המסלול המהיר של הקרן להלוואות בערבות המדינה


טופס חתימה על הלוואה לעסקים
כבעלי עסקים לבטח אתם מכירים את הקרן להלוואות בערבות המדינה. הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה מגוון מסלולי מימון ואשראי, כדוגמת הלוואה להקמת עסק עד 500,000 ₪, הלוואה להשקעות בעסק הלוואה למימון הון חוזר. עם זאת, יש מסלול נוסף שקרן ההלוואות בערבות המדינה מציעה לעסקים השונים, זהו מסלול מהיר המיועד לעסקים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 3 מיליון ש”ח.

מסלול מהיר ואטרקטיבי לעסקים

בעלי עסקים הזקוקים להלוואה מהירה בתנאים נוחים, לרוב פונים לבנק בו מתנהל העובר ושב של העסק או לבנק מסחרי אחר. לכן, כדאי לדעת כי ישנן אפשרויות מימון נוספות, ביניהן המסלול המהיר של הקרן להלוואות בערבות המדינה.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

זהו מסלול ייעודי ואטרקטיבי כיוון שאתם יכולים לגייס הלוואה עד 100,000 ₪ תוך זמן קצר יחסית. כאמור, ההלוואה מיועדת רק לעסקים שמחזור המכירות השנתי שלהם נמוך מ-3 מיליון ₪. ניתן להשתמש בכספי ההלוואה לצורך רכישת מלאי, סגירת חובות, תשלום לספקים, מימון הון חוזר, השקעות בעסק ועוד.

אין צורך בערבות בשיעור 25% מסכום ההלוואה

יזמים ובעלי עסקים הלוקחים הלוואות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, לרוב חייבים להעמיד בטחונות בשיעור עד 25% מסכום ההלוואה. במסלול המהיר דרך הקרן להלוואות בערבות המדינה אין צורך להעמיד בטחונות בגובה 25%, זהו יתרון חשוב ומשמעותי עבורכם, אך יש לקבל אישור מוועדת האשראי של הקרן.

למעשה, במקום להעמיד ערבות ובטחונות בגובה 25% אתם יכולים להחתים ערב נוסף על סכום ההלוואה, וכמובן גם אתם חייבים לחתום על מסמך ערבות אישית. אם אתם בעלי עסק מסוג עוסק מורשה, נציגי קרן ההלוואות בערבות המדינה ידרשו מכם להחתים על מסמך הערבות האישית גם את בת הזוג שלכם.

אישור טלפוני מהיר

כאשר מגישים בקשה להלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה יש להמתין לפגישה עם כלכלן מטעם אחד הגופים המתאמים של הקרן. לאחר פגישה הכלכלן יחליט האם לאשר את בקשתם או לדחות אותה. אם הוא מאשר את הבקשה להלוואה התיק יועבר להמשך טיפול בבנק המלווה. הבנק יבצע את בדיקותיו ויעביר את מסקנותיו לוועדת האשראי של הקרן. הוועדה מתכנסת אחת לתקופה כדי לדון בבקשות הרבות ולקבל החלטות בנושא, לכן התהליך עשוי להימשך מספר שבועות.

כאשר העסק שלכם זקוק להלוואה יחסית נמוכה, עד 100,000 ₪, ההליך לאישור הבקשה שונה במקצת. לאחר בדיקת הבקשה הגוף המתאם יחליט האם לאשר או לדחות את ההלוואה שביקשתם, ואם יוחלט לאשר את הבקשה יתנהל דיון טלפוני בין חברי ועדת האשראי, ותוך זמן קצר תקבלו תשובה מנציגי הקרן.

למי ההלוואה המהירה מתאימה?

הקרן להלוואות בערבות המדינה מציעה את המסלול המהיר להלוואות עד 100,000 ₪ לעסקים קיימים או ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש. יזמים רבים זקוקים להלוואה נמוכה מ-100,000 ₪ כדי להקים את העסק, אך במקום לקחת את ההלוואה מהבנק ולהתמודד עם ביורוקרטיה מתישה ומורכבת או מדחיית הבקשה על ידי הבנקים המסחריים, עדיף במקרים רבים לפנות ישירות לקרן ההלוואות, להגיש בקשה מסודרת ומפורטת, ולנסות לגייס את ההלוואה לצורך הקמת עסק חדש.

כמו כן, עסקים המתמודדים עם בעיות הון חוזר וזקוקים להלוואת גישור נוחה, יכולים להגיש בקשה לנציגי הקרן כדי לקבל את המימון הנוח, ולפרוס את תשלומי ההחזר לתקופה יחסית ארוכה. גם בעלי עסקים הזקוקים להלוואה לצורך השקעה בעסק יכולים לקבל את ההלוואה הנוחה, כל עוד הם מגישים בקשה מסודרת הכוללת תוכנית עסקית מסודרת ומסמכים נוספים.

מהם היתרונות של המסלול המהיר להלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים?

באופן כללי הלוואה מקרנות המדינה נחשבת לאטרקטיבית ולמשתלמת במיוחד. היתרונות העיקריים של המסלול המהיר של הקרן להלוואות בערבות המדינה הם:

  • הלוואה באישור מהיר לעומת מסלולי ההלוואות האחרים מהקרן.
  • פריסת תשלומים ארוכה.
  • אין צורך בערבות בגובה 25%, בכפוף לתנאים ולאישור ועדת האשראי של הקרן.
  • ריבית אטרקטיבית בהשוואה לריבית שתוכלו לקבל מהבנק ומגופים פיננסיים אחרים.
  • ההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי בבנק.
  • תנאי החזר נוחים.
  • אפשרות לקבל הלוואה נוספת לאחר חצי שנה, עד לסכום מירבי בגובה 500,000 ₪.
  • ההלוואה מתאימה גם ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש.

חשוב להדגיש כי לאחר קבלת ההלוואה במסלול המהיר של הקרן להלוואות בערבות המדינה, העסק שלכם יופיע במאגר הנתונים. אם אתם צריכים הלוואה נוספת כדי להשקיע בעסק ולפתח אותו, באפשרותכם להגיש בקשה מסודרת ומפורטת כדי לגייס הלוואה נוספת, לאחר חצי שנה לפחות, כאשר הסכום המירבי שתוכלו לקבל יגיע עד 500,000 ₪.

איך אפשר לקבל את ההלוואה?

כדי לקבל אישור להלוואה במסלול מהיר של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה יש להכין תוכנית עסקית בהתאם לדרישות, לצרף מסמכים בהתאם לדרישה, ולמלא טופס בקשה. יש פרטים רבים שעליכם למלא, ואת התוכנית העסקית חשוב להכין בעזרת יועצים מנוסים.

התוכנית העסקית כוללת מידע רב, לרבות צפי תזרים מזומנים ותחזית רווח הפסד, סקירת שוק ומתחרים, ניתוח שוק ועוד. לכן, כדי לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה האטרקטיבית כדאי לכם לפנות ליועץ המתמחה בהגשת בקשות לקרן ההלוואות בערבות המדינה.

למידע נוסף בנושא המסלול המהיר של הקרן להלוואות בערבות המדינה אנא השאירו פרטים בטופס למטה. צוות המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יפנה את בקשתכם לגורמים פיננסיים מובילים ואנו נסייע לכם להגיש את הבקשה ולשפר את הסיכוי לקבלת המימון האטרקטיבי הנחוץ עבורכם.