הלוואה בערבות המדינה לאולפן הקלטות


בעל אולפן קיבל הלוואה ערבות המדינה לאולפן
אולפן הקלטות מקצועי מספק מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר הקלטת שירים, סינגלים ופלייבקים, הקלטת ג’ינגלים לפרסומות וקטעי קריינות, הפקת אלבומים, עריכה מוסיקלית, מאסטרינג לשירים, הפקת שיר במתנה ועוד. תעשיית המוסיקה בישראל פורחת ומשתכללת עם השנים, יש דרישה לאולפני הקלטות מקצועיים בכל הארץ, אך להקמת העסק נדרשת השקעה כספית עצומה בגלל עלויות הציוד ושיפוץ המקום.

כיום רוב ההפקות באולפן ההקלטות מתבצעות דיגיטלית, לכן יש להשקיע בחדר עריכה משוכלל, וחשוב לשפץ את המקום עם מחיצות אקוסטיות וחומרים מיוחדים לבידוד רעשים.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

אולפני הקלטות בישראל

בישראל ישנם אולפני הקלטות רבים, חלקם ביתיים וקטנים וחלקם גדולים ומשוכללים. התחום הולך ומתפתח במהירות בגלל הדרישה הגוברת מצד זמרים, להקות ואנשי מקצוע לאולפן הקלטות מתקדם המציע הפקה מקצועית ואיכותית במחיר תחרותי. עד להמצאת הציוד הדיגיטלי לאולפן הפקות נערכו ההקלטות באמצעות קונסולות ייעודיות עם עד 24 ערוצים. כיום בעידן המודרני משתמשים בציוד הקלטה דיגיטלית באיכות גבוהה ובעזרת מחשבים חזקים ותוכנות מתקדמות.

ישנה תחרות גבוהה בין אולפני הקלטות בישראל, רבים בתעשיית המוסיקה הקימו אולפנים ביתיים בהשקעה גבוהה, הם מתחרים באולפני ההקלטות הגדולים שמציעים שירות בעיקר ללהקות מפורסמות, למפרסמים, למוסדות, לארגונים ועוד.

פתיחת עסק בתחום אולפני הקלטות

פתיחת עסק חדש בתחום אולפני ההקלטות מחייב השקעה עצומה בציוד דיגיטלי משוכלל. כמו כן, יש לבחור מקום מתאים לאולפן ההקלטות, לשפץ את המבנה ולהשקיע בחומרים מבודדי רעש, בעיצוב מקורי ובשיווק העסק החדש. כדי להשיג מימון לפתיחת אולפן הקלטות חדש מומלץ לפנות לגורם מקצועי המנוסה בפתרונות מימון ואשראי לעסקים חדשים.

כדאי לדעת כי יש מגוון פתרונות מימון ואשראי להקמת אולפן הקלטות או להשקעה ולהרחבת עסק קיים. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי וכך ניתן לקבל החלטה פיננסית שקולה ומשתלמת כלכלית.

לקריאה מהם 5 הטיפים לפתיחת עסק חדש של אתר רק תבקש- לחצו כאן.

בניית תוכנית עסקית לאולפן הקלטות

גיוס אשראי לאולפן הקלטות מחייב בניית תוכנית עסקית מפורטת ומקיפה. כתיבת ובניית תוכנית עסקית לאולפן הקלטות כוללת פרקים שונים כמו תמצית מנהלים, מידע על העסק החדש המתוכנן, סקירת שוק וניתוח מתחרים. כמו כן יש להוסיף פירוט השירותים של אולפן ההקלטות, קהל יעד, מאפייני השוק, אסטרטגיה עסקית, ניהולית ושיווקית, מבנה ארגוני, תכנון פיננסי הכולל צפי הוצאות והכנסות, תזרים מזומנים, נקודת איזון, ומימון הנחוץ להקמת האולפן ולהפעלתו עד ליצירת רווחים המכסים את ההוצאות וההשקעה.

חשוב לדעת כי תכנון פיננסי הוא הפרק המרכזי והחשוב ביותר בתוכנית העסקית, לכן מומלץ לבנות אותה בעזרת אנשי מקצוע כמו יועץ פיננסי לעסקים. יש לכלול בתוכנית אחוזי רווחיות אולפן הקלטות, צפי הכנסות ברבעון הראשון להקמת האולפן, בשנה הראשונה וכדאי להוסיף גם צפי הכנסות והוצאות לטווח ארוך יותר עד 3 שנים לפחות. המידע נחוץ להערכת יכולת ההחזר של ההלוואה וכדי לקבוע מהי רמת הסיכון של העסק ורמת הרווחיות הצפויה.

