הלוואה בנקאית

קבל הלוואה
בתנאים הטובים ביותר
הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית
סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
3,000
400,000
סכום נבחר 30,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
מה היא מטרת ההלוואה?
קניית רכב
משכנתא לדירה
שיפוץ לדירה
סגירת חובות
חופשה
אירוע
הלוואה לעסק
מטרה אחרת
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה
(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)
מה הגיל שלך?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
80
18
מצב משפחתי?
רווק
נשוי
גרוש
אלמן
ממשיכים לרמת הכנסה
מה ההכנסה החודשית שלך?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
100,000
2,000
מצב תעסוקתי
שכיר
בעל עסק
גמלאי
לא עובד
עוד כמה פרטים קטנים
מה ההכנסה החודשית של בן/בת הזוג שלך
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
100,000
2,000
כמה ילדים מתחת לגיל 5 יש לך?
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת מספר הילדים
10
0
האם יש לך ילדים עם צרכים מיוחדים?
כן
לא
איזה כרטיס אשראי יש לבן/בת זוגך?
ויזה
ישראכרט
מאסטרקרד
אמריקן אקספרס
דיינרס
דיירקט
אחר
אין כרטיס
תודה! ממשיכים
האם היו לך הפסקות עבודה ב 6 השנים האחרונות?
כן
לא
תודה! ממשיכים
האם בוצע פדיון של הפנסיה מחברות הביטוח ב 6 השנים האחרונות?
כן
לא
תודה! ממשיכים
מה הותק שלך במקום העבודה?
הזז את העיגול לבחירת שנות הוותק בעבודה
20
0
האם יש לך קרן השתלמות?
כן
לא
מהיכן אתה בארץ?
צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
עוברים לשלב הבא
האם חזרו לך צ'קים או הוראות קבע בשנתיים האחרונות?
כן
לא
עוברים לשלב הבא
האם יש הלוואה נוספת?
כן
לא
בחר את סכום ההלוואה
3,000
400,000
האם קיבלת בתקופה האחרונה סירוב מהבנק להלוואה?
כן
לא
יש סיכוי שמגיע לך כסף ממס הכנסה
האם תרצה שנעשה בדיקת החזר מס עבורך?
כן
לא
עוד טיפה!
האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?
אין תיקים
יש תיקים
קיבלנו
האם תהיה מעוניין למחוק BDI שלילי?
(לבעלי BDI שלילי בלבד)
כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו
האם יש נכסים בבעלותך?
(משפר את דרוג האשראי)
דירה
בית פרטי
נכס מסחרי חנות/משרד
מגרש/קרקע
אין נכסים
אחר
איזה כרטיס אשראי יש לך?
ויזה
ישראכרט
מאסטרקרד
אמריקן אקספרס
דיינרס
דיירקט
אחר
אין כרטיס
האם לבן/בת זוגך יש כרטיס אשראי?
כן
לא
האם ברצונך לקבל את ההלוואה בצ'קים?
כן
לא
שלב אחרון וסיימנו! מלא רק מספר ת"ז וההלוואה בדרך!
מספר ת"ז שגויה או חסרה מספר ת"ז הכרחי לאישור הבקשה מספר ת"ז תקין! לחץ על הגש בקשה להלוואה
קוויק לואון באנר חדש

המומחים שלנו עונים על השאלות שלכם על הלוואה בנקאית

איך לקבל הלוואה מהבנק?

💡לקיחת הלוואה מהבנק אינה תהליך קשה, כל עוד הלווה עומד בקריטריונים של הבנק. אז מה בעצם הבנקים בודקים לפני שהן מאשרים הלוואה? 1.כושר ההחזר של הלווה 2. איתנות כלכלית 3. ערבויות ובטחונות ו4. התרשמות אישית. כמובן לכל בנק יש את ההלוואות שלו וכפי שגודל ההלוואה גדל ומשתנה כך גם הקריטריונים יהיו מחמירים יותר. חשוב מאוד לבודק לפני הגשת הבקשה אם אנחנו יכולים בכלל לעמוד בהחזר. המומחים שלנו יעזרו לך לקבל הלוואה אטרקטיבית מהבנק. וגם אם סורבת זה לא סוף פסוק תמיד יש אפיקים אחרים שאפשר לבדוק.

