הלוואה לעסק ותיק

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

יועצת עסקית מספקת שירותי ייעוץ עסקי לאיש עסקים צעיר

סביבת הריבית האפסית שישראל נמצאת בה כיום, אמורה לכאורה לסייע לנוטלי האשראי העסקי הפוטנציאליים ולפתוח בפניהם אפשרויות חדשות וזולות לפיתוח של עסקיהם, הרחבה לתחומים נוספים והשקעה בפרויקטים עתידיים. עם זאת, בשנים האחרונות, אנו שומעים שהמגזר העסקי דווקא בא בטענות לממשלה ומאשים את הבנקים בכך, שהם יוצרים מחנק אשראי בשוק.

אז מהי הסיטואציה האמתית שמתרחשת בשוק האשראי? אם כן, מצד אחד, העלויות של גיוס אשראי אכן ירדו כתוצאה מהריבית הנמוכה במשק (גם אם לא במידה מספקת), אך מי שיכול לנצל את המצב החדש, זה בעיקר חברות גדולות שמצד אחד מסוגלות להעמיד ביטחונות משמעותיים כנגד האשראי ומצד שני יש להן קשרים ענפים עם הצמרת הבנקאית.

העסקים הקטנים והבינוניים עדיין אינם יכולים לקבל הלוואה מהבנק אלא אם כן מדובר בסכומים מינימליים שאינן מהוות סיכון משמעותי לבנק. הלוואות גבוהות יותר זמינות רק לחברות בעלות נכסים שניתן לשעבד לבנק, ערבים או ביטחונות מסוג אחר כנגד ההלוואה המתקבלת.

מדוע יש קושי בגיוס הלוואות לעסקים ותיקים קטנים ובינוניים?

הסיבה העיקרית לכך נעוצה במשבר הכלכלי של שנת 2008, שלאחריו הרגולציה של הבנקים הפכה להיות הדוקה יותר. מכיוון שבנק ישראל דרש מהבנקים לעלות את הונם העצמי ולהיפטר מהלוואות בעייתיות, הבנקים המסחריים מצדם נאלצו לצמצם את נתח האשראי ולהגדיר תנאים חדשים לנטילת הלוואות עסקיות.

הלוואה לעסק ותיק מגופים חוץ בנקאיים

צריך לציין, כי בד בבד עם הקשחת תנאי האשראי הבנקאי, החלו לצמוח חברות פיננסיות אחרות שמציעות אשראי חוץ בנקאי ועסקים ותיקים רבים פונים לאופציה זו כדי לממן את הפעילות השוטפת. עם זאת, הלוואות חוץ בנקאיות מגופים פרטיים כרוכות במקרים רבים בתשלומי ריבית גבוהים יותר ועמלות שאינן נגבות בבנקים. זה מעמיס על העסקים הקטנים והבינוניים עלויות נוספות ומעמיק את הפער שלהם מהקונצרנים הגדולים במשק.

היתרונות של הלוואה לסיוע לעסק ותיק מגופים חוץ בנקאיים

ברם, ישנם גם יתרונות לקבלת אשראי חוץ בנקאי מגופי ביטוח גדולים, חברות כרטיסי אשראי או עסקים פרטיים אחרים שעוסקים במתן הלוואות עסקיות. קודם כל, הלוואות חוץ בנקאיות הן זמינות יותר ונותנות מענה מיידי לצרכים של העסק שלעיתים עומד בפני קשיים פיננסיים משמעותיים. שנית, אין צורך להשתמש במסגרת הבנקאית וניתן בשלב מאוחר יותר לפרוע את ההלוואה, במידה והעסק יהיה במצב כספי טוב יותר.

מעבר לכך, אשראי חוץ בנקאי הוא גמיש הרבה יותר מבחינת התנאים שלו יחסית להלוואות הבנקאיות. בגלל שהרגולציה על חברות אלו היא אינה כה הדוקה כמו על הבנקים, הן יכולות להציע מסלולים משתלמים עם פריסה ארוכה לתשלומים – הכול בהתאם להעדפות האישיות של הלווים.

קבלת אשראי עסקי מקרנות ממשלתיות ופילנטרופיות

פיתוח של עסקים קטנים ובינוניים תורם במידה רבה לכלכלת ישראל. קובעי המדיניות כמובן מודעים לכך ולכן מעוניינים לסייע לבעלי העסקים הוותיקים והיזמים החדשים. הקרן בערבות מדינה, לדוגמא, פועלת תחת חסותו של משרד הכלכלה ומציעה מגוון מסלולי אשראי לעסקים קטנים ובינוניים שמחזור עסקיהם אינו עולה על מאה מיליון בשנה.

בגלל שהמדינה מתפקדת במקרה זה כערבה שההלוואה תוחזר במלואה, הבנקים יכולים מצדם להעניק תנאים משתלמים יותר ללווים, להפחית את הריביות ולהגדיל את הסכומים המאושרים כהלוואה. עם זאת, כמובן שהלווה מחויב להשקיע גם מכספו הפרטי ולהציג לפחות חלק מהביטחונות באופן עצמי – זאת כדי למנוע מקרים של הונאה ונטילת הלוואות בלתי אחראית.

קראו כאן בהרחבה על גיוס הון מקרנות ממשלתיות

הריבית של אשראי מקרן בערבות מדינה הינה בדרך כלל דומה לתנאים הנהוגים בבנק ואילו הפריסה נעשית לחמש שנים עם אפשרות של תקופת גרייס. גובה ההלוואה שניתן לקבל תלוי במחזור העסקים של החברה, כאשר הסכום עומד בדרך כלל על מקסימום של שמונה אחוזים מן המחזור השנתי.

אופציה נוספת היא פנייה לגופים הפילנתרופיים, שברובם ממומנים על ידי תרומות של יהודים בארה”ב או של הסוכנות היהודית, מציעים אשראי שמיועד פעמים רבות למטרות סוציאליות וחברתיות, כגון פיתוח הנגב והגליל, השקעה בתיירות, חינוך, תעשייה ועוד. לעיתים מסוימות, ניתן לקבל אשראי בריבית נמוכה בהרבה מן המקובל בשוק.

במידה ואתה מעוניין לקבל אשראי עסקי בתנאים זולים ומשתלמים במיוחד, הגעת למקום הנכון. המומחים של רק תבקש הלוואות לעסקים יספקו לך השוואה בין ההצעות האטרקטיביות ביותר של אשראי בלי עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם.