אשראי חוץ בנקאי

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק


כדי לתפעל עסק מצליח שנותן שירות אפקטיבי ללקוחות שלו וגם משלם את כל ההתחייבויות כלפי העובדים שלו לאורך זמן, הבעלים של העסק זקוקים לתזרים מזומנים רציף. אחרי הכול, בחייו של עסק תמיד ישנן תקופות פחות מוצלחות, כשהמכירות חלשות יותר, ההוצאות גדולות יותר מהצפוי או אולי אפילו המצב המקרו-כלכלי משפיע לרעה על המאזן הכספי.

אשראי בבנק מול אשראי חוץ בנקאי

במצבים כאלה, יש בדרך כלל מספר אופציות עיקריות לבעלי החברות. אחת מן האפשרויות היא לפנות לבנק – הבנק יכול להציע אשראי עסקים בעלות נמוכה יחסית, אך מצד שני, סכומי האשראי שניתן לקבל תלויים מאד בביטחונות כנגד האשראי והמוניטין של החברה בבנק (ואלה תנאים שלעיתים החברה לא יכולה לעמוד בהם). אפשרות אחרת היא לפנות לאחת מן החברות החוץ בנקאיות שמציעות אשראי לעסקים.

איך מגייסים אשראי חוץ בנקאי?

על ידי בחירה באופציית אשראי חוץ בנקאי למטרות ספציפיות, החברה נמנעת בעצם מלנצל עד תום את המסגרת הבנקאית (שניתן להמשיך ולהשתמש בה לצרכים שוטפים) והיא יכולה לקבל סכומים גבוהים יחסית בצורה מהירה ופשוטה יותר מאשר בבנק. עם זאת, יש לזכור שהקלות היחסית של קבלת האשראי טומנת בחובה תשלום ריביות גבוהות יותר עבור הסיכון שהחברות החוץ בנקאיות לוקחות על עצמן במתן אשראי לחברות שהן פחות מכירות.

אלו סוגים של אשראי חוץ בנקאי קיימים?

החברות המעוניינות בקבלת אשראי חוץ בנקאי יכולות לפנות לאפיקים הבאים:

  • חברות פיננסיות גדולות – חברות פיננסיות רבות בתחום הביטוח, לדוגמא, מציעות הלוואות חוץ בנקאיות בישראל לאנשים פרטיים ולעסקים. החברות הללו נמצאות בבעלות פרטית ולכן אינן כפופות בצורה הדוקה להוראות של בנק ישראל. מכיוון שכך, הן יכולות להציע מגוון אפשרויות אשראי בתנאים שאינם קיימים בבנקים המסחריים.
  • קרנות פילנטרופיות לאשראי – יזמות ופעילות עסקית מוצלחת תורמת לאוכלוסייה בכך שהיא יוצרת מקומות עבודה ומביאה להתרחבות ולפיתוח. ישנם גופים בישראל שרוצים לתמרץ פעילות עסקית תחת קריטריונים מסוימים: לדוגמא, אשראי ליזמים צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים ביזמות או תמיכה ביזמים שרוצים להרחיב את העסקים שלהם לכיוון הנגב והפריפריה. זוהי אופציה מצוינת לקבל אשראי בתנאים משתלמים יותר ממקומות אחרים.

תחת קרנות כאלה ניתן לכלול את קרן נס שפועלת מתוך תרומות של יהודי ארה”ב, קרן נתן שמציעה הלוואות עד מאה אלף ₪ בתנאים משתלמים וקרן שמש, שמתאימה ליזמים צעירים, עד גיל 35.

  • פקטורינג – במידה וחברה רוצה להגדיל את כמות המזומן שלה לצורך פעילות שוטפת, יש לה אפשרות לפנות לגופים פיננסיים העוסקים בפקטורינג. חברות הפקטורינג רוכשות את החשבוניות שעבורן העסק אמור לקבל הכנסות בעתיד ובתמורה נותנות לעסק 90% בערך החשבונית.

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם לגבי גיוס אשראי לעסקים

איך לגייס אשראי לעסק?

💡 ניתן לגייס אשראי לעסק ממספר מקורות - הבנקים, קרנות בערבות מדינה, קרנות פילנתרופיות , משקיע ועוד. החוכמה היא להתאים את אפיק האשראי לאופי העסק ומטרת ההלוואה, וזו בדיוק המומחיות שלנו. היעוצים שלנו יעזרו לך לקבל הלוואה אטרקטיבית לעסק שלך במהירות וביעילות.

למה הבנקים דוחים בקשות לאשראי לעסק קטן?

💡 הבנקים דוחים לרוב בקשות לגיוס אשראי לעסקים קטנים בגלל אי התאמה במידע. הבנק מסתכל על השורה התחתונה בדוחות והוא יודע לנתח את הדוחות בצורה מוסדרת, לרוב שבעל עסק מתקשה להציג תשובה מדוייקת או שהדוחות לא ישקפו את המידע שמציג בעל העסק תהיה בעיה. היועצים שלנו יעזרו לך לגייס אשראי בנקאי או חוץ בנקאי במקצועיות ומהירות.

מי נותן אשראי לעסקים?

💡 ישנם מקורות אשראי מגוונים - החל מהבנקים (הבנק שלך ובנקים שאין לך חשבון בהם) וממשיך במקורות חוץ בנקאיים כמו קרנות סיוע לדוגמת הקרן בערבות המדינה, קרנות פילנתרופיות כמו IFLA קרנות חברתיות כמו - BTB ועוד, המומחים שלנו יעשו את העבודה בשבילך ללא עלות או התחייבות ונעריך את הכדאיות להגשת בקשה להלוואה, גודלה ואת מסלול המימון האידאלי עבורך.

במידה ואתה מעוניין לקבל מידע נוסף על האפשרויות שיש לך לקבל אשראי חוץ בנקאי, אנו באתר רק תבקש לעסקים נשמח לענות על שאלותיך. השאר את הפרטים שלך באתר ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.