הלוואה חוץ בנקאית

506*178 באנר הלוואות חוץ בנקאיות

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם על הלוואות חוץ בנקאיות

מה זה הלוואה חוץ בנקאית?

💡 הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שלא נלקחת מהבנק. מדברים על גופי אשראי חוץ בנקאיים כמו חברות מימון, בתי השקעות, חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי והלוואות חברתיות מגופים כמו בלנדר. בנוסף נכללות בקטגוריה זאת גם הלוואות על חשבון הפנסיה, קרן השתלמות וביטוח מנהלים. המומחים שלנו יעזרו לך לבחור את הלוואה המתאימה לך ביותר

איך בוחרים הלוואה חוץ בנקאית?

💡 ישנן חברות וגופים רבים המציעים היום הלוואות חוץ בנקאית. החל מחברות אשראי, חברות השקעות, ביטוח, קרנות הפנסיה וההשתלמות וגם גופים חברתיים. אנחנו ממליצים להשוות מספר קרטריונים לפי בחירת הלוואה -הראשון - גובה הריבית, השני תקופת ההחזר והגרייס שניתן, הגורם השלישי גובה ריבית הפיגורים והאחרון תוך כמה זמן תקבל את הכסף לאחר אישור ההלוואה. המומחים שלנו ישמחו לעשות את הבדיקה הזו עבורך ולאפשר לך לבקלאת הלוואה האטרקטיבית ביותר והמתאימה ביותר לצרכיך.

איך לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

💡 לאחר בחירת הגוף מימנו תקבל את ההלוואה החוץ בנקאית הדרך לקבלת הכסף פשוטה. ברוב המקרים, מקבלים אישור עקרוני טלפוני ומגישים מספר מסמכים קטן הרבה יותר ממה שנדרש מהבנק (אין צורך בערבים לדוגמה). ניתן להגיש את הבקשה באופן מקוון או טלפוני והכסף ייכנס לחשבון עד 3 ימים לאחר מכן.

ממי לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

💡 כיום ישנן אופציות רבות ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית - חברות האשראי, הביטוח, קרנות הפנסיה, חברות השקעות וגם גופים המעניקים הלוואות חברתיות. כולן מהוות כתובות טובה לקבלת הלוואה מסוג זה. המומחים שלנו באתר יעזרו לכם לבחור באופצייה הטובה ביותר עבורכם לקבלת הלוואה חוץ בנקאית - הן מבחינת הריבית והן מבחינת תקופת החזר ההלוואה, ולא פחות חשוב אישור ההלוואה הינו מהיר ואנו מספקים שירות ללקוחות כל הבנקים.

איך לוקחים הלוואה חוץ בנקאית בימי קורונה?

💡 כמו בימים רגילים ובעיקר בימים מורכבים כמו בתקופת הקורנה אנחנו ממליצים לברר לעומק את זהות המלווה ולוודא שהוא נמצא תחת הרשות לשוק ההון ביטוח וחיסכון שמתנהלים תחת חוק אשראי הוגן. לעיין בהסכם טרם החתימה לקבל מועדי החזר ברורים ואסמכתא לגבי גובה ריבית הלוואה וריבית הפיגורים וכמובן להתייעץ עם רו"ח או מומחה מטעמנו שייודא את השורות הקטנות בחוזה וידאג קודם כל לטובתך האישית שתקבל את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיך ובריבית ותנאי החזר האטרקטיביים ביותר.

מה ההבדל בין הלוואות חוץ בנקאיות להלוואות מהבנק?

