הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים


אדריכלים בפגישה לקבלת הלוואה
אדריכל עוסק בתכנון ועיצוב מבנים וחללים, אדריכלות מוגדרת כאמנות הבנייה, התחום רחב וכולל בין היתר אדריכלות נוף, תכנון ערים, גינות, מבני תעשייה, תכנון ועיצוב פנים למשרדים ולקוחות פרטיים ועוד. כדי להקים משרד אדריכלים יש לגייס הון על מנת לשכור משרד, לרכוש ציוד חדשני ומתקדם, לצרכי שיווק ופרסום ולמטרות נוספות. באמצעות הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים ובעזרת פתרונות מימון ייעודיים יכול האדריכל להגשים חלום ולפתוח עסק מצליח.

ענף האדריכלות בישראל

ענף האדריכלות בישראל יודע ימים טובים, אנשי מקצוע מנוסים זוכים להכרה בינלאומית ומשתתפים בפרויקטים ובתחרויות בכל העולם. האדריכלים בישראל מושפעים מסגנונות ארכיטקטורה קלאסיים, מודרניים וים תיכוניים, הם כפופים לחוק התכנון והבנייה ומחויבים כלפי הלקוח ותקנות הבנייה בארץ.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

בשנים האחרונות, ענף האדריכלות בישראל השתנה לבלי הכר, אם בעבר הענף נשלט על ידי מספר מועט של משרדי אדריכלים גדולים, כיום יש משרדים חדשים רבים המספקים שירות ללקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים. ישראלים רבים זקוקים לשירותי האדריכל כדי לעצב את ביתם או את דירתם, האדריכל מתאים את עיצוב הפנים והחוץ של המבנה לצרכי הלקוח, לסביבה ובהתאם לחוקי הבנייה, עליו לפעול ביצירתיות ובמקצועיות.

פתיחת עסק בתחום האדריכלות

פתיחת עסק בתחום האדריכלות מחייבת השקעה כספית גבוהה, המשרד חייב להציע עיצוב מרהיב ומקורי על מנת להרשים את הלקוחות המגיעים לפגישה. כמו כן, נדרשת השקעה כבירה בציוד מחשבים ותקשורת, רכישת תוכנות ואביזרים נלווים ויש להשקיע גם בשיווק ופרסום העסק. כדי לעבוד כאדריכל יש ללמוד את התחום במשך 5-6 שנים, ולאחר קבלת התואר יש לעבור התמחות ארוכה על מנת לקבל היתר רישוי המאפשר להקים משרד ולהציע שירות ללקוחות.

בניית תוכנית עסקית לאדריכלים

לצורך גיוס אשראי למשרד אדריכלים חשוב לבנות תוכנית עסקים בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. תוכנית עסקית כוללת תמצית מנהלים, רקע להקמת החברה, פירוט מוצרים ושירותים של האדריכל, ניתוח שוק, מתחרים ואפיון קהל יעד, יעדים אסטרטגיים, תוכנית שיווק ומכירות, כוח אדם, צוות הנהלה, תכנון פיננסי וצרכי מימון לפתיחת משרד אדריכלים חדש או הרחבת המשרד קיים.

חשוב להדגיש כי תוכנית עסקית חשובה ליזם עצמו וגם לצרכי גיוס מימון ואשראי מגופים פיננסיים שונים כמו בנקים, קרנות מימון כדומה. התוכנית מציגה את נושאי הליבה להקמת משרד אדריכלים, היא כוללת תזרים מזומנים וצפי הכנסות, כמו כן יש לכלול בפרק הפיננסי נתונים חשובים כמו אחוזי רווחיות משרד אדריכלים, צפי הכנסות, נקודת איזון של העסק ופרטים חשובים נוספים. התוכנית העסקית חשובה כדי לגייס את המימון הנדרש להקמת המשרד, יש להציג אותה בפני הגוף המלווה, גם כאשר מעוניינים לקבל הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים או לקבל הלוואה מקרנות מימון אחרות.