כמה הלוואות אפשר לקחת מהבנק?

💡סכום ההלוואה אותו ניתן לקחת מהבנק תלוי במספר גורמים - הראשון הוא יכולת ההחזר שלך, קרי - מה גובה ההכנסה שלך וכמה הכנסה פנויה נשארת אחרי הוצאות אחרות (הלוואות אחרות, מגורים וכו'), גורם שני היא מטרת ההלוואה - ישנן סיבות כמו משכנתא או רכישת רכב שמאפשרות לקיחת הלוואה גבוהה יותר לדוגמה משכנתא 75% מערך הנכס, רכב עד 200 אלף ש"ח, לעומת הלוואות אחרות ללא מטרה מוגדרת הנקראות הלוואות לכל מטרה או הלוואות לפי סוגי אולוסייה לדוגמה שכירים או עובדי מדינה המאפשרים לקבל הלוואות בתנאים מעודפים. המומחים שלנו באתר יעזרו לך לקבל הלוואה לכל מטרה עד 100,000 ש"ח או הלוואות משכנתא לפי יכולת ההחזר שלך.

איך מחשבים הלוואות בבנק?

💡הלוואה מחשבים באמצעות מחשבון הלוואה. מחשבון זה הוא כלי תכנון פיננסי המאפשר להשוות שיטות החזר בהלוואות שונות. ניתן לחשב גם את גובה הריבית על פי סכום ההלוואה וגם את גובה ההלוואה בהתאם לסכום החודשי שביכולתך להקצות לכיסוי ההלוואה. ישנן שתי שיטות החזר עיקריות שנקראות שפיצר וקרן השווה. שפיצר- מחלקת את סכום ההלוואה הכולל (מורכב מקרן וריבית) לתשלומים חודשיים קבועים. קרן השווה- תשלום החזר חודשי שהולך ויורד במהלך תקופת ההחזרים, שיטה זו מתאימה למי שמסוגל לעמוד בהחזרים חודשיים גבוהים בתחילת תקופת ההלוואה. כמובן בשני המקרים צריך לקחת בחשבון את ההצמדה למדד או למט"ח. המומחים שלנו יעזרו לך לקבל הלוואה אטרקטיבית בהתאם ליכולת ההחזר שלך.

מה זה איחוד הלוואות?

💡איחוד הלוואות הוא מצב שבו יש ללוה מספר הלוואות לדוגמה הלוואת משכנתא, הלוואה למימון רכב והלוואה לטיול שלקח. איחוד הלוואות מאפשר לאחד את כל הלוואות בעלות הריביות השונות תחת הלוואות המשכנתא כלומר להגדיל את הלוואה זו ועם הכסף שנקבל נחזיר את שאר ההלוואות שלנו. כמובן שחשוב לברר את הריבית והעמלות ולראות אם זה בכלל מתאים לתנאי ההחזר של הלווה. תהליך זו עושים עם יועץ משכנתאות או הלוואות. נשמח לעזור לך עם זה.

איך עושים איחוד הלוואות?

💡איחוד הלוואות ניתן לעשות בעזרת יועץ משכנתאות או יועץ הלוואות. ישנם מספר חברות המתמחות באיחוד הלוואות לדוגמת חברת יעדים, תשואות פיננסים EMP וגם בנק יהב. המומחים שלנו יעזרו לך לאחד את ההלוואה שלך בתנאים הטובים ביותר עבורך.

איך להחזיר הלוואות?

