הלוואה בערבות המדינה לאולפן עריכה


צעיר קיבל הלוואה בערות המדינה לחדר עריכה
אולפן עריכה מספק שירות מקצועי להפקות וידאו וקליפים, כולל עריכת וידאו בפורמטים שונים, קידוד, הפקת סרטונים לפרסומות, הפקת ועריכת סרטוני תדמית, צילום, בימוי ועריכת וידאו לאירועים. כדי להקים אולפן עריכה יש להשקיע בציוד דיגיטלי ובציוד טכני יקר כמו מצלמות וידאו משוכללות, תאורה, גרין סקרין, מחשבים מתקדמים, תוכנות עריכה איכותיות ועוד. כמו כן יש להשקיע כסף רב בהקמת חדר העריכה ושאר החדרים באולפן.

אולפני עריכה בישראל

עד לפני מספר שנים היו מעט אולפני עריכה בישראל, רובם באזור המרכז. אולפן עריכה גדול מחייב תשתיות מתקדמות, ציוד חדשני ברמה גבוהה, חלל גדול ומרווח וצוות מיומן ומנוסה. בשנים האחרונות הוקמו אולפני עריכה קטנים וביתיים המתחרים באולפנים הגדולים, חלקם מתמקדים בלקוחות פרטיים ועוסקים בעריכת וידאו לחומרי גלם שהלקוח מספק. אולפן עריכה מתקדם מציע שירות רחב יותר כמו הפקת ועריכת סרטוני תדמית לעסקים, עריכת וידאו לפרסומות וקליפים, ויש אולפני עריכה המציעים שירות מקיף הכולל בימוי, תסריטאות, קריינות, צילום ועריכה בזמן אמת עם אפשרות לשידורים חיים בטלוויזיה ובאינטרנט.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

הענף בישראל הולך ומתקדם, אנשי מקצוע משתלבים בתעשיית עריכת הווידאו ומציעים מגוון שירותים ללקוחות שונים מכל המגזרים. בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים כיום ישנה דרישה גבוהה לאולפני עריכה מתקדמים המציעים פתרונות איכותיים ללקוח במחירים סבירים.

פתיחת עסק בתחום אולפני העריכה

צעירים ואנשי מקצוע רבים מהתעשייה חולמים על הקמת אולפן עריכה שלהם על מנת להציע שירות מגוון ללקוחות וליהנות מעבודה יצירתית ומאתגרת ששכרה בצדה. עם זאת, חשוב לזכור כי עלות פתיחת אולפן עריכה עשויה להגיע לעשרות ואף למאות אלפי שקלים, לכן יש להיערך פיננסית נכון לפני רכישת ציוד יקר ושכירת מקום מתאים. מעבר להשקעה בציוד המתקדם יש להשקיע בשיפוץ המבנה והתאמתו לאולפן עריכה איכותי ומקצועי, לרבות חדרים אקוסטיים, והשקעה בעיצוב המקום.

בניית תוכנית עסקית לאולפן עריכה

הקמת עסק חדש כמו אולפן עריכה מחייבת את היזם לתכנן את המקום היטב ולפרטי פרטים, הן מבחינת ציוד עריכה והן מבחינת מימון, השקעות, פרסום העסק ועוד. כדי לגייס מימון לפתיחת אולפן עריכה חשוב להכין תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת. יש לכלול בתוכנית העסקית פרקים חשובים כמו תמצית מנהלים, תיאור העסק ושירותיו, תזרים מזומנים וצפי הכנסות והוצאות, כוח אדם, פתרונות מימון, מבנה ארגוני, שיווק וכיוצא בזה.

בניית תוכנית עסקית לאולפן עריכה אינה דבר של מה בכך, מומלץ לבנות את התוכנית בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ובעלי רקע מתאים. באמצעות התוכנית העסקית ניתן לפנות למקורות מימון שנים כדי לגייס הלוואות להקמת העסק ולצרכי השקעה בו. חשוב לציין כי גופים פיננסיים כמו בנקים, חברות מימון חוץ בנקאי וגופים מתאמים של קרנות מימון בערבות המדינה דורשים מהיזם להגיש תוכנית עסקית מפורטת וערוכה במקצועיות, זוהי אחת מדרישות הסף על מנת לגייס את האשראי הנחוץ להקמת העסק.

הפרק של תכנון פיננסי בתוכנית העסקית הוא אחד החשובים ביותר הן ליזם והן למי שמעיין בתוכנית. חשוב לכלול בו נתוני אמת על סמך מחקר מעמיק ובדיקת השוק והמתחרים. כמו כן, חשוב לכלול בפרק הפיננסי נתונים חשובים כמו אחוזי רווחיות אולפן הפקות, עלויות תפעול ושכר, בלאי ועוד.

