מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות


לוגו של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות הוא אחד מחמשת הגופים הבנקאיים הגדולים בישראל ומעסיק מאות עובדים בסניפים רבים ברחבי הארץ. כיום עוסק מזרחי טפחות במגוון ענפים פיננסיים, שביניהם שירותי מט”ח, פיקדונות, אשראי, משכנתאות, ייעוץ השקעות, ייעוץ פיננסי ועוד.

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק מזרחי טפחות?

בכתבה זו ננסה להתמקד בתחום האשראי העסקי ולבחון מספר מסלולים פופולארים שזמינים למחזיקי חשבון עו”ש בבנק וגם ללקוחות של בנקים אחרים.

קבל הלוואה לעסק
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

אפיק הלוואה עסקית ברגע – אפשרות זו היא ייחודית בבנק מבחינת הנוחות שלה ומגוון הערוצים השונים, בהם ניתן להגיש את בקשת האשראי. הלווה הפוטנציאלי אינו צריך למעשה לצאת מהבית ולגשת לסניף של מזרחי טפחות כדי לבקש את ההלוואה – הוא יכול לעשות זאת באתר האינטרנט של הבנק, האפליקציה בסלולר ובשיחה טלפונית עם אחד הנציגים.

סכום האשראי הזמין הוא עד שבעים וחמישה אלף ₪ ואילו תקופת ההחזר יכולה לנוע בין חודשיים לחמש שנים. עבור סוג הלוואה זה אינם נדרשים ערבים או ביטחונות, אך האישור הסופי כרוך בהחלטת הבנק והמאפיינים הספציפיים של הלקוח.

אפיק הלוואה עסקית לרכב – לקוח עסקי או פרטי אשר מעוניין לקבל מימון עבור רכישת רכב, יכול לקבל אשראי בגובה של עד מאה אחוז משווי הרכב למשך חמש שנים. הריבית של ההלוואה נקבעת על פי סיכוני האשראי של הלקוח הספציפי וכפופה לאישור מחלקת האשראי של מזרחי טפחות.

אפיק הלוואה עסקית לכל מטרה – במסגרת מסלול זה, לקוחות של בנק מזרחי טפחות יכולים להשתמש בנכס נדל”ן אשר נמצא בבעלותם וכך לקבל אשראי לכל מטרה בקלות רבה יותר. סכום ההלוואה המקסימאלי הוא אמנם נמוך למדי ועומד על ארבעים אלף ₪, אך תנאי הריבית הם אטרקטיביים בגלל הסיכונים הנמוכים יותר של אשראי מבחינת הבנק. תקופת ההחזר יכולה להתבצע בין ארבע לשלושים שנה, כאשר ניתן לעשות פירעון מוקדם בכל עת.

אפיק הלוואה לעסקים קטנים בערבות מדינה – לווים עסקיים שבבעלותם חברה קטנה או בינונית עם מחזור עסקים נמוך ממאה מיליון ₪ בשנה, יכולים ליטול אשראי עסקי מבנק מזרחי טפחות באמצעות קרן הסיוע לעסקים הקטנים והבינוניים של משרד הכלכלה. הלווים הפוטנציאליים פונים למעשה למתאמים של הקרן, במשרד רו”ח גיזה זינגר אבן, אשר בוחנים את הבקשה ומעבירים ההמלצה הסופית לבנק. בשלב הבא, מתכנסת ועדה בשיתוף נציגי מזרחי טפחות ושם מתקבלת ההחלטה לגבי אישור או דחיית הבקשה.

במידה והוחלט להעניק את ההלוואה המבוקשת ללווה, הרי שהמדינה ערבה כלפי הבנק שההלוואה העסקית תוחזר במלואה. בסיטואציה כזו, הבנק חשוף פחות לסיכון ויכול להעניק סכומים גבוהים יותר של אשראי בריבית נמוכה יותר. ההלוואה עצמה זמינה במגוון מסלולים, כמו צמודה למט”ח, צמודה לפריים וללא הצמדה כלל.

יש לציין כי האשראי המוצע על ידי קרן הסיוע מיועד לשלוש מטרות עיקריות, שהן מימון הון חוזר, הקמת עסק חדש ופיתוח של עסק קיים. תקופת ההחזר של ההלוואה לא תעלה על חמש שנים ואילו הריבית היא אטרקטיבית למדי ביחס לאפשרויות אחרות בשוק. הלווה מחויב להעמיד ביטחונות עבור לפחות רבע מסכום ההלוואה המבוקש.

הגש בקשה עבור הלוואות לעסקים עוד היום!

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מעוניינים לספק אינפורמציה רלוונטית ומועילה לגבי אפשרויות האשראי העסקי בישראל. מכיוון שנטילת הלוואות עסקיות יכולה להיות כרוכה בעלויות גבוהות ללקוח, חשוב לעשות סקר שוק יסודי ולאתר את המסלולים האטרקטיביים ביותר טרם ההחלטה הסופית.

אם אתה זקוק לאשראי לפיתוח עסק קיים, מימון הון עצמי או מטרה אחרת, פנה אלינו כבר היום. אנו יכולים להפנותך לאנשי מקצוע בתחום ועל ידי כך לחסוך לך זמן וכסף. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בטופס באתר והנציגים שלנו יצרו קשר טלפוני במהירות האפשרית.