הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה


לחיצת ידיים של אנשי עסקים לאחר חתימה על הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה
יזמים המעוניינים לפתוח חנות חדשה בתחום האלקטרוניקה זקוקים למימון בתנאים נוחים. יש מגוון אפשרויות לצורך גיוס מימון לפתיחת חנות אלקטרוניקה, אך יזמים רבים מתקשים לגייס הלוואה לפתיחת העסק, ובעלי חנויות קיימות מתקשים לגייס אשראי למימון הפעילות השוטפת ולהשקעה בעסק הקיים.

לכן, חשוב לדעת כי מדינת ישראל מפעילה את הקרן לעסקים קטנים ובינוניים, ניתן לקחת הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה בתנאים נוחים ומועדפים, זהו אחד מפתרונות המימון האטרקטיביים ביותר עבור יזמים ובעלי עסקים, לרבות בעלי חנות אלקטרוניקה.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

ענף חנויות האלקטרוניקה בישראל

לפני הקמת עסק חדש בתחום חנויות האלקטרוניקה חשוב לבדוק את מאפייני השוק, להכיר את המתחרים, להכין תוכנית עסקית מסודרת ומפורטת, לבדוק היתכנות עסקית ועוד. ענף חנויות האלקטרוניקה עובר שינויים רבים בשנים האחרונות, בעיקר בגלל הרגלי הצריכה המשתנים מאחר וישראלים רבים רוכשים כיום מוצרי חשמל ואלקטרוניקה באתרי המכירות.

כמו כן, רשתות המזון הגדולות החלו לשווק מוצרי אלקטרוניקה והן עורכות מבצעים כדי למשוך לקוחות חדשים. תחום האלקטרוניקה בישראל רווי במתחרים, לכן לא ניתן להסתפק בפתיחת חנות נוספת אלא יש להציע מוצרים שאין לאחרים, לגבש אסטרטגיה מנצחת ליצירת מותג מוביל בענף ומומלץ להציע ערך מוסף ללקוחות כדי לגרום להם להגיע לחנות ולרכוש בה מוצרים שונים.

פתיחת עסק בתחום חנויות אלקטרוניקה

פתיחת עסק חדש בתחום חנויות האלקטרוניקה מחייבת אתכם ללמוד את השוק, להשקיע זמן ומשאבים עצומים ולגבש אסטרטגיית מכירות ושיווק. חשוב להחליט מראש הם מתמקדים במוצרי אלקטרוניקה ממותגים ואיכותיים או שמציעים ללקוחות מוצרים חלופיים במחירים נוחים וזולים יותר.

כדי לפתוח חנות חדשה למוצרי אלקטרוניקה יש לגייס הון גדול, אם אין לכם הון אישי להקמת העסק עליכם לבחור פתרונות מימון לפתיחת חנות אלקטרוניקה, למשל הלוואה בערבות המדינה.

בניית תוכנית עסקית לחנות אלקטרוניקה

לפני הקמת עסק חדש חשוב לבנות תוכנית עסקית מסודרת הכוללת סקירת שוק ומתחרים, אחוזי רווחיות חנות אלקטרוניקה, תזרים מזומנים, צפי מכירות, מימון, שיווק ועוד. את התוכנית העסקית כדאי לבנות בעזרת יועץ עסקי המתמחה בכך, אם אתם מתכננים לגייס הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה יש להכין את התוכנית העסקית בהתאם להנחיות כדי להגיש בקשה מסודרת ולשפר את הסיכויים לקבלת המימון האטרקטיבי.

התוכנית העסקית חשובה עבורכם כדי לעקוב אחרי ביצועי העסק ועל מנת לקבל החלטות שקולות המבוססות על נתונים עדכניים. התוכנית העסקית חשובה גם לצורך גיוס מימון להקמת העסק וכדי לקבל אשראי מהבנק או מחברות מימון אחרות.

כמה עולה לפתוח חנות אלקטרוניקה?

עלות פתיחת חנות אלקטרוניקה משתנה מעסק אחד לאחר. בעת הקמת עסק חדש לשיווק מוצרי אלקטרוניקה יש להתייחס לעלויות כגון: שכר דירה, הוצאות פרסום ושיווק, ציוד וריהוט משרדי, מחשבים, אמצעי מיגון ואבטחה, עלויות מימון, כוח אדם (עובדים), רכישת מלאי ראשוני ועוד.

כדי לפתוח חנות אלקטרוניקה יחסית קטנה עליכם לגייס כמה מאות אלפי שקלים, אם אין לכם את ההון הנדרש באפשרותכם לקחת הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה או לגייס מימון מהבנק.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חנות אלקטרוניקה?

כדי לגייס הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה עליכם להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאים של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים. הקרן מציעה 3 מסלולי הלוואות עיקריים, מסלול עסקים בהקמה, מסלול השקעות ומסלול הון חוזר.

לאחר הגשת המסמכים הכוללים בין השאר תוכנית עסקית מפורטת, כלכלן מטעם הגוף המתאם של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים מתאם עמכם פגישה, ואם הוא מחליט לאשר את בקשתכם הוא יעביר את התיק להמשך טיפול על ידי הבנק המלווה שבחרתם. הבנק יבצע את בדיקותיו ולבסוף התיק יגיע להחלטה סופית על ידי נציגי ועדת האשראי של הקרן. ועדת האשראי מקבלת החלטה סופית האם לאשר את ההלוואה, סכום ההלוואה ותנאי החזר.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחנות אלקטרוניקה קיימת

אם יש לכם חנות אלקטרוניקה ואתם זקוקים להלוואה כדי להשקיע בחנות הקיימת, להרחיב אותה או כדי לעבור משבר רגעי בתזרים המזומנים, באפשרותכם לקחת הלוואה מהבנק, אך כדאי לבחון גם הלוואות חוץ בנקאיות. כיום, אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים כמו בבנק, ויש יתרונות להלוואה החוץ בנקאית כמו גמישות, אישור מהיר וכמובן ההלוואה אינה פוגעת באובליגו שלכם בבנק.

טיפים לפתיחת חנות אלקטרוניקה

• את התוכנית העסקית חשוב לבנות בעזרת יועץ מנוסה.
• כדאי לקחת הלוואה בערבות המדינה כדי ליהנות מתנאים נוחים.
• חשוב לבחור מיקום מרכזי ונגיש.

הלוואה בערבות המדינה לחנות אלקטרוניקה לוקחים רק בעזרת המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים. השאירו בטופס פרטים ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי ונסייע לכם לקבל הלוואה נוחה בערבות המדינה או הלוואה אטרקטיבית אחרת.