הלוואות בערבות מדינה

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק


הקמת עסק מצריכה הרבה חזון, מוטיבציה ויזמות, אך כמובן גם הרבה ממון. אנשים רבים אשר חולמים על עסק משלהם ויש להם את כל היכולות להקים אותו, מוצאים את עצמם מבקשים מימון ממשלתי לעסקים קטנים שיסייע להם להגשים את החלום הזה.

העסק שלך תקוע בגלל תזרים של מזומנים, שמעת על האופציה מימון ממשלתי ואתה תוהה איך מקבלים הלוואה לעסקים בערבות המדינה? המומחים שלנו כאן כדי לענות לך על כל השאלות אודות הלוואה בערבות מדינה לעסקים מהקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה.

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם בנוגע להלוואה בערבות המדינה

איך לוקחים הלוואה בערבות מדינה?

💡 על קצה המזלג - קבלת ההלוואה מתחלקת ל-4 שלבים 1. הגשת הבקשה 2. תיאום בדיקת העסק 3. ועדת אשראי 4. קבלת התשובה על מתן ההלוואה. היועצים שלנו מתמחים בהגשת בקשות לקרן לעסקים קטנים ובינוניים כך שנוכל להגדיל את סיכוייך לקבל האת ההלוואה לה אתה זקוק.

איך מגישים בקשה להלוואה בערבות המדינה?

💡 בגדול ניתן להגיש את הבקשה בצורה עצמאית או על ידי תכנית לווי למימון של המעוף וכמובן בעזרת יועץ מומחה בתחום -בחירה בדרך זו תבטיח אחוזי הצלחה גבוהים הרבה יותר וזמן טיפול ואישור מהיר יותר. פנה אלינו כדי לבדוק זכאות להלוואה זו בחינם

מה הריבית להלוואה בערבות המדינה?

💡 היריבית המקסימאלית של הלוואה זו היא פריים +3.5% (בחלק מהמקרים היא תהיה אף נמוכה מזו). כיום הריבית הסופית אינה מוצגת לציבור לכן אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה מטעמנו לפני הגשת הבקשה כדי להכיר את הנתונים לעומק ולהגדיל את הסיכוי לאישור ההלוואה.

מה האינטרס של הבנק לתת הלוואה בערבות המדינה?

💡 הלוואה בערבות המדינה כשמה כך היא. הבנק יודע שגם במידה והעסק לא יצליח להחזיר את הלוואה המדינה היא הערבה לו ולכן הוא יקבל את הכסף בחזרה. הריווחיות של הבנק רק גדלה במקרים אלו.

איזה בטחונות צריך להלוואה בערבות המדינה?

💡 כן, לכל הלוואה שתואשר על ידי הקרן, העסק יצטרך להעמיד כ-25% בטחונות מזומן ובמידה וזה עסק בהקמה אז רק 10% עד לתקרה של 300,000 ₪. פנה ליועצים שלנו כדי להעלות את סיכוייך לקבל הלוואה בערבות המדינה בתנאים הטובים ביותר.

האם אפשר להגיש בקשה כשיש צ'קים חוזרים?

💡 אנחנו לא ממליצים להגיש בקשה כשיש צ'קים חוזרים (אלא אם כן ישנו אישור מהבנק על גריעת הצ'קים או אישור עו"ד המסביר את הסיבה.) וקל וחומר גם לגבי תיקים בהוצאה לפועל. לרוב, בקשות אלו לא יאושרו. במידה ויש לך תיקים בהוצל"פ או צ'קים שחזרו עדיין נוכל לסייע לך לקבל הלוואה לעסק מאפיקי מימון אחרים. פנה אלינו עוד היום

מהם מסלולי ההלוואה בערבות המדינה?

💡 בגדול ישנם 6 מסלולים - השקעה בתעשייה, חקלאות, יצואנים, השקעה בעסק קיים גישור על פערי תזרים והשקעה בעסק והקמת עסק חדש. לכל סוג הלוואה תנאים משלה ותקופת החזר שונה. היועצים שלנו יתאימו עבורך את הלוואה הטובה ביותר לצרכי העסק.

מה הסכום המקסימלי שאפשר לקבל מהקרן בערבות המדינה?

💡 הסכום המקסימלי שניתן לקבל מהקרן הוא חצי מיליון ₪ או עד 8% מהמחזור השנתי של העסק (הסכום הגובה מבין השניים) - נתונים אלה נכונים לרוב סוגי ההלוואות הניתנות על ידי הקרן. צור קשר עם היועצים שלנו לקבלת מידע מדויק על ההלוואה המתאימה לעסק שלך.

