הלוואות לעסקים חדשים

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק


עסקים קטנים ובינוניים נחשבים בעולם המערבי למצרך חיוני בכל כלכלה של משק. הם מייצרים מקומות עבודה זמינים, מעסיקים אוכלוסיות נזקקות, ומתפקדים כמנוע צמיחה חשוב. ממשלת ישראל מעודדת הקמה והתפתחות של עסקים בסדרי גודל כאלה בשטחה, ומנסה לסייע במגוון דרכים, כמו הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. ידוע כי עסק לא יכול לפעול בלי מזומנים, והרבה מהם, קל וחומר עסק שעוד לא הוקם ולכן הלוואות לעסקים חדשים הם מוצר חיוני ונפוץ.

רבים מבעלי העסקים המתחילים תוהים לגבי כל עניין ההלוואות, איך אפשר לקבל הלוואה לעסק חדש? איך מבקשים הלוואה כדי להקים עסק? מי זכאי לקבל הלוואה לעסק וכו’, אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות.

הלוואות לעסקים חדשים בתנאים האידאליים

כל יזם ועצמאי יודעים כמה קשה זה להקים עסק מאפס. כמה כוחות נפשיים נזקקים, קשרים, התרוצצויות, אישורים, גיוסים, פרוצדורות ובירוקרטיות. אך מעל הכל הדבר החשוב ביותר, כמו ברוב התחומים בחיים, הוא כמובן הכסף. אם אין את ההון המספיק, העסק לא יוקם, ודאי לא בצורה האופטימלית שתבטיח את הצלחתו. הלוואה שמיועדת להקמה של עסק חדש צריכה להכיר בעובדות הללו, ולהתאים עצמה למצב, הווה אומר להיות בעלת תנאים נוחים שיקלו את ההחזר על בעל העסק.

הקרן לעידוד עסקים חדשים וקרנות סיוע לעסקים חדשים

מתעתדים לפתוח עסק חדש וחייבים הלוואה אטרקטיבית? הגעתם למקום הנכון! פורטל רק תבקש הוא הכתובת לחיפוש קל ונוח של הלוואות בנקאיות בתנאים מעולים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים מהקרן לעידוד עסקים חדשים וכן דרך קרנות סיוע לעסקים חדשים. הפרוצדורה פשוטה וכל שנדרש הוא להשאיר פרטים באתר, ותוך זמן קצר מקבלים הצעות משתלמות ממגוון מוסדות מובילים בישראל.

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם בנוגע להלוואות לעסקים חדשים

איך לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש ללא הון עצמי?

💡 ישנם מספר גופים שמהם אפשר לגייס הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי - הראשון (במידה ומדובר בסכום קטן בלבד) הוא הבנק ואז אפשר יהיה להסתפק בהון עצמי נמוך מאוד. במידה ואתה צריך סכום משמעותי יותר, ניתן לפנות לקרנות פילנתרופיות כמו קרן נתן המציעה עד 240,000 ₪ או קרן הלוואות ללא ריבית IFLA המציעה הלוואה עד גובה של 90,000 ש"ח. ישנה אפשרות גם של הלוואה בערבות המדינה הפנייה מצריכה הצגת מסמכים ותוכנית עסקית מוגדרת ולעיתים גם ערבים (תלוי בגורם המלווה). היועצים שלנו יעזרו ל לגייס הלוואה לעסק שלך במהירות וללא הון עצמי.

מי זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש?

💡 בגדול כל גוף מלווה יבדוק מספר מאפיינים לפני אישור ההלוואה: 1. היזם צריך להראות התנהלות פיננסית נכונה בעבר ( בלי צ'קים חוזרים, תיקים פתוחים בהוצאה לפועל וכו') 2. הוכחת ניסיון בתחום בו הוא רוצה לפתוח את העסק 3. הצגת תוכנית עסקית הכוללת לקוחות המעוניינים במוצר ותחזית רווחים. 4. ברוב המקרים ידרש גם הון עצמי הנע בין 10-20 אחוז מסך תוכנית ההשקעה. המומחים שלנו יעזרו לך לקבל הלוואה לעסק במהירות וביעלות.

כמה כסף אפשר לקבל כהלוואה לפתיחת עסק חדש?

💡 מקרנות ניתן לקבל עד 500,000 ₪ (אך עם חוב כולל של עד 300,000 ₪) מהבנקים (תלוי מסלול) ניתן לקבל גם יותר תלוי במטרת ההלוואה. המומחים שלנו יעזרו לך לבצע בדיקת זכאות ולקבל הלוואה לפתיחת עסק בתנאים מעולים.

כמה הון עצמי צריך להביא להלוואה לפתיחת עסק?

💡 במידה ויידרש הון עצמי להלוואה לפתיחת עסק הוא ינוע בין 10 ל20 אחוז מסך תוכנית ההשקעה. היועצים שלנו יעזרו לך לבצע בדיקת זכאות לקבלת הלוואה לעסק ללא עלות.

האם אפשר לקבל הלוואה בערבות המדינה לזכיון של רשת?

💡 כן הקרן בערבות המדינה מאשרת הלוואות בכל תחומי הזכיינות. חשוב לקחת בחשבון כי לרוב ניתנות עד ארבע הלוואות בשנה לכל רשת. היועצים שלנו יבצעו לך בדיקת זכאות בחינם לקבלת הלוואה ויגדילו את סיכויך לקבל הלוואה בערבות המדינה לעסק חדש.

איך ניתן לשפר את הסיכוי לקבל את כל סכום ההלוואה שאני צריך?

💡 תוכל לשפר את הסיכוי שלך לקבל את כל הסכום לו אתה זקוק על ידי הכנה מקדימה טובה הכוללת המצאת המסמכים המעידים על עלויות דורשות, עלויות מלאי, רכישת ציוד, עלויות שיווק צפי מכירות ועוד. את כל אלה צריך לדעת "לארוז" ובזה אנחנו מתמחים. היועצים שלנו יוכלו לבצע לך בדיקת זכאות מהירה לקבלת הלוואה ולהגדיל את סיכויך לקבל את מלוא הסכום לו אתה זקוק.

רק תבקש הוקם על מנת לספק כלי חיפוש לכל העצמאיים, אלו שרוצים לפתוח עסק, אלו שיש להם עסק קיים ומעוניינים לצמוח, וכמובן גם אלו שנקלעו למשברים וזקוקים לחילוץ. מאחורי הקלעים פועל צוות נלהב ומסור, אשר תפקידו לעבוד עם כל הגופים הפיננסיים המובילים ולהשיג מהם את המסלולים המשתלמים ביותר שמוצעים ע”י הבנקים. כך למעשה אתם מרוויחים במקום אחד את הגישה לכל סוגי ההלוואות, ומגדילים פי כמה וכמה את הסיכוי לקבל הלוואה נוחה ביותר.