💡 הלוואה בנקאית ניתנת על ידי הבנק בו מנוהל חשבון הלקוח. כמובן שלכל בנק יש מסלולי הלוואות וריביות שונות אותם הם מציעים ללקוחותיהם. הלוואה זו ניתנת על ידי נציג הבנק ומשפיעה ישירות על מסגרת האשראי של הלקוח (האובליגו), היא לרוב תאושר בהתאם להיסטורית האשראי של המלווה, נכסיו ומצבו הכלכלי כיום. בעוד, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים חוץ בנקאיים כמו חברות מימון, כרטיסי אשראי, חברות ביטוח ועוד. הן ניתנות ללא ערבים, תנאי ההלוואה היו לרוב גמישים יותר וניתן לקבל את הכסף תוך זמן קצר (כ 3 ימים) אחרי אישור עקרוני מקוון או טלפוני.

אם הגורם המלווה אינו בנק או גוף פיננסי, האם הוא כפוף לפיקוח כלשהו?

💡 אנחנו ממליצים בחום לבדוק תמיד שהגוף המלווה הינו גוף מפוקח בדומה לבנקים. כל חברות המימון והאשראי שאנו עובדים איתם הם גופים מפוקחים תחת הרשות לשוק ההון ביטוח וחיסכון שמתנהלים תחת חוק אשראי הוגן , תשנ"ג 1993 ובהתאם לכללי הגילוי הנאות לצרכנים.

מה היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית?

💡 בראש ובראשונה הלוואה חוץ בנקאית לא משפיעה על האובליגו (מסגרת האשראי),כלומר הלווה פותח לעצמו מסגרת אשראי נוספת על האובליגו של בבנק מה שמאפשר לו להגדיל את מרחב הנשימה הפיננסי שלו. יתרון נוסף הוא גמישות בחזר ההלוואה - לרוב ניתנת תקופת גרייס ארוכה יותר מה מאפשר לדחות את החזר ההלוואה בזמן רב יותר ממה יאפשר הבנק. מהירות - הלוואה חוץ בנקאית לרוב תאושר מהר יותר מאשר הלוואה בנקאית . וגם לגבי ריבית ההלוואה התשובה מעודדת אם בעבר הריביות החוץ בנקאיות היו גבוהות יותר כיום מחלק מהגופים הןם ניתנות כמו הריבית הבנקאית ואף פחות מימנה.

קבל עוד היום הלוואה חוץ בנקאית בתנאים מעולים!

מחפש הלוואה שתאושר במהירות לצורך הרחבת העסק או קניית דירה, ולא מעוניין לקבל אותה דרך הבנק? עם כל האפשרויות שיש היום, אתה לא חייב. קבל את כל המידע על הגופים השונים למתן הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ועניין ועל הדרכים לקבל אותן מהר, במהירות בקלות ובתנאים מצוינים באמצעות פורטל רק תבקש!