תוך כמה זמן מאשרים את הבקשה?

💡 זמן אישור הבקשה גמיש והוא תלוי באיכות המסמכים המוגשים לאישור הועדה. בחינת הנתונים לוקחת כחודש כדי למנוע סחבת ולקצר את זמני האישור אנחנו ממליצים להעזר בלווי מקצועי של היועצים שלנו שיצמצמו את זמן הטיפול בבקשה ויגדלו את הסיכויים לקבל את ההלוואה.

האם אפשר לקבל הלוואה בערבות המדינה לזיכון של רשת?

💡 כן הקרן בערבות המדינה מאשרת הלוואות בכל תחומי הזכיינות. חשוב לקחת בחשבון כי לרוב ניתנות עד ארבע הלוואות בשנה לכל רשת. היועצים שלנו יבצעו לך בדיקת זכאות בחינם לקבלת הלוואה ויגדילו את סיכויך לקבל הלוואה בערבות המדינה.

האם יש תשלומים או אגרות שצריך לשלם להלוואה בערבות המדינה?

💡 כן ישנה עלות של 250 ₪ להגשת הבקשה ותשלום עמלה בגובה 1-2% מהיקף ההלוואה שנקבע על פי גודל העסק. בנוסף ישינה עמלה נוספת (מינורית ) אותה צריך לשלם לבנק שנותן את הלוואה.

מה תנאי הסף של הקרן?

💡 תנאי הסף הם שהעסק צריך להיות רשום בישראל כחברה, שותפות, עמותה או עוסק מורשה, מחזור מכירות נמוך מ-100 מיליון ₪ בשנה, העסק לא נמצא בתהליך של כינוס נכסים, פירוק או נושים ולא קיימים חובות, החשבון של העסק לא מוגבל או מעוקל. היועצים שלנו יבצעו דיקת זכאות להלוואה בערבות המדינה ויעלו את יסכוייך לקבל את ההלוואה.

מי מאשר את ההלוואה בקרן?

💡 הגורם המאשר את ההלוואה הוא ועדת האשראי בה חברים נציגי הבנק שמעמיד את ההלוואה, נציג ציבור ונציג הגוף המתאם. הועדה דנה בכל מקרה לגופו ומאשרת את גובה ההלוואה, התנאים שלה ואת אחוז הבטחונות שהעסק יצטרך להעמיד. היועצים שלנו יעזרו לך להעלות את סיכוייך לקבלת הלוואה מהקרן

האם יש הגבלות על העסק לאחר מתן ההלוואה?

💡 כן ישנן מספר הגבלות - הראשונה בעלי העסק מתחייבים שלא למשוך הון מהחברה במשך תקופת ההלוואה. השנייה - העסק יתחייב לפעול על פי התוכנית העסקית שאושרה במועד מתן ההלוואה. השלישית - העסק מתחייב לאפשר ביצוע ביקורת תקופתית ולהעביר נתונים כספיים במידה ויתבקש על ידי נציגי הקרן.

האם ניתן לערער על החלטת הגוף המתאם?

💡 כן, במידה ובקשת ההלוואה שלך נדחתה על ידי הגוף המתאם ניתן להגיש ערער. בועדת הערער חברים נציגים מאגף החשב הכללי, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ונציג ציבור מהקרן. להגשת בקשה זו ישנה עלות של 466 ₪. במידה ונדחת אל תיקח סיכון צור איתנו קשר כדי להגדיל את סיכוייך לקבל את ההלוואה.

בדיקת זכאות להלוואות בערבות המדינה

הלוואות לעסקים מהמדינה נועדו לסייע לאנשי עסקים שאינם מסוגלים עוד לחרוג ממסגרת האשראי הבנקאי שלהם ומשיתוף הפעולה הכללי שלהם עם הבנק. אף על פי שרוב העסקים מתבססים בעיקר על הבנקים כמקור למתן הלוואות, הם לא אחת צפויים להיתקל במצב בו העסק מנוע מלגדול ולהתרחב משום שהבנקים סוגרים את דלתותיהם בפניהם.

כשזה קורה, המדינה נכנסת לתמונה מתוך כוונה לעזור לעסקים קטנים או בינוניים לעמוד שוב על הרגליים בזכות הלוואה מיוחדת שניתנת להם מטעמה, בתנאים נוחים וסבירים עבורם.

