הלוואה בערבות המדינה לקליניקה

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

קליניקה

מעוניין להקים קליניקה חדשה או להשקיע במרפאה קיימת? הידעת כי ניתן לקבל הלוואה בערבות המדינה להקמת קליניקה, למימון הון חוזר או להשקעה בעסק הקיים? ובכן, ניהול קליניקה אינו דבר של מה בכך, יש תחרות גבוהה בין הקליניקות לכן חשוב לנהל את העסק בקפידה ובהתאם לחוק.

בשנים האחרונות הוקמו עשרות קליניקות חדשות ברחבי הארץ, הציבור הישראלי נהנה כיום ממאות מטפלים המתמחים ברפואה משלימה בפריסה ארצית רחבה, כאשר חלק מהקליניקות מנוהלות על ידי קופות החולים ומרכזים רפואיים וחלקן נמצאות בבעלות פרטית.

ענף הקליניקות בישראל

ענף הקליניקות בישראל חווה שינויים רבים בעשור האחרון. לאחר תקופה של כשני עשורים בהם הרפואה המשלימה הפכה לחלק בלתי נפרד מתחום הרפואה בארץ, כיום השוק התאזן ולאחר סגירת מכללות ובתי ספר לרפואה משלימה, יש פחות בוגרים הנפלטים לשוק מדי שנה. בעבר הלא רחוק, רוב הבוגרים של לימודי רפואה משלימה הקימו קליניקות פרטיות, אך רבים מהם גילו כי מדובר בעבודה קשה וחלק מהמטפלים השתלבו כשכירים בקליניקות קיימות.

עם זאת, עדיין יש מקום לפתיחתן של קליניקות חדשות בתחומים שונים, לא רק לטיפולים מעולם הרפואה המשלימה אלא גם מרפאות לרפואה קונבנציונלית כמו קליניקה לרפואת עיניים, נשים, טיפולי פיזיותרפיה וכיוצא בזה.

פתיחת עסק בתחום הקליניקות

אם ברצונך לפתוח עסק חדש בתחום הקליניקות עליך לערוך סקר שוק מקיף ומעמיק כדי לבדוק התכנות כלכלית וכדאיות להקמת העסק. כאשר מתכננים להקים קליניקה חדשה יש להתייחס לגורמים רבים כגון מיקום העסק, התמחות מקצועית, מימון לפתיחת קליניקה, גודל המרפאה, ציוד נדרש, צפי הכנסות, שיווק אפקטיבי ועוד.

גיוס אשראי לקליניקה מאפשר ליזם להגשים את חלומו ולהקים קליניקה חדשה, כדי לגייס את המימון הנדרש חשוב לבחון את כל האפשרויות הקיימות, עדיף בעזרת יועץ פיננסי מנוסה. כדי שהקליניקה תצליח חשוב להציע טיפולים מקצועיים כדי לשפר את איכות חייהם של המטופלים ועל מנת לזכות במוניטין גבוה בתחום.

בניית תוכנית עסקית לקליניקה

תוכנית עסקית לקליניקה מאפשרת ליזם לתכנן את העסק במקצועיות, לחשב אחוזי רווחיות קליניקה כדי לבדוק היתכנות כלכלית וכדאיות להקמת העסק, לפעול לפי תוכנית מסודרת ועל פי תזרים מזומנים מאורגן, ולקבל החלטות עסקיות נכונות.

את התוכנית העסקית כדאי לבנות בעזרת יועץ עסקי מנוסה, התוכנית כוללת סקירת שוק, מידע אודות הקליניקה החדשה שמתכננים לפתוח, עלויות מימון להקמת הקליניקה, רשימת ציוד, אסטרטגיה שיווקית ועוד.

כדאי לדעת כי תוכנית עסקית נועדה גם לצורך גיוס מימון לפתיחת הקליניקה, התוכנית מעידה על מקצועיות היזם, ומשפרת את הסיכוי שלו לקבל הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית, התוכנית נחוצה גם לצורך גיוס משקיעים בעסק ולקבלת הלוואה מקרנות מדינה שונות.

כמה עולה לפתוח קליניקה?

עלות פתיחת קליניקה משתנה בהתאם למיקום העסק, גודל הקליניקה ושכר הדירה, כוח אדם, ציוד נדרש, עלויות שיווק ופרסום, שיפוצים ועוד. יש מטפלים הפותחים את הקליניקה בביתם כדי לחסוך עלויות, ניתן גם לשכור חדר טיפולים לפי שעה ובהתאם לצורך. כמו כן, יש מטפלים המתאחדים יחדיו כדי לשכור משרד גדול ומרווח ולהפוך אותו לקליניקה המציעה טיפולים במגוון תחומים.

לכן, עלות פתיחת קליניקה משתנה מיזם אחד לאחר, נדרשת השקעה המתחילה בעשרות אלפי שקלים, כאשר עלות הקמת קליניקה גדולה ומעוצבת עשויה להסתכם במאות אלפי שקלים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת קליניקה?

כדי לגייס הלוואה בערבות המדינה לקליניקה יש להכין תוכנית עסקית מפורטת ומאורגנת, להגיש בקשה מסודרת לגוף המתאם של הקרן ולאחר מכן להיפגש עם כלכלן מטעם הגוף המתאם. חשוב לציין כי הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה הלוואות נוחות בתנאים אטרקטיביים בשלושה מסלולים עיקריים:

עסק בהקמה
• השקעות
הון חוזר

להקמת קליניקה חדשה ניתן לקבל הלוואה בערבות המדינה עד לסכום של 500,000 ₪, לתקופה של 5 שנים.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לקליניקה קיימת

לקליניקה קיימת ניתן להשיג הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית. הלוואה בנקאית אפשר לקבל מהבנק בו מתנהל החשבון של הקליניקה או מבנקים מסחריים אחרים, הלוואה חוץ בנקאית אפשר לקבל מחברות האשראי, מחברות מימון פרטיות בעלות היתר למתן הלוואות, מבתי השקעות ומקרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה.

טיפים לפתיחת קליניקה

• מימון לפתיחת קליניקה כדאי לקחת רק בעזרת יועץ עסקי מנוסה.
• חשוב לבחור מיקום נגיש לקליניקה כדי לאפשר גישה נוחה למטופלים.
• כדאי ללמוד את המתחרים כדי ליצור בידול לקליניקה החדשה וכדי למתג את העסק החדש בהצלחה.

למידע נוסף בנושא הלוואה בערבות המדינה לקליניקה השאר פרטיך בטופס למטה. היועצים של רק תבקש הלוואות לעסקים יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך להשיג מימון להקמת קליניקה חדשה בתנאים נוחים ומועדפים, או הלוואה אטרקטיבית לקליניקה הקיימת לכל מטרה.