כמה עולה לפתוח אולפן הקלטות

כדי לפתוח אולפן הקלטות ביתי נדרשת השקעה מינימלית של עשרות אלפי שקלים, למעשה ההשקעה משתנה בהתאם לסוג השירות המתוכנן. יש הבדל משמעותי בין עלויות להקת אולפן להקלטות שירים, מוסיקה ונגינה לבין עלות פתיחת אולפן מקצועי המציע מעטפת שירותים רחבה הכוללת הפקות מוסיקליות. גם לגודל ולעיצוב המקום ישנה השפעה על עלות הקמת העסק.

לכן, השקעה מינימלית בציוד ובשיפוץ המבנה לפתיחת אולפן הקלטות עשויה להגיע לחצי מיליון ₪ לפחות. חשוב לדעת כי בכל אולפן הקלטות חייבים להשקיע בציוד טכני משוכלל ומתקדם כמו מיקרופונים, מיקסר, תוכנות מתקדמות, מחשב חזק, כרטיס קול משוכלל, אוזניות ופריטים נוספים. למעשה, השמיים הם הגבול מאחר וניתן להשקיע בציוד משוכלל שאין לאחרים, לרבות כלי נגינה, מכשירי עריכה מתקדמים ואבזור אקוסטי ליצירת תנאים אופטימליים במקום. לכן, עלות פתיחת אולפן הפקות מתחילה בכמה עשרות אלפי שקלים ויכולה להגיע גם למיליוני שקלים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת אולפן הקלטות

צעירים רבים ואנשי מקצוע מנוסים בתעשיית המוסיקה בארץ מעוניינים להרחיב את פעילותם ולהקים אולפן הקלטות משוכלל כדי למקסם רווחים וליצור. יש מגוון אפשרויות לגיוס מימון ואשראי לפתיחת אולפן הקלטות, אחת האפשרויות הקורצות והמשתלמות ביותר עבור היזמים היא הלוואה מקרנות מדינה.

ניתן להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאם של קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה הלוואה בערבות המדינה לאולפן הקלטות חדש או להשקעות בעסק קיים. להקמת אולפן הקלטות חדש ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪, לתקופה של 1-5 שנים עם אפשרות לדחיית התשלומים בחצי שנה (גרייס), תנאי ההלוואה כמוקבל בענף הבנקאות בארץ.

חשוב לדעת כי הלוואה מקרנות מדינה נחשבת לאטרקטיבית אך כרוכה בביורוקרטיה ויש להגיש מסמכים רבים ולעמוד בדרישות הסף. יש קרנות מדינה נוספות מהן ניתן לגייס הלוואות כדי להקים אולפן הקלטות חדש ולצרכי הון חוזר או השקעה בציוד משוכלל ומתקדם יותר.

לקריאה בנושא טיפים לגיוס הלוואה בערבות המדינה- לחצו כאן.

הלוואה בנקאית/ חוץ בנקאית לאולפן הקלטות קיים

אולפן הקלטות קיים חייב להשקיע כל הזמן בציוד חדש ובשיווק, באמצעות הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית ניתן לגייס את הסכום הנדרש. חשוב לפנות לייעוץ פיננסי מקצועי על מנת לבחור בהלוואה המתאימה ביותר לצרכי העסק, ישנם הבדלים משמעותיים בין הלוואה בערבות המדינה לאולפן הקלטות קיים לבין הלוואות מבנקים או מחברות מימון חוץ בנקאי.

הלוואה בנקאית לאולפן הקלטות קיים תהיה ברוב המקרים הזולה ביותר, עם זאת יש להלוואה דרך הבנק חסרונות כמו פגיעה באובליגו, לכן במקרים מסוימים עדיף לקחת מימון מחברות מימון חוץ בנקאי, כמובן בהתאמה לצרכי ולמאפייני העסק.

טיפים לפתיחת אולפן הקלטות

צוות המומחים של אתר רק תבקש הלוואות לעסקים מתמחה בגיוס אשראי ובפתרונות מימון מגוונים להקמת אולפן הקלטות ולהשקעות בעסק קיים. הצוות המנוסה מסייע לבעלי אולפן ההקלטות לקבל החלטות פיננסיות שקולות ומשתלמות.

לפתיחת אולפן הקלטות מצליח חשוב לבחור מיקום מנצח ונגיש המאפשר ללקוחות להגיע בקלות, יש לדאוג לעיצוב המקום כדי להשרות אווירה נינוחה ולעודד יצירתיות, וכמובן יש להשקיע בציוד מקצועי ואיכותי על מנת להצליח בתחרות הגבוהה בענף. כמו בכל עסק אחר, גם אולפני הקלטות זקוקים לפתרונות מימון נוחים ואטרקטיביים, לכן אין לוותר על ייעוץ וליווי פיננסי.

למידע נוסף אודות הלוואה בערבות המדינה לאולפן הקלטות חדש או קיים ולגיוס אשראי מגופים פיננסיים שונים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית, השאירו פרטיכם באתר. צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יחזור אליכם בהקדם עם פתרונות מימון משתלמים, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.