💡ישנם מספר מסלולים להחזר הלוואות: הראשון - שיטת גרייס - בשיטה זו ניתנת דחייה לתחילת החזר ההלוואה לתקופת זמן מוגבלת (בדרך כלל עד חצי שנה). שיטת בוליט - שנקראת גם הלוואת גישור ומיועדת לתקופות קצרות. בשיטה זו ההחזר החודשי הוא עלות הריבית בלבד והקרן (סכום ההלוואה הבסיסי) משלומם בסיום התקופה. שיטת בלון - היא בעצם שילוב של גרייס ובוליט - שיטה זו מאפשרת דחייה חלקית או מלאה של ההחזר ותשלום סכום משמעותי בסוף תקופת ההחזרים. (נלקחת בדרך כלל לתקופות ארוכות). שיטת שפיצר מאופיינת בפריסה על פני שנים ארוכות בסכום קבוע (או קרוב לזה). ההחזר החודשי כולל חלק יחסי של סכום ההלוואה (הקרן) וחלק יחסי של הריבית. שיטה זו מתאימה בדרך כלל למשכנתא. שיטת קרן השווה - תשלום החזר חודשי שהולך ויורד במהלך תקופת ההחזרים שיטה זו מתאימה למי שמסוגל לעמוד בהחזרים חודשיים גבוהים בתחילת תקופת ההלוואה. המומחים שלנו יעזור לך לבחור את השיטה המתאימה ביותר להחזר ההלוואה שלך.

איך לסגור הלוואות?

💡אנו מציעים להקפיד על 5 כללים כדי לסגור הלוואה: 1. ריכוז ההכנסות מול ההוצאות (עדיף בטבלה) 2. לבחון את הפער בין ההכנסות להוצאות - במידה וההוצאות גבוהות מההכנסות צריך לצמצם הוצאות כדי להימנע ממינוס שהולך וגדל. 3. לקבוע סדר עדיפיות כדי להגיע לתקציב מאוזן - לחשוב מה חייבים, לדוגמה חשבון חשמל, דירה וכו' ועל מה ניתן לוותר או לקצץ הוצאה כמו ביגוד, טיול וכו'. 4. השגת תזרים חיובי - להגיע בעצם למצב שבו ההכנסה גבוהה מההוצאה (לקחת עבודה נוספת, למחזר הלוואה עם תנאים לא טובים). 5. הקפדה על התנהלות פיננסית אחראית לאורך זמן. המומחים שלנו ישמחו לעזור לך להגיע לאיזון פיננסי נכון.

איך לקבל הלוואה גדולה מהבנק?

💡טרם הפנייה לבנק לקבלת הלוואה אנחנו ממליצים להקפיד על נקודות אלו: 1. לקבוע מראש את סכום ההלוואה, מטרתה ואת תקופת ההחזר שתהיו מעוניינים בה. 2. להכין תחשיב כדאיות הכולל הכנסות והוצאות צפויות לאורך זמן. 3. בפניה לבנק להקפיד על הופעה מסודרת ונקייה - יש לזו השפעה לא קטנה.. 4. לבדוק את תנאי ההלוואה בה אתם מעוניינים ביותר מבנק אחד (תתפלאו יש הבדלים גדולים..) 5. בעת הפגישה בבנק - הגיעו עם כל המסמכים הרלוונטיים - תשלומי משכורת, אשור בעלות רכב, הכנסות מנדל"ן, אישורים על חסכונות ועוד. חשוב לדבר בבטחון ולהיות בקאים בנתונים. ולא לשכוח שאנחנו בישראל, גם עם הבנקים מותר להתמקח על תנאי ההלוואה.המומחים שלנו יעזרו לכם לקבל את ההלוואה הבנקאית הטובה בותר עבורכם.

מה ההבדל בין הלוואה חוץ בנקאית להלוואה מהבנק?

💡הלוואה בנקאית ניתנת על ידי הבנק בו מנוהל חשבון הלקוח. כמובן שלכל בנק יש מסלולי הלוואות וריביות שונות אותם הם מציעים ללקוחותיהם. הלוואה זו ניתנת על ידי נציג הבנק ומשפיעה ישירות על מסגרת האשראי של הלקוח (האובליגו), היא לרוב תאושר בהתאם להיסטורית האשראי של המלווה, נכסיו ומצבו הכלכלי כיום. בעוד, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים חוץ בנקאיים כמו חברות מימון, כרטיסי אשראי, חברות ביטוח ועוד. הן ניתנות ללא ערבים, תנאי ההלוואה היו לרוב גמישים יותר וניתן לקבל את הכסף תוך זמן קצר (כ 3 ימים) אחרי אישור עקרוני מקוון או טלפוני.

