מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט


לוגו של בנק דיסקונט

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק מרכנתיל דיסקונט?
בנק מרכנתיל
מהווה היום את אחד מהגופים הפיננסיים הוותיקים ביותר בישראל והוקם הלכה למעשה בתחילת המאה העשרים. הבנק נמצא כיום בבעלות מלאה של דיסקונט והוא מתמקצע במתן שירותים ללקוחות קמעונאיים ועסקיים שונים. יש לציין כי למרכנתיל יש מעל שמונים סניפים שפרוסים ברחבי הארץ (מקום חמישי בישראל בין הבנקים) – דבר היכול להעיד על מידת הפופולריות שלה זוכה הבנק.

מעצם היותו בנק לא גדול ובעל הוצאות תפעוליות נמוכות יותר ממוסדות פיננסיים אחרים, יש באפשרות מרכנתיל להעניק שירות מקצועי וגמיש יותר ללקוחות במגוון ענפים. התמיכה הכלכלית של בנק דיסקונט, לעומת זאת, נותנת תחושה של יציבות וביטחון לעובדים ולמחזיקי החשבון במרכנתיל.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

איך מקבלים הלוואה לעסק מבנק מרכנתיל דיסקונט?

מרכנתיל מציע אפיקים משתלמים למדי של הלוואות עסקיות, שחלקן מאופיין בשיתוף פעולה עם קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות פעילות. בנוסף להצעות אלו, לווים פוטנציאליים יכולים לפנות גם לבנק דיסקונט ושם למצוא מסלולים אטרקטיביים נוספים.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

אפיק אשראי עסקי במסגרת הקרן לעסקים קטנים ובינוניים – בשנים האחרונות, עסקים קטנים ובינוניים מתקשים במובהק לגייס אשראי בנקאי וזאת בגלל הקשחת התנאים ודרישה לביטחונות משמעותיים. לקוחות עסקיים של מרכנתיל שמחזור העסקים שלהם אינו עולה על מאה מיליון ₪ בשנה, יכולים לקבל הלוואה בערבות מדינה ממרכנתיל וזאת על ידי הגשת בקשה לקרן לעסקים קטנים ובינוניים.

במסגרת ההלוואה, קיימים שלושה מסלולים שונים שמתאימים ליזמים ובעלי עסקים חדשים, לווים שמעוניינים לממן הון חוזר וגם לקוחות שמחפשים לגייס אשראי לצורך הרחבת העסק הקיים. ההלוואה המקסימאלית שניתן לקבל תלויה במחזור העסקים, כאשר הפריסה נעשית עד לחמש שנים והריבית נקבעת על פי שיקול דעת הבנק.

אפיק אשראי עסקי באמצעות הקרן לתעשיינים – ההלוואה מיועדת למפעלים שמעוניינים להשקיע ברכישת מכונות וציוד חדיש, כאשר תנאי הסף הם מחזור כספי של 150 מיליון ₪ בשנה לכל הפחות. במסגרת ההלוואה, הלקוחות העסקיים של מרכנתיל יכולים לקבל מימון של עד 90% משווי הרכישה ואילו פריסת ההחזרים יכולים להתבצע למשך 12 שנים. לצורך הגשת בקשה להלוואה, בעל העסק צריך לפנות לקרן שבודקת את עמידתו בקריטריונים ורק לאחר מכן בוחנת את הבקשה בוועדה.

הסכום המקסימאלי של האשראי עומד על 15 מיליון ₪, כאשר המכונות והציוד הנרכש משמש כביטחונות ומשועבדות לבנק ולקרן. הריבית היא נמוכה במיוחד ועומדת על פריים פלוס 1.9% ואילו המסלולים של הצמדת הריבית ניתנים לבחירה על ידי הלקוח (ריבית משתנה לא צמודה, שקלית צמודה למדד, ריבית קבועה ועוד).

הלוואה עסקית באמצעות קרן יזמות עולים ותושבים חוזרים – מסלול אשראי זה מיועד לעולים החדשים מקרב היזמים או בעלי העסקים שמעוניינים להרחיב את הפעילות הקיימת שלהם. ההלוואות המקסימאליות שניתן ליטול הן בסכומים של 125 אלף ₪ ואילו ההחזר יכול להתפרס לתקופה של שש שנים (כולל שנת גרייס). עולים נחשבים ככאלה עד לוותק של עשר שנים בישראל בלבד (15 שנה לעולים מאתיופיה) ואילו תושבים חוזרים מוגדרים כאלה רק למשך שנתיים.

מסלולי הלוואות לעסקים בבנק דיסקונט 

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק דיסקונט

קרן דיסקונט לעסקים

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים מעוניינים לתת לקוראים שלנו את המידע הרלוונטי והאקטואלי ביותר בנוגע למתרחש בתחום האשראי העסקי בארץ. מכיוון שמדובר על ענף שצובר תאוצה בגלל התפתחות השוק החוץ בנקאי, חשוב להכיר את האפשרויות הקיימות לפני קבלת החלטה סופית על נטילת הלוואה. הסכומים הגבוהים, שמעורבים בעסקאות אשראי עסקי, גם הם מגדילים את הצורך בקבלת ייעוץ מקצועי ועריכת סקר שוק יסודי.

במידה ואתה חושב על נטילת אשראי עבור העסק שלך בתקופה הקרובה, ביכולתנו לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים. כל מה שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.