן להעניק את ההלוואה דרך הסניף שלהם. במידה ואין ליזם חשבון בנק עסקי באחד הבנקים, כדאי לבחור בעזרת היועץ העסקי סניף בנק קרוב לעסק, ליזום ולתאם פגישת הכרות, ובפגישה אפשר לשוחח על הרצון לקחת הלוואה מהקרן בערבות המדינה. כדאי להגיע לפגישה מוכנים עם מסמכים רלוונטיים המוכיחים רצינות, יכולת כלכלית, חוזים עתידיים עם לקוחות, הצעות מחיר קונקרטיות לציוד הנדרש ועוד.

הצעות מחיר לרכישת ציוד וצרכי השקעה בעסק

הלוואה בערבות מדינה מוענקת ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולעסקים קיימים הזקוקים לאשראי לצרכי השקעה והתרחבות, או לצרכי מימון הון חוזר. כדי לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה חשוב לצרף לבקשה הכוללת תוכנית עסקית מקיפה, גם מסמכים המעידים על ההשקעה הנדרשת. כלומר, יש להכין מראש הצעות מחיר לציוד הנדרש לצורך הרחבת העסק, לדוגמה אם מטרת ההלוואה היא לצרכי הקמת קו ייצור חדש במפעל תעשייתי, מומלץ לצרף הצעות מחיר מספקי הציוד ומקבלנים.

חוזים עתידיים

נציגי ועדת האשראי של הקרן בערבות המדינה מעניקים נקודות זכות לעסקים המגישים יחד עם בקשת הסיוע מסמכים המעידים על חוזים עתידיים עם לקוחות קיימים או פוטנציאליים. כך, ועדת האשראי משתכנעת כי יש היתכנות כלכלית והיזם רציני והולך על בטוח, לכן הם יעדיפו להעניק לו את ההלוואה על פני עסק אחר.

דו”ח כספי מבוקר ע”י רואה חשבון

צרוף דו”ח כספי מבוקר על ידי רואה חשבון של החברה הוא אחד הטיפים החשובים ביותר לגיוס הלוואה בערבות המדינה. דו”ח מבוקר מורכב מארבעה חלקים וכולל מאזן, רווח הפסד, תזרים מזומנים ושינויים בהון העצמי של החברה. הדו”ח מאפשר לנציגי ועדת האשראי, הבנק המלווה והגוף המתאם לבחון את חוסנו הפיננסי של העסק, ולהבין מדוע ההלוואה נחוצה ליזם וכיצד היא תסייע לו להגדיל הכנסות ולשפר רווחיות.

בנוסף, אם יש ליזם עסקים אחרים, כדאי לצרף לבקשה מסמכים המעידים על כך. ככל שהיזם זוכה להערכה מקצועית גבוהה יותר בוועדת האשראי, כך גוברים הסיכויים שלו לקבל את ההלוואה הנחוצה עבורו ולשפר תנאים.

לקבלת טיפים לגיוס הלוואה בערבות מדינה ולהגשת בקשה מסודרת לקרן בעזרת יועצים מנוסים, השאר פרטיך באתר. היועצים של רק תבקש הלוואות לעסקים יחזרו אליך בהקדם, נשמח לסייע גם לך להגיש בקשה להלוואה מהקרן בערבות המדינה ולשפר את הסיכויים שלך לקבל את הסיוע הנחוץ עבורך.