קרנות מימון לעסקים קטנים


אשת עסקים מקרן המימון לעסקים קטניםמפעלים גדולים וחברות הענק הנחשבות במדינת ישראל מעסיקות כארבעים אחוזים מכוח העבודה. את כל השאר מעסיקים חברות בינוניות ומטה, המונות מספר מצומצם של עובדים. עם זאת, רוב החברות בללו מצויות תדיר במצב בעייתי וזקוקות לקבלת מימון עסקי על מנת שתוכלנה לעמוד במחויבויות שלהן כלפי הספקים וכלפי המועסקים אצלן.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

מקורות מימון לעסקים קטנים

מימון לעסקים קטנים, הוא הלוואה של כספים המאפשרת לעסק לשלם לספקים מצד אחד ולעובדים מצד שני. העובדים הללו הם הספקים החשובים ביותר ובלעדיהם אין לחברה או למפעל כל שהוא זכות קיום. חוסר היכולת של חברה מסוימת לעמוד בהתחייבויות איננו קשור תמיד לרווחיות, אלא לפער שבין היכולת שלה לממש החוייבויות של לקוחות באותה המהירות שהספקים צריכים לקבל את כספם.

קרנות מימון לעסקים קטנים – קרנות לפיתוח העסק

מימון עסקים קטנים איננו נדרש אך ורק על מנת לפתור בעיה מקומית של מזומנים. לעיתים מזומנות גיוס מימון לעסקים נדרש כאשר העסק מגיע לפרשת דרכים – להתרחב ולהגביר את הפעילות או להמשיך ולדשדש במקום. התרחבות פירושה הגדלת הפעילות והגדלת הרווחים, ואולם לפני שהיא מגיעה, יש לבצע השקעה כספית: רכישת רכבים נוספים, שכירת שירותיהם של עובדים חדשים, שכירה או רכישה של מחסנים גדולים יותר וכיוצא באלה השקעות.

למרות הסיכויים הטובים להצליח, מימון לעסקים קטנים נדרש, כיוון שהם לא תמיד צוברים די הון עצמי על מנת להשתדרג. כאן בדיוק המקום שבו הם עשויים לבקש עזרתם של מוסדות כלכליים, מוסדות בנקאיים או, לחילופין, שותפים פוטנציאליים. פורטל רק תבקש מביא לידיעת הגולשים רשימה ארוכה של גופים ואנשים פרטיים היכולים לסייע לעסק לזנק קדימה.

פתרונות מימון לעסקים קטנים – תנאי ההלוואה וההחזר

תנאי ההלוואה וההחזר של גופים המעניקים זאת, כגון חברת מימון לעסקים או קרנות מימון לעסקים קטנים, משתנים בהתאם לגובה הסכום הנדרש, אורך תקופת הפריסה של ההלוואה, כמות הבטחונות תמורת הסיוע וכן הערכת הסיכונים במתן מימון עסקי לאדם או לעסק. פורטל רק תבקש מסייע לכם הגולשים להשיג הלוואות בתנאים הנוחים ביותר בפריסה לזמן הארך ביותר.

הפורטל כולל רשימה ארוכה של גופים ומוסדות שונים שניתן לפנות אליהם בבקשה לקבלת סיוע. ניתן ליצור קשר עם גופים הנראים לכם מתאימים ולנסות להתאים לעצמכם הלוואה התואמת אל היכולות מצד אחד והצרכים מצד שני.

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם בנוגע להלוואות לעסקים קטנים

איך לקבל הלוואה לפתיחת עסק קטן?

💡 הדרך הטובה ביותר לקבל הלוואה לפתיחת עסק קטן היא הלוואה בערבות המדינה, במידה עומדים בתנאי הקרן ניתן לקבל הלוואה בתנאים טובים במיוחד ולרוב עם הון עצמי נמוך. המומחים שלנו יבצעו לך בדיקת זכאות במהירות כך שתוכל לדעת מה סיכויך לקבלת הלוואה זו. במידה ולא במידה ולא תמצא מתאים נסייע לך לקבל הלוואה אחת לפתיחת העסק.

מאיפה ניתן לקבל הלוואות לעסקים קטנים?

💡 ניתן לקבל הלוואות לעסקים קטנים ממספר גורמים - הבנקים, הקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה, קרנות פילנתרופיות, גורמים חוץ בנקאיים אחרים. המומחים שלנו יבצעו לך בדיקת זכאות להלוואה לעסק תוך הצגת הקריטריונים של כל גורם מלווה כך שנמצא לך את הלוואה המתאימה ביותר.

איזה סוגי הלוואות יש לעסקים קטנים?

💡 לרוב ישנם מספר סוגי הלוואות לעסקים - הלוואות גישור קצרות ON CALL - מתאים למימון הוצאות שוטפות של העסק - משכורות , מיסים ועוד, הלוואות מימון רכש או ספקים - מתאים לצורכי הגדלת פעילות, הכנסת מוצרים חדשים , מלאי וכו'. בנוסף ישנן הלוואות סולו ללא ערבים, הלוואות מקרנות מדיננ ופילנתרופיות היועצים שלנו יבדקו את זכאותך להלוואה לעסק שלך במהירות וביעילות.

האם כל אחד יכול לקבל הלוואה לעסק שלו?

💡 ברמה העקרונית כל יזם שעומד בתנאי הגורם המלווה בעל BDI תקין יכול להגיש בקשה להלוואה. המומחים שלנו יבדקו את זכאותך להלוואה במהירות וביעלות עוד היום.

כמה כסף אפשר לקבל הלוואה להקמת עסק

💡 הסכום תלוי בגורם המלווה - במידה ופונים לקרן בערבות המדינה ניתן לקבל עד 500,000 ₪ מקרן נתן 100,000 ₪ קרן ILFA 90,000, הלוואה מבנק פועלים עד 200,000 ₪ ועוד. פנה למומחה שלנו כדי לבדוק את זכאותך לקבלת הלוואה על פי צורכיך.

ההסתייעות בפורטל רק תבקש יכולה לחסוך לכם זמן רב, שאילולי הפורטל היה מוקדש לחיפושים אחרי חברות מימון לעסקים, וכסף רב כתוצאה מהאפשרות לבצע השוואה אמיתית של מחירים ולסגור עסקה במהירות. השאירו עוד היום פרטיכם בטופס המצורף, ובתוך זמן קצר תקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים.

 לקריאה נוספת:

אפשרויות מימון לעסקים מהמגזר החרדי