כמה עולה לפתוח אולפן עריכה

עלות פתיחת אולפן עריכה משתנה בהתאם לגודל המקום, עלויות השיפוץ של המבנה כדי להתאימו לצרכי העסק ושיטת העבודה, ציוד חדשני ומתקדם כמו מחשבים, תקשורת, תאורה, תוכנות, ציוד צילום, ריהוט ועוד. עלות ממוצעת להקמת אולפן עריכה ביתי עם מסך גרין סקרין עשויה להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים, אך להקמת אולפן עריכה משוכלל וגדול יותר נדרשת השקעה של מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך.

באמצעות גיוס אשראי לאולפן עריכה ניתן להגשים חלום ולהקים את העסק, עם זאת היזם נדרש לגייס גם הון אישי, להציג בטוחות כדי לקבל הלוואות ואשראי, ועליו להשקיע לא רק זמן ועבודה אלא גם כסף מהבית.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת אולפן עריכה

כאמור, ניתן לגייס מימון לפתיחת אולפן עריכה באמצעות הגשת בקשה לקרנות בערבות המדינה. אחד הפתרונות המשתלמים הוא לקחת הלוואה בערבות המדינה לאולפן עריכה דרך קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. הקרן מעניקה הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית עד 500,000 ₪ להקמת עסקים חדשים. אפשר לקבל את ההלוואה לתקופה של שנה עד חמש שנים, ישנה אפשרות לדחיית התשלומים בחצי שנה (גרייס).

קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים מצעיה בנוסף גם מסלול הלוואות משתלם לאולפני עריכה קיימים הזקוקים לאשראי נוח למימון הון חוזר ולהשקעה בעסק הקיים. עסק בעל מחזור גדול מ-6.25 מיליון יכול לקבל הלוואה עד 8% ממחזור המכירות שלו בשנה החולפת.

הדרך היעילה ביותר לגיוס הלוואה מקרנות מדינה להקמת אולפן עריכה היא בעזרת היועצים של רק תבקש הלוואות לעסקים. באמצעות היועצים שלנו הסיכוי לקבל הלוואה אטרקטיבית מקרנות מדינה הוא משמעותית גדול יותר, בנוסף ניתן לקבל ייעוץ פיננסי, סיוע בכתיבת תוכנית עסקית, מילוי כל הטפסים הנדרשים לקבלת ההלוואה וייעוץ לגבי פתרונות מימון נוספים כמו קרנות פילנתרופיות, הלוואות מחברות מימון חוץ בנקאי ועוד.

הלוואה בנקאית/ חוץ בנקאית לאולפן עריכה קיים

בעלי אולפן עריכה קיים יכולים לקבל הלוואה יחסית נוחה דרך הבנק, כל עוד העסק מתנהל היטב ומצבו הפיננסי תקין. כמו כן, כדאי לערוך סקר שוק על מנת להשוות הצעות להלוואה מחברות מימון חוץ בנקאי. הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית לאולפן עריכה קיים מאפשרת לבעלי העסק להתמודד עם מצוקת תזרים, הון חוזר ולצרכי השקעה בציוד ובשיפוץ המקום.

מומלץ לפנות ליועץ הלוואות מנוסה כדי לבחור בהלוואה הנוחה והמתאימה ביותר לצרכי האולפן ומצבו הפיננסי.

טיפים לפתיחת אולפן עריכה

פתיחת אולפן עריכה חדש מאפשרת לכם להגשים חלום וליהנות מעסק רווחי ומעבודה מאתגרת ויצירתית. עם זאת, הקמת אולפן עריכה מחייבת אתכם לקחת סיכונים ולהתמודד עם ניהול תקין של המקום, מעבר למקצועיות שלכם בתחום העריכה. לכן חשוב לפנות ליועץ עסקי כדי לקבל ליווי צמוד משלב ההחלטה על הקמת האולפן ובתקופת ההרצה, בנוסף חשוב להכין תוכנית עסקית מפורטת, התוכנית מסייעת לכם לבדוק האם העסק עומד במטרות שנקבעו מראש. כמו כן, התוכנית העסקית נחוצה לצרכי גיוס אשראי ולקבלת הלוואות.

זקוקים לפתרונות מימון לפתיחת אולפן עריכה? רוצים לשפר סיכויים כדי לקבל הלוואה בערבות המדינה לאולפן עריכה? השאירו פרטים באתר וצוות היועצים המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יחזור אליכם בהקדם עם כל המידע הנחוץ עבורכם. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.