קבל הלוואה
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
3,000
400,000
סכום נבחר 30,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
מה היא מטרת ההלוואה?
קניית רכב
משכנתא לדירה
שיפוץ לדירה
סגירת חובות
חופשה
אירוע
הלוואה לעסק
מטרה אחרת
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)
מה הגיל שלך?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
80
18
מצב משפחתי?
רווק
נשוי
גרוש
אלמן
ממשיכים לרמת הכנסה
מה ההכנסה החודשית שלך?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
100,000
2,000
מצב תעסוקתי
שכיר
בעל עסק
גמלאי
לא עובד
עוד כמה פרטים קטנים
מה ההכנסה החודשית של בן/בת הזוג שלך
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
100,000
2,000
כמה ילדים מתחת לגיל 5 יש לך?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת מספר הילדים
10
0
האם יש לך ילדים עם צרכים מיוחדים?
כן
לא
איזה כרטיס אשראי יש לבן/בת זוגך?
ויזה
ישראכרט
מאסטרקרד
אמריקן אקספרס
דיינרס
דיירקט
אחר
אין כרטיס
תודה! ממשיכים
האם היו לך הפסקות עבודה ב 6 השנים האחרונות?
כן
לא
תודה! ממשיכים
האם בוצע פדיון של הפנסיה מחברות הביטוח ב 6 השנים האחרונות?
כן
לא
תודה! ממשיכים
מה הותק שלך במקום העבודה?
הזז את העיגול לבחירת שנות הוותק בעבודה
20
0
האם יש לך קרן השתלמות?
כן
לא
מהיכן אתה בארץ?
צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
עוברים לשלב הבא
האם חזרו לך צ'קים או הוראות קבע בשנתיים האחרונות?
כן
לא
עוברים לשלב הבא
האם יש הלוואה נוספת?
כן
לא
בחר את סכום ההלוואה
3,000
400,000
האם קיבלת בתקופה האחרונה סירוב מהבנק להלוואה?
כן
לא
יש סיכוי שמגיע לך כסף ממס הכנסה
האם תרצה שנעשה בדיקת החזר מס עבורך?
כן
לא
עוד טיפה!
האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?
אין תיקים
יש תיקים
קיבלנו
ההחזר החודש חונק אותך?
מעוניין להפחית משמעותית את ההחזר החודשי?
כן
לא
מה גובה החוב/הלוואות?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת גובה החוב
1,000,000
10,000
תודה! ממשיכים
האם תהיה מעוניין למחוק BDI שלילי?
(לבעלי BDI שלילי בלבד)
כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו
האם יש נכסים בבעלותך?
(משפר את דרוג האשראי)
דירה
בית פרטי
נכס מסחרי חנות/משרד
מגרש/קרקע
אין נכסים
אחר
איזה כרטיס אשראי יש לך?
ויזה
ישראכרט
מאסטרקרד
אמריקן אקספרס
דיינרס
דיירקט
אחר
אין כרטיס
האם לבן/בת זוגך יש כרטיס אשראי?
כן
לא
האם ברצונך לקבל את ההלוואה בצ'קים?
כן
לא
שלב אחרון וסיימנו! מלא רק מספר ת"ז ותאריך לידה וההלוואה בדרך!
תעודת זהות(הכרחי לאישור ההלוואה)
מספר ת"ז שגויה או חסרה
תאריך לידה(הכרחי לאישור ההלוואה)
תאריך לידה אינו תקין הפרטים תקינים! לחץ על הגש בקשה להלוואה

מתי צריך לבקש הלוואה חוץ בנקאית?

החיים בעידן הנוכחי, אשר רוב האנשים מנהלים, דורשים מהם מדי פעם להשקיע סכומי כסף לא מבוטלים על שמירת רמת חיים תקינה וגבוהה. כמו למשל רכישה של רכב, דירה או בית, שיפוץ בית קיים, הקמת עסק עצמאי, טיול לחו"ל, התמודדות עם ההשפעות הכלכליות של הקורנה ועוד.

כל אחד בשלב כלשהו בחייו צפוי להגיע למצב בו הוא זקוק לסיוע כספי בגובה מסוים ולא משנה אם הוא רווק, נשוי עם ילדים, סטודנט וכדומה. הלוואה מסוגלת לתרום רבות לסטודנט שנאבק לשרוד בתקופת הלימודים, להשלים תואר בהצלחה ולחיות בכבוד, למשפחה הנערכת להוצאה כלכלית גבוהה כמו קניית רכב, דירה או כיסוי של חובות, לשכירים וכן לעצמאים שחולמים להקים עסק משלהם אך חסר להם את הממון וכיוצא באלה.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות?

כדי לזכות בהלוואה ניתן לפנות למספר גופים רציניים, בהם חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות מימון, קרנות ובתי השקעות ועוד, אך לא כל גורם יציע לך את התנאים הנוחים ביותר להחזר התשלומים, את הריביות הכי נמוכות, וכן יסכים מלכתחילה לאשר עבורך הלוואה חוץ בנקאית או כל הלוואה מסוג אחר.

