הלוואה בערבות המדינה לבית דפוס


בית דפוס
ענף הדפוס חווה בשנים האחרונות עליות וירידות בגלל הביקוש המשתנה למוצרי הדפוס. נכון להיום, יש בישראל למעלה מ-1,000 בתי דפוס, רובם עסקים קטנים ובינוניים. הענף נשלט ברובו על ידי בתי הדפוס הגדולים, אך יש פרנסה בשפע גם לבתי הדפוס הקטנים יותר, ועל פי נתוני משרד המסחר והתעשייה, היקפי הדפוס בישראל הולכים וגדלים עם השנים. לכן, יש מקום להקמת עסקים חדשים בענף, כל עוד היזם מתכנן נכון את בית הדפוס ודואג למיתוג מנצח ולפתרונות מימון אטרקטיביים.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ענף בתי הדפוס מתאפיין בחדשות טכנולוגית, לכן מעבר להשקעה הראשונית יש לחדש את הציוד בבית הדפוס אחת לתקופה, כדי לשמור על מעמד של עסק חדשני ומתקדם ועל מנת לספק ללקוחות את המוצרים והפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

ענף בתי הדפוס בישראל

בענף בתי הדפוס בישראל יש למעלה מ-1,000 עסקים, זהו ענף ההולך ומתפתח טכנולוגית כל הזמן. למרות הסברה הרווחת כי אין עתיד לעולם הדפוס, המציאות מוכיחה כי הביקוש למוצרי דפוס דווקא נמצא בעלייה בשנים האחרונות, וזאת לאחר שפל לפני כעשור שהוביל לסגירת עסקים רבים בענף ולגל פיטורים נרחב.

בענף הדפוס ישנם עסקים גדולים המציעים מגוון טכנולוגיות ושירותים, למשל שירות קדם דפוס, דפוס אופסט, דפוס דיגיטלי, למינציה, כריכה וכיוצא בזה. בתי דפוס קטנים בדרך כלל מחזיקים במדפסת דיגיטלית רחבת ידיים ובפלוטרים, בעוד בתי דפוס ותיקים יציעו לרוב גם דפוס משי ואופסט, מעבר להדפסות הדיגיטליות.

פתיחת עסק בתחום בתי דפוס

לפתיחת עסק חדש בענף בתי הדפוס בישראל יש להשיג מימון גבוה לצורך השקעה בציוד, השכרת מבנה גדול ומתאים, וכדי להשקיע בשיווק ופרסום העסק החדש. היזם חייב להחליט איזה בית דפוס ברצונו להקים, האם לפתוח עסק לדפוס דיגיטלי בלבד או לפתוח עסק גדול המציע פתרונות איכותיים בכל טכנולוגיות הדפוס.

כאשר פותחים עסק חדש בעולם בתי הדפוס חשוב להתייחס לגורמים כמו: עלויות מימון לפתיחת בית דפוס, מיקום העסק, גודל המקום, תשתיות, שיווק, מיתוג נכון, גיוס כוח אדם מיומן, בדיקת פתרונות ליסינג לרכישת ציוד דפוס ועוד.

בניית תוכנית עסקית לבית דפוס

כדי לגייס את המימון הנדרש להקמת בית דפוס חדש או כדי לגייס הלוואה לבית דפוס קיים, חשוב להכין תוכנית עסקית מקצועית, מסודרת ומפורטת. התוכנית העסקית מסייעת ליזם לבדוק האם ההשקעה כדאית ומשתלמת (בדיקת היתכנות כלכלית), לבדוק את פוטנציאל הצמיחה של העסק, לקבל החלטות פיננסיות נכונות ושקולות, לבחון מהם אחוזי רווחיות בית דפוס, להכין תזרים מזומנים עם צפי הכנסות והוצאות וכדומה.

חשוב לציין כי כל הגופים הפיננסיים שמציעים הלוואה לבתי דפוס ולעסקים אחרים, דורשים תוכנית עסקית כתנאי לקבלת המימון. התכנית העסקית מאפשרת לגוף המממן לבחון את רצינות היזם, לבדוק את כדאיות ההלוואה ואת הסיכונים הקיימים כדי להחליט על תנאי ריבית, סכום ההלוואה ותנאי ההחזר.

כמה עולה לפתוח בית דפוס?

עלות פתיחת בית דפוס משתנה מעסק אחד לאחר, בהתאם לגורמים כמו עלות הציוד, טכנולוגיות דפוס, גודל המקום, שירותים נלווים, עלויות מימון ושיווק וכדומה. להקמת בית דפוס קטן עם מדפסת דיגיטלית רחבת ידיים נדרש סכום של כמה מאות אלפי שקלים, לעתים כדאי לרכוש מדפסות משומשות כדי להוזיל עלויות.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית דפוס?

גיוס אשראי באמצעות הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית דפוס נחשב לפתרון משתלם עבור יזמים רבים. המדינה הקימה מספר קרנות מימון כדי לסייע לעסקים קטנים ובינוניים הסובלים ממצוקת האשראי הקשה, וכדי לעודד יזמים להקים עסקים חדשים בכל הארץ, ובעיקר בפריפריה.

כדי לשפר את הסיכוי לקבלת הלוואה בערבות המדינה לבית דפוס כדאי לפנות לייעוץ מקצועי ולליווי צמוד של היועצים המנוסים של רק תבקש הלוואות לעסקים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לבית דפוס קיים

בית דפוס קיים הזקוק למימון ולאשראי יכול לפנות לבנקים או לחברות מימון חוץ בנקאי, כדאי לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות תנאים ועלויות. כמו כן, בית דפוס קיים יכול להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה לבית דפוס וליהנות מתנאים נוחים וממגוון מסלולים, ביניהם מסלול הון חוזר ומסלול השקעות.

טיפים לפתיחת בית דפוס

• כבר בשלב תכנון בית הדפוס חשוב ליצור בידול מהמתחרים.
• כדאי להקים אתר מקוון לבית הדפוס עם אופציה להזמנות באינטרנט.
• בחירה נכונה של פתרונות המימון להקמת בית הדפוס תשפר משמעותית את הסיכוי להצלחה העסקית, לכן אין לוותר על ליווי עסקי צמוד בשלבי התכנון וההקמה.

למידע נוסף ולסיוע בהגשת המסמכים לקבלת הלוואה בערבות המדינה לבית דפוס – השאירו פרטים באתר והמומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יחזרו אליכם וילוו אתכם כל הדרך עד קבלת המימון הנחוץ לעסק.