הלוואות ממשלתיות לעסקים קטנים

היתרון הגדול והבולט ביותר בכל לסוג זה של הלוואות לעסקים בערבות המדינה הוא שבניגוד להלוואות שנלקחות מבנקים או גופים רבים אחרים כאשר גובה הבטחונות, הערבויות והנכסים אמור להיות שווה (כמעט תמיד) לגובה ההלוואה, כשלוקחים הלוואות בערבות המדינה, אחוז הבטחונות הוא כ-30 אחוז בלבד ואפילו פחות, כשעל החלק הנותר, המדינה היא זו שלוקחת את האחריות.

בשל העובדה שהלוואה שכזו ניתנת מלכתחילה אך ורק בעבור עסק ולא עבור מטרות פרטיות, גם התנאים להחזרתה מותאמים לעולם העסקי ועל כן תנאי ההחזר, הריביות, התשלומים וההצמדות הם מהנוחים ביותר שיש היום לבעלי עסקים.

לא כל עסק יזכה לקבל הלוואות לעסקים מהמדינה, אך התנאים העיקריים שמגדילים את הסיכוי לכך הם שחשבון העסק לא יהיה מעוקל ושאותו עסק לא זכה כבר למימון מהמדינה לעסקים בשנים קודמות.

ישנן מספר סוגי הלוואות בערבות המדינה ולכל קרן להלוואה תנאי זכאות שונים. חשוב לבדוק מראש את תנאי הזכאות בהתאם לסוג הקרן כדי להעלות את סיכויי ההצלחה בקבלת ההלוואה.

מי יכול לקבל הלוואות לעסקים בערבות מדינה?

קבלת הלוואה בערבות מדינה לעסקים מתבצעת על ידי קרנות שונות. ההלוואות יכולות להיות מקרנות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים, קרנות פילנטרופיות או מהבנקים. הלוואות ניתנות גם לעסקים קיימים בקשיים או כאלו בעלי רצון לגדול ולהתרחב וגם לעסקים בהקמה.

הלוואות בערבות המדינה לפתיחת עסק

עסקים חדשים שזקוקים לכסף להשקעה יכולים לגייס אשראי באמצעות קרנות מדינה.

התנאים המרכזיים שעסקים אלו צריכים לעמוד בהן הם:

  • עסק שעיין לא ייצר הכנסות
  • עסק שטרם נרשם במרדי המע”מ
  • עוסק חדש, וותיק או פטור שמעוניין להגדיל את מחזור ההכנסות שלו
  • בעל עסק קיים שפועל מתוך ביתו ומעוניין לגדול ולעבור למתחם מסחרי.

קרנות המעניקות הלוואות לפתיחת עסק

הלוואות בערבות המדינה לעסקים קיימים

גם עסקים קיימים יכולים לפנות לקרנות לשם קבלת הלוואה מקרנות לעסק קיים. לרוב מדובר בעסקים קטנים ובינוניים ללא הגבלה של תחום הפעילות. כלומר הלוואה בערבות המדינה יכולה להינתן לכל תחום לדוגמה:

  • תעשייה
  • מסחר
  • שירותים
  • חקלאות
  • תיירות
  • מסעדנות ועוד.

חשוב לציין שלמגזר השירותים ישנן הלוואות ייעודיות נוספת להרחבה ניתן לקרוא על קרנות אלו כאן

קרנות המעניקות הלוואות בערבות המדינה לעסקים קיימים

ריבית הלוואה בערבות המדינה

בכל הקשור להלוואה בערבות המדינה ריבית היא דבר משתנה. ולרוב היא גם לא העיקר.

כמובן שהריבית שמוצעת במסגרת הלוואה בערבות המדינה היא ריבית טובה ומשתלמת הרבה יותר מהלוואות אחרות. אך כפי שהסברנו קודם, היתרון המרכזי הוא נושא הערבות. המדינה היא זו שמספקת את רוב הערבות להלוואה ולא העסק. מה שמאפשר לבעלי עסקים חסרי נכסים לגייס גם כן הלוואה.

הגש בקשה עבור הלוואות לעסקים בערבות המדינה עוד היום!

מהו הדבר הראשון שצריך לעשות כדי לקבל הלוואה בערבות מדינה להקמת עסק או הלוואה לכל מטרה אחרת? רק לבקש! מלא את הפרטים בטופס הבא ונפנה אליך נציגים מגופים פיננסיים שונים ואמינים לקבלת הלוואה לפתיחת עסק בערבות מדינה והלוואות מכל הסוגים כבר בדקות הבאות, בחינם וללא כל התחייבות מהצד שלך!