הלוואות חוץ בנקאיות, כשמן כן הן, אינן מסופקות על ידי הבנק ולרוב מסופקות על ידי חברות האשראי. אלו הלוואות שנלקחות דרך כרטיס האשראי ואנשים רבים פונים בבקשה לקבל אותן על מנת שלא לפגוע במסגרת האשראי שלהם בבנק וכדי לקבל את הכסף מגורם חיצוני. יש לציין שהלוואות הניתנות שלא ממסגרת הבנק הן ברוב המקרים קטנות יותר וזאת בעיקר בשל העובדה שהערבונות שלהן מוגבלות יותר. לכן הלוואות חוץ בנקאיות משמשות בעיקר את אלה שרוצים הלוואות לרכב, לצורך נסיעה ארוכה או שיפוץ ופחות עבור רכישת דירה לדוגמא, אף על פי שכן ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית גם בשביל משכנתא.

מה חשוב לדעת על הלוואה חוץ בנקאית?

לפני שמחליטים בין מקור כזה או אחר לקבלת הלוואה, מומלץ מאוד להשוות בין התנאים והדרישות שכל אחד מציע ומציב, שכן ההבדלים עשויים להיות גדולים ומהותיים. עוד חשוב לזכור כי ישנם גופים רבים הפועלים בשוק האפור, שמהם יש להימנע מכל מחיר.

מה שבעיקר חשוב לבדוק הוא לגבי גובה הריבית המוצעת על ידי החברה או המוסד הפיננסי החוץ בנקאי, משך החזר ההלוואה וכן לגבי נקודות היציאה מההלוואה שיאפשרו לך לפרוע את ההלוואה בכל עת שתבחר. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון שהתמקחות על הריבית היא לגיטימית ובמיוחד אם מראים אמינות, תזרים עקבי של מזומנים, נכסים רבים, ערבויות וכדומה.

יתרון מרכזי של הלוואות חוץ בנקאיות הוא היותן הלוואות מיידיות שלעיתים ניתן לקבל תוך שעה- משמע, ניתן לקבלן בזמן יחסית מהיר, בעיקר ביחס להלוואות בנקאיות. לא מומלץ להתחייב להחזר חודשי גבוה שיהיה קשה לעמוד בו. רבים סבורים כי הלוואה תפתור את כל בעיותיהן הכספיות, בעוד שעם התנהלות לא נכונה היא עלולה לגרום להם לקשיים כלכליים מרובים אף יותר.

בכל מקרה חשוב לבצע השוואת הצעות טרם בחירת ההלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות לשיפוץ דירה

הדירה היא המקום שבו אתם מעבירים את  אך השנים נותנות אותותיהן במקום המגורים ולא לטובה בלשון המעטה. סדקים בקירות, סתימה חוזרת ונשנית בצנרת, צבע מתקלף בקירות, ארונות מטבח שנרקבו. בקיצור, הגיע הזמן לעשות מייק אובר רציני לבית, אבל מאיפה התקציב? הלוואות חוץ בנקאיות לשיפוץ דירה, או כל הוצאה גדולה הכרחית, מאפשרות להגשים את הפנטזיה הישנה למטבח מאובזר מקצועי או לחדר אמבטיה בסגנון ספא מפנק, בתנאים נוחים וללא עיכוב בקבלת ההלוואה. כנסו ותקבלו הצעות אטרקטיביות, המותאמות למידותיכם!

אפשרויות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית בפורטל רק תבקש

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות בצ'קים

הגדל את סיכוייך לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים או לאנשים פרטיים!

ניסית מספר פעמים לקבל הלוואות חוץ בנקאיות אך ללא הועיל? נמנע מלשפץ את הבית או להתחיל ללמוד באוניברסיטה כי חסרים לך קצת מזומנים? אל תהסס ובקש עוד היום הלוואות לכל מטרה ומכל הסוגים דרך פורטל רק תבקש!

מלא את הפרטים בטופס ההפניה שלפניך ותזכה להגיש בקשות ולהשוות בין התנאים עוד היום וללא כל התחייבות או תשלום מצדך.