מחשבון הלוואות

ההוצאות החודשיות חונקות אותך? זקוק להלוואה איך אינך יודע כיצד לבצע חישוב החזר הלוואה? מה הבעיה?! אצלנו בפורטל רק תבקש תמצא מידע רב אודות מסלולי הלוואות, לצד קישור ישיר אל מגוון מוסדות וגורמים המציעים הלוואות ונמצאים במרחק הקלקה על העכבר!

לקיחת הלוואה – חישוב ריבית הלוואה

מי מאיתנו לא מצא עצמו בשלב זה או אחר בחייו זקוק להקלה מסוימת בכובד ההוצאות החודשיות? בין אם מדובר בהלוואה לסטודנט ובין אם מדובר בהלוואה לעובד העצמאי, ביכולתה של ההלוואה להקל רבות על חייו של הנוטל אותה, כל עוד הוא משכיל לעשות זאת באופן חכם ומחושב.

אחד הגורמים המהותיים אותם יש לקחת בחשבון בעת נטילת הלוואה הינו חישוב ריבית הלוואה. הריבית היא סכום כספי אותו יש להחזיר לגורם המלווה יחד עם סכום ההלוואה. את סכום הריבית מוסיפים אל סכום הלוואה ולאחר מכן פורסים את הסכום המלא למספר תשלומי ההחזר. על כן, בטרם אתה מחליט לקחת הלוואה זו או אחרת, עליך לבצע חישוב ריבית הלוואה, בהתאם לגובה הריבית המבוקשת וכך להחליט האם ביכולתך לעמוד בגובה ההחזרים דבר שניתן לעשות בקלות בעזרת מחשבון הלוואה המוצג כאן

מחשבון הלוואות – כלי עזר שימושי לחישוב ריבית ההלוואה

במידה והחלטת לקחת הלוואה בנקאית דרך אחד הבנקים ניתן להעזר המחשבון הלוואה של הבנק. אשפנו עבורך קישורים למחשבוני הלוואות של הבנקים המרכזיים בישראל.

מחשבונים שימושיים

לאומי
פועלים
דיסקונט משכנתאות
מזרחי-טפחות
הבינלאומי
אתר מחשבונים לעם

חישוב החזר הלוואה – האם נטילת ההלוואה משתלמת?

כאמור, אף מוסד המלווה כספים אינו מאפשר נטילת הלוואה ללא תוספת ריבית. יחד עם זאת, סכום הריבית משתנה בין המוסדות השונים ובין מסלולי ההלוואה השונים. על כן, בטרם אתה מחליט לקחת הלוואה מגורם זה או אחר, עליך לבצע חישוב החזר הלוואה בהתאם לגובה הסכום אותו אתה מלווה ובהתאם לתוספת הריבית. כך, תוכל לקבל מושג טוב יותר אודות מסלול ההלוואה המשתלם לך ביותר.

מהו מחשבון הלוואה פריים?

חישוב החזר הלוואה שנעשה על ידי מחשבון הלוואה פריים מתבצע תוך חישוב הריבית המשתנה הצמודה לריבית הפריים ובתוספת ריבית. מי שעושה שימוש נרחב במחשבון מסוג זה הם העיקר רואי החשבון, בעלי עסקים שלקחו הלוואה לצורך העסק, בנקים, מנהלי כספים ועוד.

סוגי הלוואות שכיחות

כיום, מרבית הגופים והמוסדות הגדולים המציעים הלוואות לקהל הרחב, עושים זאת בהתאם למגוון מסלולי וסוגי הלוואות שונים. בין אפשרויות נטילת ההלוואה המובילות ניתן למנות:

הלוואות בנקאיות

כלקוח של בנק מסוים, ביכולתך לגשת אל הבנקאי האישי שלך ולהגיש מועמדות לקבלת הלוואה. במידה ונמצאת מתאים לקבלת הלוואה יציע לך הבנקאי מגוון מסלולי הלוואה שונים אשר לדעתו מתאימים לנתוניך ולסכום הנדרש לך.

הלוואות חוץ בנקאיות

לצד הבנקים הגדולים, קיימים לא מעט מוסדות כגון חברות מימון וחברות אשראי המציעות הלוואות לקהל הרחב. הלוואות אלה מתאימות במיוחד לאנשים אשר אינם יכולים או אינם רוצים לקחת הלוואה בנקאית אשר תשפיע על מסגרת האשראי הבנקאי שלהם.

הלוואות לסטודנטים

הסטודנטים ללא ספק נחשבים לדור העובדים המוכשרים של העתיד. על כן, ישנם לא מעט בנקים וחברות מימון אשר שמחות להציע מגוון מסלולי הלוואות לסטודנטים בתנאים אטרקטיביים. היתרון הגדול של הלוואות אלה הינו היכולת לדחות את תחילת מועד החזר ההלוואה עד תום התואר.

מי מעניק הלוואות והאם הן זהות עבור כל אחד ובין הגופים המלווים?

הצורך בהלוואה איננו מבדיל בין שכירים לעצמאים, בעלי עסק או פרילנסרים, בעלי משפחות או רווקים, סטודנטים וכדומה. הסיבות המובילות לבקשת הלוואה לכל מטרה שלא תהיה הן מגוונות ביותר ואף משתנות בכל שנה בהתאם לשוק ולמצבם הכלכלי הממוצע של רוב האוכלוסיה.

את ההלוואות מספקות לכלל הציבור חברות שונות ולדוגמא בתי הלוואות, בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי, חברות מימון רבות ועוד, כאשר השלב הראשון הוא הגשת בקשה להלוואה.

אותו בנק או חברה שמוגשת אליה הבקשה אז תבצע בדיקה מקיפה וכן חישוב הלוואה יחד עם הלקוח הפוטנציאלי ותעריך את סיכוייו לקבל אותה או לא. בעוד שארגונים שונים ידרשו בטחונות, ערבוית וערבים להלוואה, לא כך הדבר אצל כולם.

הלוואות ניתן לקבל במסגרת הבנק, לפתוח חשבון בבנק חדש לצורך קבלת הלוואה ללא ריבית לעיתים או לבקש הלוואה חוץ בנקאית. כך או כך, כל הלוואה מגיעה עם התנאים שלה, גובה החזר חודשי משלה, אחוז ריבית משלה נקודות יציאה שונה ותקופת החזר ייחודית ולכן בשום מקרה לא כדאי להתפשר על ההצעה הראשונה אלא להשוות לפחות בין 2 הצעות ותנאים שונים.

רבים חוששים להתמקח על גובה הריבית, תחילת פרעון ההלוואה וכדומה, אך האמת היא שאין כל פסול בלהתמקח על טיב התנאים, שכן פעמים רבות הבנק יעדיף לתת הלוואה גם כשהוא צפוי להרוויח פחות ולו בשביל לגייס אליו עוד ועוד לקוחות מרוצים לאורך זמן.

לפני שעושים חישוב הלוואה, משווים ובודקים!

מעוניין לקבל הלוואה אך אינך יודע האם נתוניך האישיים מאפשרים זאת? מתעניין לגבי הלוואות מהירות? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל רק תבקש נפנה אליך מגוון מוסדות המציעים הלוואות בתנאים אטרקטיביים, אשר ישמחו לבדוק את זכאותך.