האם יש תשלומים נלווים להלוואה, כגון עמלות, דמי פתיחת תיק וכדומה?

כן ברוב המקרים ישנן עלויות נוספות רובן תלויות בגודל ההלוואה ובגורם המלווה. אנחנו ממליצים לך להתייעץ עם המומחים שלנו לפני לקיחת ההלוואה כדי להבין בדיוק מה היו התשלומים העתידיים הצפויים שלך.

רוצים הלוואה בנקאית אבל מתלבטים לגבי איזה בנק?

הגעתם למקום הנכון: אספר לכם על שיחה מעניינת ששמעתי אשר תבהיר לכם שכולנו באותה הסירה…

-"רגע, אז למה בעצם שלא נעשה הלוואה בנקאית?"

-"הבעיה היא לא עם ההלוואה עצמה. הלוואה מהבנק זו בהחלט אופציה מצוינת, אלא שכל העיסוק הכרוך בבירורים הנלווים כמו: מאיזה בנק משתלם יותר לקחת הלוואה, שיעור העמלות, איפה כדאי ומה ההבדלים בתנאי התשלום בין הבנקים השונים – נראה לי פרוצדורה מתסכלת שרק המחשבה עליה מטרפדת את הרצון לקחת הלוואה שכזו".

את השיחה הזאת שמעתי, שלא מרצוני, עת המתנתי בתחנת אוטובוס עם עוד זוג שככל הנראה סיים את יומו ואצה לו דרכו לשוב הביתה. ברגע ששמעתי את הדברים האלה, לא יכולתי להתאפק, ועם כל החוצפה שבדבר פניתי אליהם (לתדהמתם, יש לציין) ושאלתי אותם ישירות: "ואם הייתי אומרת לכם שיש גורם שדואג לעשות עבורכם את כל הבירורים החיוניים, תוך סקירה מסודרת של כל הבנקים, כך שאתם תהיו אלו שמחוזרים על ידי הבנקים השונים ולא להיפך?"

נו טוב, מקץ כמה שניות במהלכן התאוששו השניים מהחוצפה שלי, חייכה האישה ושאלה בעיניים בורקות: "מה, מין אתר מגניב שבו כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה למלא פרטים ואז חוזרים אלינו וחוסכים לנו את כל הכאב ראש של הבירורים? באמת אפשר לעשות את זה גם לגבי הלוואה בנקאית?"

מאושרת, עניתי לה שכן.

ואכן, בעידן של היום, כשלמעשה הכל נגיש וזמין, אין סיבה שתשברו את הראש לחינם, בפרט כשיש שירות מצוין שיקל עליכם לקחת הלוואה מהבנק.

יש לכם חלומות אך אין לכם כסף לממשם כעת? הלוואה מהבנק מהיום זה קל יותר מתמיד!

מלאו את הפרטים בטופס שבתחתית העמוד, ותיווכחו לדעת כמה פשוט זה יכול להיות. הלוואה בנקאית  תשלים לכם את החלק החסר בחיים, ואנחנו נדאג לעשות את זה הכי פשוט עבורכם. תוך זמן קצר תקבלו לידיכם את כל הפרטים האפשריים אודות כל סוגי ההלוואות, תוך סקירה של העמלות, האחוזים, התנאים וכל שאר הפרטים החיוניים בבואנו לקחת הלוואות בנקאיות.

לא צריך יותר לרוץ אחרי פתרונות בלתי ריאלים! לא צריך לתלוש שערות מרוב תסכול!

מילוי הפרטים מטה יבטיח לכם קבלת אינפורמציה אשר תקל עליכם לעשות החלטה שקולה, מחושבת וטובה ביותר עבורכם! כל הבנקים, כל ההצעות, כל התנאים, כל המידע – בלחיצת כפתור אחת!

שווה לנסות, לא?

סוגי הלוואות ואופציות נוספות לקבלת הלוואה באתר

הלוואה עומדת

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואות גישור על חשבון קרן השתלמות

 

Bianko Loan באנר
קוויק לואון באנר חדש