הלוואה בערבות המדינה לחברת אבטחה

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

שק יוטה מלא במטבעות ועליו כיתוב הלוואה

ענף האבטחה בישראל מגלגל מאות מיליונים בשנה, חברות האבטחה מספקות פתרונות שונים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, בעיקר בתחומי שמירה, מיגון ואבטחה. בענף זה יש למעלה מ-400 חברות אבטחה, יש חברות גדולות ומובילות המחזיקות נתח גדול מהשוק וחברות קטנות המציעות לרוב שירותי אבטחה מקומיים.

ענף חברות האבטחה בישראל

בענף האבטחה בישראל יש למעלה מ-400 חברות, בענף מועסקים כ-110,000 עובדים, ואחת הבעיות העיקריות של חברות האבטחה הוא הקושי לגייס מאבטחים בגלל השכר הנמוך. זהו תחום המגלגל מאות מיליוני דולרים בשנה, יש דרישה גבוהה לשירות אבטחה בגלל המצב הביטחוני הרגיש בארץ, רגולציות שונות המחייבות מוסדות ועסקים להעסיק מאבטחים ועוד.

למרות התחרות בענף האבטחה בישראל יש מקום להקמת חברות חדשות, הדרישה לשירותי האבטחה צפויה להישאר גבוהה, אך כדי להצליח יש להשקיע לא מעט משאבים בעסק וחשוב להתמחות בנישה מסוימת ולחדור לתחומי פעילות חדשים כדי שהעסק ישגשג.

פתיחת עסק בתחום אבטחה

פתיחת עסק בתחום אבטחה אינה דבר של מה בכך, יש ללמוד את מאפייני השוק, להכיר את המתחרים, להשקיע בציוד יקר, להעסיק מאבטחים מנוסים ולהתמודד במכרזים שונים כדי לחתום על חוזי עבודה ארוכי טווח.

בניית תוכנית עסקית לחברת אבטחה

לפני הקמת חברה חדשה בענף האבטחה יש להכין תוכנית עסקית מפורטת ומקצועית, מומלץ לבנות את התוכנית בעזרת יועצים עסקיים מנוסים. התוכנית העסקית כוללת בין היתר סקירת שוק, צפי הכנסות והוצאות, תזרים מזומנים, שיווק, מימון, ציוד ועוד.

התוכנית העסקית חשובה עבורכם כדי לחשב אחוזי רווחיות חברת אבטחה, לעבוד לפי תזרים מזומנים ידוע ומתוכנן מראש, לעקוב אחר ביצועי העסק כדי לקבל החלטות פיננסיות המבוססות על נתוני אמת, לגייס מימון לפתיחת חברת אבטחה חדשה ועוד.

ראוי לציין כי התוכנית העסקית נועדה בין היתר לצורך גיוס אשראי לחברת אבטחה, לגיוס משקיעים, וכדי לגייס הלוואות מבנקים, מקרנות מימון ועוד. כדי לקבל אישור להלוואה בערבות המדינה להקמת חברת אבטחה חדשה יש להגיש תוכנית עסקית בהתאם להנחיות, את התוכנית מומלץ להכין בעזרת יועץ מנוסה כדי לשפר סיכויים.

כמה עולה לפתוח חברת אבטחה

עלות פתיחת חברת אבטחה משתנה מעסק לעסק, נדרש מימון יחסית גבוה כיוון שיש להשקיע בציוד מקצועי, לרבות כלי נשק, מדים, מכוניות וציוד אבטחה נוסף. כמו כן, ההשקעה הראשונית כוללת הוצאות מימון, שיווק, פרסום העסק, עלויות כוח אדם, תשלום ליועצים, ביטוחים וכיוצא בזה. בנוסף, יש לשכור משרד במקום מרכזי, להשקיע בקידום העסק והאתר שלו, לממן קמפיינים וחומר שיווקי כדי להשיג לקוחות ולחשוף את החברה החדשה ועוד.

באופן כללי, אפשר לגייס הלוואה בערבות המדינה לחברת אבטחה עד לסכום של 500,000 ₪, זו הלוואה בריבית נוחה, יש אפשרות לגרייס לתקופה של חצי שנה, ועליכם להעמיד בטחונות בשיעור של כ-25% מהסכום.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת אבטחה

כדי לגייס הלוואה מקרנות מימון בערבות המדינה עליכם להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאם של הקרן. אם אתם מעוניינים לקחת הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת תוכנית עסקית לאחד משני הגופים המתאמים, לאחר מכן עליכם להיפגש עם כלכלן של הגוף המתאם, ואם הוא יחליט לאשר את הבקשה התיק יועבר לבנק המלווה. ישנם 4 בנקים שזכו במכרז של הקרן, אתם יכולים לבחור בבנק המתאים לכם ביותר.

לאחר בדיקות שהבנק מבצע התיק יועבר לוועדת האשראי, ונציגי הוועדה יחליטו באופן סופי האם לאשר את ההלוואה עבורכם ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת אבטחה קיימת

בעלי חברת אבטחה קיימת הזקוקים לאשראי או להלוואה נוחה כדי להשקיע בעסק, להרחיב אותו, לרכוש ציוד חדשני ומתקדם, לחדור לתחומים חדשים או כדי להתמודד עם בעיות הון חוזר, יכולים לבחור בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית.

הלוואה בנקאית עשויה להיות מעט זולה יותר אך היא פוגעת באובליגו. כיום, אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים יחסים דומים לתנאים של הבנקים, ההלוואה לא פוגעת במסגרת האשראי, קל יחסית לקבל אותה, אך חשוב לבדוק מספר הצעות ורק אז לקבל החלטה ממי לקחת את ההלוואה.

טיפים לפתיחת חברת אבטחה

  • חשוב ללמוד את הענף לפני הקמת חברה חדשה בתחום האבטחה.
  • יש להשקיע נכון במיתוג העסק וביצירת קשרים עסקיים לטווח ארוך.
  • תוכנית עסקית לחברת אבטחה כדאי להכין רק בעזרת יועצים.

המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יסייעו לך לקבל הלוואה בערבות המדינה לחברת אבטחה. השאר פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, אנו נפנה את הבקשה לגורמים מובילים ונסייע לך לקבל הלוואה נוחה להקמת חברת אבטחה חדשה או להשקעה בחברה קיימת.