הלוואה בערבות המדינה לבית מרקחת

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

רוקחים בבית מרקחת

ענף בתי המרקחת בישראל עובר שינויים רבים בשנים האחרונות, ולמעשה מאז כניסתן של רשתות הפארם, נסגרו מאות בתי מרקחת פרטיים. עם זאת, עדיין יש יותר בתי מרקחת פרטיים בהשוואה לסניפי רשתות הפארם, אך יש גם תחרות גבוהה עם בתי המרקחת של קופות החולים.

למרות התחרות הגבוהה בענף בתי המרקחת ואחוזי הרווחיות ההולכים ונשחקים עם השנים, יש עדיין מקום לפתיחת בתי מרקחת חדשים, בעיקר באזורים בהם אין תחרות גדולה. כמו כן, בשנים האחרונות החלו בתי מרקחת פרטיים להציע שירות חדשני המהווה מקור הכנסה משתלם לעסק, והרוקחים בבתי המרקחת מציעים שירות להכנת תרופות מיוחדות במקום, כמו באירופה.

ענף בתי המרקחת בישראל

בשנת 2017 פעלו בישראל כ-1450 בתי מרקחת לפי החלוקה הבאה: 529 בתי מרקחת פרטיים, מעל 650 בתי מרקחת השייכים לקופות החולים וכ-260 בתי מרקחת בסניפי רשתות הפארם. עם השנים נסגרו מעל 100 בתי מרקחת פרטיים, ובמקביל נפתחו בתי מרקחת נוספים ברשתות הפארם. בתחום בתי המרקחת ניתן למצוא עסקים פרטיים הפועלים עשרות שנים, לעתים העסק עובר בין דורות של רוקחים מאותה משפחה, אך כדי להצליח יש להשקיע בחוויית קניות ייחודית, להציע מוצרים ושירותים שאין להשיג בבתי מרקחת אחרים וכמובן חשוב להעניק שירות מצוין כדי ליצור קהל לקוחות קבוע.

זהו שוק תחרותי בו בתי המרקחת הפרטיים נאלצים להילחם מול רשתות הפארם ובתי המרקחת של קופות החולים. בשנים האחרונות בתי המרקחת השונים נאבקים גם במתחרים הפועלים ברשת האינטרנט, כיוון שישראלים רבים החלו לרכוש תוספי מזון, מוצרי היגיינה וטואלטיקה ותרופות ללא מרשם באתרי המכירות המקוונים.

פתיחת עסק בתחום בתי המרקחת

פתיחת בית מרקחת חדש אינה דבר של מה בכך, יש לבחור מיקום איכותי ומרכזי עם תנועה ערה של אנשים, ומומלץ לאתר מקום בו התחרות אינה גבוהה. ההחלטה להקים בית מרקחת חדש אינה פשוטה, לכן כדאי להיעזר ביועצים עסקיים, ללמוד את השוק, להכין תוכנית עסקית מפורטת ולהשיג אשראי ופתרונות מימון בתנאים נוחים להקמת העסק החדש.

בניית תוכנית עסקית לבית מרקחת

כדי להשיג הלוואות לפתיחת בית מרקחת חדש או לצורך השקעות בעסק הקיים, יש להכין תוכנית עסקית מסודרת ומפורטת. תוכנית עסקית כוללת פרקים רבים כמו סקירת שוק ומתחרים, תזרים מזומנים, עלויות מימון לפתיחת בית מרקחת, אחוזי רווחיות בית מרקחת כדי לבדוק התכנות כלכלית ופוטנציאל צמיחה של העסק ועוד.

את התוכנית העסקית לבית מרקחת כדאי להכין בעזרת יועצים עסקיים מנוסים, התוכנית העסקית נחוצה עבור היזם ומאפשרת לו לקבל החלטות באופן שקול ואחראי, לבחון את ביצועי העסק ולהשיג הלוואות ואשראי.

כמה עולה לפתוח בית מרקחת?

עלות פתיחת בית מרקחת תלויה בגורמים רבים ומשתנה ממקרה למקרה. כדי לפתוח בית מרקחת חדש יש לאתר מקום מתאים מבחינת מיקום, נגישות, תשתיות ומחיר. כאשר מחשבים את עלות ההקמה של בית מרקחת חדש חשוב לכלול עלויות כמו מימון, שיווק ופרסום, רכישת ציוד ומלאי ראשוני, שיפוצים, אישורים מהרשויות השונות ועוד. כמו כן, חשוב להוסיף עלויות כמו כוח אדם, ייעוץ וכדומה.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת בית מרקחת?

גיוס אשראי לבית מרקחת באמצעות לקיחת הלוואה מקרנות מדינה נחשב לפתרון המשתלם ביותר עבור היזם. בנקים וחברת מימון חוץ בנקאי אינם ממהרים להציע מימון לפתיחת בית מרקחת, לכן האפשרות של הלוואה בערבות המדינה לבית מרקחת מהווה פתרון משתלם עבור היזמים, וגם יועצים עסקיים ממליצים לרוב על פתרון זה.

כדי לקבל הלוואה בערבות המדינה להקמת בית מרקחת יש למלא שאלון, להכין תוכנית עסקית מסודרת בהתאם להנחיות, לצרף מסמכים רלוונטיים ולהגיש בקשה מאורגנת ומפורטת לגוף המתאם של הקרן. לאחר הגשת המסמכים, כלכלן מהגוף המתאם יוצר קשר לתיאום פגישה, אחריה הוא יעביר את המשך הטיפול לבנק או שידחה את בקשת היזם, במקרה זה אפשר להגיש ערעור. הבנק בוחן את התיק וקובע את תנאי המימון, בסוף ההליך מתכנסת ועדת האשראי של הקרן ומחליטה האם לאשר את ההלוואה ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לבית מרקחת קיים

לבית מרקחת קיים אפשר לקחת הלוואה מאחד הבנקים, אך היא פוגעת באובליגו, לכן במקרים מסוימים עדיף לבחור הלוואה חוץ בנקאית. יש מגוון הלוואות חוץ בנקאיות, בעזרת יועץ מנוסה היזם יכול לקבל החלטה פיננסית שקולה.

טיפים לפתיחת בית מרקחת

• מומלץ לקחת הלוואה בערבות המדינה בגלל התנאים הנוחים.
• חשוב לבחור מיקום מרכזי לבית המרקחת החדש ולהשקיע בפרסום.

למידע נוסף ולליווי מקצועי על ידי יועצים מנוסים לצרוך גיוס הלוואה בערבות המדינה לבית מרקחת או לגיוס אשראי ממקורות מימון נוספים – השאר פרטיך בטופס למטה והיועצים של רק תבקש הלוואות לעסקים יסייעו לך לקבל הלוואה נוחה ובהתאמה לצורכי העסק ומאפייניו.