מחשבון הלוואות לעסקים


איש עסקים עוסק בניהול כספים בחברה

אנשים רבים אולי לא מתייחסים אליהן כך, אך הלוואות פיננסיות הן מוצר לכל דבר. להלוואות ישנו מחיר שמושפע מהיצע וביקוש, קיימת תחרות בין הגופים השונים שמציעים את מסלולי האשראי ובסופו של דבר, סקר שוק יסודי ומשא ומתן יכול גם להוריד את המחירים הנקובים ללקוח.

במידה ואנו מדברים על הלוואות ללקוחות העסקיים, הרי שכאן ישנה חשיבות עוד יותר גדולה להחלטות מושכלות ובחינת כל האופציות בשוק. סכומי האשראי בענף העסקי נוטים להיות גבוהים באופן ניכר מההלוואות הצרכניות ולכן גם העלויות הכרוכות במסלולי אשראי אלו יהיו משמעותיות יותר ללקוח.

באופן כללי, ישנם כלים רבים שבהם ניתן לעשות שימוש על מנת לתכנן את ההוצאות העתידיות על עלויות אשראי. אחד הפופולריים שבהם הוא מחשבון הלוואה לעסקים אשר נותן את האפשרות לקבל הערכה על גובה תשלומים עתידיים.

למה חשוב לבצע תכנון אחראי של הלוואה עסקית?

כאשר גוף עסקי לוקח אשראי למטרות שונות, בין אם זה כדי לצמצם גירעון זמני בתקציב, לפתח את החברה, לממן הון חוזר ועוד, הוא חייב כמובן לקחת בחשבון את מחזור העסקים העתידי וההכנסות שלו כדי לעמוד בהחזרים השוטפים. יתרה מכך, גם הריבית החודשית שנוספת להוצאות האחרות יכולה לפגוע ברווחים ואף להביא למצב לא רצוי, כאשר העסק פועל בהפסד.

כדי להימנע מסיטואציות בעייתיות מסוג זה, מבקש האשראי העסקי צריך לעשות חישוב מדויק ככל האפשר לגבי הפרמטרים של ההלוואה העתידית ולעשות מעין התפשרות בין סכום האשראי לתקופת ההחזרים (כל זאת, תחת מגבלת הריבית שנקבעת בתוך משא ומתן מול הגוף המלווה). כמובן שכל לווה מעוניין לשלם את מינימום הריבית ולהחזיר את ההלוואה כמה שיותר מהר, אך מצד שני, עליו לקחת בחשבון את מגבלות התקציב.

מהו מחשבון הלוואות לעסקים?

מחשבון הלוואות עסקים נותן את המענה בדיוק לצרכים אלו של הלווה. איך מחשבים במחשבון הלוואה? על ידי הכנסת כמה נתונים בסיסיים (גובה הריבית, מספר תשלומים) על האשראי, ביכולתו של הלווה לקבל פלט של תשלומים עתידיים עד לסיום תקופת ההלוואה. בנוסף, מומלץ ורצוי להשתמש במחשבון לצורך בחינת כמה תרחישים שונים מבחינת מקרו (ריבית פריים גבוהה, מדד גבוה ועוד).

מסלולי הלוואות לעסקים – בנקים מומלצים

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מזרחי טפחות

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק מרכנתיל דיסקונט

אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים, שמנו לנו למטרה להעניק את המידע החשוב והאקטואלי ביותר לגבי המתרחש כיום בענף האשראי העסקי. מכיוון שמגוון האפשרויות לבקשת הלוואה עסקית הוא גבוה למדי, חשוב מאד לקבל את מרב האינפורמציה ולדעת להשוות בין האופציות השונות שעומדות בפני הלווה. גם הסכומים הגבוהים, שמעורבים בדרך כלל בעסקאות של אשראי לעסקים, גורמים לכך שכל שינוי קטן בריבית יכול להביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים בהמשך.

במידה ואתה מתכוון ליטול אשראי עסקי בקרוב, אנו בפורטל רק תבקש הלוואות לעסקים יכולים לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.