כמה עולה לפתוח משרד אדריכלים

עלות פתיחת משרד אדריכלים משתנה בהתאם למיקום העסק, גודל המשרד, עלויות עיצוב ושיפוצים, שילוט, ריהוט משרדי, כל עבודה והשקעה בציוד (מחשבים, מדפסות, ציוד משרדי, תקשורת וכד’). כדי להקים עסק חדש נדרשת השקעה גדולה של כמה מאות אלפי שקלים, לכן ברוב המקרים פונים לבנקים או לגופים חוץ בנקאיים כדי לגייס את המימון הנדרש להקמת העסק ולצורך ניהולו בתקופה הראשונה עד לייצוב ההכנסות.

לקריאה בנושא טיפים להקמת עסק חדש- לחצו כאן.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת משרד אדריכלים

ניתן לגייס מימון לפתיחת משרד אדריכלים באמצעות הלוואה מקרנות מדינה להקמת עסק חדש. הקרן לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה מעניקה הלוואות אטרקטיביות ליזמים המעוניינים להקים משרד אדריכלים, ההלוואה מיועדת להקמת עסק חדש, להשקעה בעסק קיים ולצרכי הון חוזר.

להקמת משרד אדריכלים חדש ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪, יש להציג בטוחות בשיעור 10% ל-300,000 ראשונים ו-20% ליתרת הסכום. כדי לקבל הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים יש להכין תוכנית עסקית ולהגיש בקשה מסודרת לאחד הגופים המתאמים. את ההלוואה מקבלים מאחד הבנקים שזכו במכרז, תנאי ההלוואה כמקובל במערכת הבנקאית ובכפוף לאישור ועדת האשראי של הקרן. תקופת האשראי להלוואה מקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה היא שנה עד חמש שנים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של חצי שנה.

כמו כן, ישנה אפשרות לגייס הלוואות מקרנות מדינה אחרות ומקרנות מימון פילנתרופיות, ביניהן קרן נתן לעידוד יזמות, קרן קורת, קרן הגליל, קרן דטרויט ועוד.

הלוואה בנקאית \ חוץ בנקאית למשרד אדריכלים קיים

בעלי משרד אדריכלים קיים יכולים לקבל הלוואות דרך הבנקים או מגופים פיננסיים חוץ בנקאיים. הלוואה דרך הבנק נחשבת לרוב לאטרקטיבית, עם זאת ההלוואה פוגעת במסגרת האשראי ויש להתמודד עם ביורוקרטיה, לכן כדאי לדעת כי משרדי אדריכלים יכולים לגייס הלוואות חוץ בנקאיות מחברות מימון פרטיות, מבתי השקעות שונים ומחברות האשראי.

טיפים לפתיחת משרד אדריכלים

לפתיחת משרד אדריכלים בצורה חלקה, מהירה ונוחה חשוב לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לכתוב תוכנית עסקית מקצועית, לבחור בפתרונות מימון ואשראי משתלמים ובהתאמה מדויקת לצרכי העסק, ולקבל ייעוץ פיננסי. לפתיחת משרד אדריכלים חדש כדאי להגיש בקשה לקרנות בערבות המדינה בעזרת היועצים המנוסים של רק תבקש הלוואות לעסקים, כמו כן היועצים שלנו יציגו בפני האדריכל פתרונות מימון אלטרנטיביים בהתאם לצרכי המשרד ומצבו הפיננסי.

למידע נוסף בנושא הלוואה בערבות המדינה לאדריכלים ופתרונות מימון נוספים, השאר פרטיך באתר רק תבקש- הלוואות לעסקים ואנו נחזור אליך בהקדם עם כל התשובות. בנוסף, נשמח לסייע לך בכתיבת תוכנית עסקית ובייעוץ פיננסי מתקדם על מנת שתוכל להקים את המשרד החדש או להרחיב את המשרד הקיים. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.